Пролетта дойде зелена и красива, Януарчето расте край мама най-щастливо

  • 14 769
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 857
Добро утро!
Благодаря за кафенцата Лорини и за закуската Сладурче.
Не мога да повярвам - Марти става на 3 месеца! Кога мина това време не е ясно.
Ето по този повод, малка виртуална почерпка за вас:



Вчера направихме мнооого голяма разходка с една приятелка. Даже 2 пъти кърмих навън. Той вече се оглежда и иска все да е на ръце, за да не изпусне нещо.
Разбрах къде се подава за еднократната помощ и мисля да отида ако не успея днес, утре.
Ами това е за сега.

Честит рожден ден Бубченце! Да си много здрава.
Честита месечинка на всички бебчета!

# 271
  • Варна
  • Мнения: 389
Аууу, моята ортодонтка говори в "Часът на мама"....


 ooooh! Сватя, да си жива и здрава Laughing  bouquet

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 11:05 от Мим

# 272
  • Мнения: 30
Честит рожден ден на Бубченцето!
Да си жива и здрава и всичко най-хубаво да е твое!  
bouquet
Останалото са ти го пожелали вече другите членове на клуба  Laughing и председателя  Laughing.

Аз вече като купувам дрехи въобще не гледам размери. То се оказва, че на едни производители ни става резмер за 3-6-месечно, на други за 6-9 месечно. Та гледам на външен вид.

Натали, вашия поне само вечер е кисел, а при нас тази примоция е по цял ден.

Абе незнам какво му става на Никола, но от известно време взе да ме дъвче след като се наяде  newsm78. На някой да му се е случвало такова нещо случайно?

Мерси за почерпката Невенче и Елена, да са живи и здрави Дени и Марти и всички, които днес порастват с още 1 месец!

# 273
  • Мнения: 865
Честит рожден ден на Бубченцето!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Евгени пак спи на тераста,а аз беснея,че пак ни спяха водата #Cussing out...дано да дойде бързо,че иамам тонове за пране и миене Crossing Arms
аз съм много доволна от габаритите на Евгени-като манекен е 62см/6250гр на 3 месеца, а Дари е била 68см/7100гр #Crazy.аз му купувам дрешки за 6месеца или 68см и вчера се уреди с нови дънки,риза и бял пуловер без ръкави..и ленена шапка с козирка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...ще го снимам тези дни и ще го покажа
дупето му го мажа със Судокрем-по-рядко и с кремче на Бюбхен, но не винаги.... Peace

# 274
  • Мнения: 641
Честит Рожден Ден, Бубченце! Да си жива и здрава и много щастлива!

Честита 4 та месечинка на Деница и Кристиан и трета на Габи, Християн,Рая, Красимир и Мартин

Мажа дупето на всяко преобуване, защото ака на всяко ядене и ако не намажа се подсича. Сега му взех Веледа, че кремчто но Хип не се намира навсякъде
Катериче, аз още не мажа със слънцезащитен крем, но си мислех само с вода да го мия после, от друга страна е доста плътен крема та незнам  newsm78
sladur4esta, аз спрях да ставам нощем да се цедя – реших да се наспивам докато може, че нали зъбите предстоят
Днес се забеляза в огледалото и беше една радост, едно чудо. Следобед сме на консултация и втора ваксина – дано няма реакции

Хубав и усмихнат ден   bouquet

# 275
  • Мнения: 52
Да се разпиша и аз, преди да е свършила темата! Embarassed
Ама голям зор с това разтройство ooooh!.... Още не минава - от миналия вторник се влачим... Sad Сега сме на Био Гайа, и май намаля.... Дано!
Сега като сме така мажа дупето с пенатен при всяка смяна на памперса.  Като беше добре  - много рядко.

Честит рожден ден, Бубченце! newsm59

Честито и на всички пораснали бебоци!   ura

# 276
  • Мнения: 2 122
здравейте, Стефания искаха да ми я приемат в болница, за сега удържаме положението и я лекувам у нас
гадния вирус я съсипа просто  ooooh!

# 277
  • Мнения: 656
Бубченце, честит рожден ден! Хайде сега като глав.сек. на клуба да ни почерпиш с някоя умност  Mr. Green

Честито и на бебоците с месечинките, все така хубаво да си растат и да папкат и спинкат  Heart Eyes

Аз влизам и аз да почерпя, че нашето тати днес става на цеееели 30 годинки  Grinning  Heart Eyes
Наздраве и да ви е сладко!




Дупето аз го мажа винаги. Една позната много ми се учуди.. Но пък да ви кажа не знам какво значи подсечено дупе, не знам също така дали е заради това, но продължавам да си мажа Wink

За цеденето - аз не трябва да цедя много, даже много малко. Но направя ли го след Калоян ми е такава мъка - нищо не излиза от там...

Слънцезащитен крем и аз не ползвам. Трябва да си питам педи дали да го мажа с нещо  newsm78

Ох, щях да ви питам нещо, но забравих..
Как ви се вижда времето навън?

П.П. Мини, дано скоро се оправи каката и да й се размине болничната стая  Praynig  Hug

# 278
  • Мнения: 865
Мини, с какъв вирус е малката Confused,Дари е 2-ра седмица в нас с бронхит,вече се пооправя, но пък бебето сега кашля и има сополи Confused-аз правя инхалации,давам Зиртек и Мукосолван и капки за нос ooooh!
за слънезащ.крем-бях ви препоръчала този на Клоран,точно защото не е като крем Здраве и се измива лесно,а и се нанася добре Peace.повечето са като блажна боя Sick

# 279
  • Мнения: 641
Мини, бързо да се оправя малката сладкишница и да не се налага болница Hug
Сиси, да ти е жив и здрав мъжът!

# 280
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте,
И аз се уредих в отбора с МЦ- днес се появи Rolling Eyes Усещам аз, че тия дни с кърмата няма никой, а то от това било, сега само дано не ме боли, че преди ме болеше зверски, ако не пиех противозачатъчни, ама сега не мога да ги пия, че ще спре от тях кърмата Rolling Eyes
Бубченце- Честит рожден ден- всичко най-хубаво от мен и сбъдване на висчки мечти  bouquet
Сиси- честит празник на тати, да ви е жив и здрав и много щастие пожелавам и на него, и на теб и на бебчо Heart Eyes
Мини- дано се оправи Стефания скоро Hug
Лорини- какво стана с изпита Praynig
Дупето й го мажа винаги в кремче, че преди около месец и половина не го мажех всеки път и се подсече жестоко- от тогва страх лозе пази и я мажа всеки път.

# 281
  • Мнения: 925
Мерси за пожеланията  Hug Много сте ми сладки  bouquet Ама много остарях да знаете Sad Туй 30 години мноооооооогоооо ми звучи, ама акъла ми си е като на 15 масимум  Joy
На бързо да почерпя, че звяра е гладен и после ще пиша повече

Лек ден!

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 14:24 от bubchenceto

# 282
  • Мнения: 2 122
оф, ами уж бронхиолит, пие Сумамед, Флавамед, Виброцил за носа, Ериус и Вентолин, чудя се дали да почвам инхалациите, имам си инхалатор. Следобед ще я водя при пулмоложка, да я прегледа и да каже, нужда има ли от снимка на дробчетата и дали да почваме инхалации, изобщо адекватно ли е лечението й. За сега закрепихме дишането, но снощи си беше с дихателна недостатъчност. Много е лошо като не ти е боледувало детето, ако искате ми вярвайте, но това ми е второто разболяване на Стефания, първото беше един алергичен спазъм на 8 месеца, но и тогава беше с подобно лечение, даже без АБ.
Иначе за Превенара, според личната едва ли западняците ще си дават парите току така за нещо, което не върши работа, така че оставя на майките да си решат дали да поставят на децата си- та, Киша, стягай се- сделка има, само да оздравеем ще ти пиша да се разберем.

# 283
  • Мнения: 30
Сиси, да ти е жив и здрав рожденика и много да те слуша!

Мини, да се оправя малката сладурана!

Сега един тъп въпрос - за какво е този  Превенар? От какво предпазва? Нали и аз съм си от клуб Мисъл нищо, че не съм си плащала членския внос Laughing

# 284
  • Мнения: 865
Мини,и на Дари това й е третото разболяване след едно разстройство на 1 год и сега по НГ имаше Т от последния Пентаксим Crossing Arms.аз правя 3х дневно инхалации с Вентолин и физиол.р-р и ако беше продължила и тази седмица с Т, и ние минавахме на АБ.лошото е, че тя не си пие лекарствата,плюе всичко и затова се мотаем толкова време Crossing Armsпожелавам й бързо оздравяване   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт