Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 828
  • 1 352
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 7 089
Ами аз търся за Пеперуна в момента.
Така че ако искаш и за теб.
Но явно барем 10 трябва да сме, че да ни направят отстъпка  Joy

# 961
  • Мнения: 2 218
Ще се радвам ако търсиш и за мен  Mr. Green

# 962
  • Мнения: 2 755
...Ето и моят опит... Изкарах и 1 нощ с него - много се усеща (или аз усещм много) - усещане за тежест точно там където е яйцето.
                          Ох, добре че днес препрочетох последните 40 страници наново, та да видя, че не съм единствената луда, която е спала така. Снощи като си взех комплекта и аз спах с най-голямото яйце. Тежи ми, но нямам спомен да съм го усещала в съня си. Сутринта го извадих само да го изплакна, и досега не съм го вадила. Част от сутринта ми мина в задържането му и гледах да не подскачам много по стълбищата... От обяд насам обаче го задържам без никакъв проблем. Засега само го нося и правя асансьори чат-пат. Подскачам с него, движа се максимално спокойно - мога да го задържам идеално (вече). Още ме е малко страх да не изпадне докато пишкам, че тогава се отпускам доста. Имам и леки внушения, че го прехвърлям съвсем леко от ляво вдясно и обратно, но определено не става ясно дали наистина се случва, а и трябва да си местя цялото тяло - не мога само отвътре.
                          Това е засега, насъбрах малко линкове от темата, макар че сигурно сте ги прегледали вече:

                                Jade Exercises
                                "Healing Love" Jade Egg   + видео
                                Ying Yu Jade Ben Wa Kegel Balls
                                Вумбилдинг
                                Нефритовые яйца - массажеры                       
                                Jade Ben Wa Balls and Jade Eggs for Kegel Exercise        (кратко видео с картинка)
                                chinese-secret FAQ     

                         
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220475098 … ame=STRK:MEWAX:IT
Цена за доставка на първото - 10 долара. всяко следващо по 5. така че ако няколко човека искат - по-добре е да се направи от един акаунт, за да падне общата доставка.
                         В 'ГоуГ' гледам, че има 3-ки по 18.99 $. Около 6.33 $ на човек, без доставката. Това не е ли по-евтино от Ибей? Иначе едната се предлага за Only $6.99 (в оригиналния сайт).

# 963
  • Мнения: 2 218
...
                         В 'ГоуГ' гледам, че има 3-ки по 18.99 $. Около 6.33 $ на човек, без доставката. Това не е ли по-евтино от Ибей? Иначе едната се предлага за Only $6.99 (в оригиналния сайт).

Ми да поръчваме  Mr. Green

# 964
  • Мнения: 3 869
Рамирес, благодаря за линковете!! Супер полезно Simple Smile

                         В 'ГоуГ' гледам, че има 3-ки по 18.99 $. Около 6.33 $ на човек, без доставката. Това не е ли по-евтино от Ибей? Иначе едната се предлага за Only $6.99 (в оригиналния сайт).

Нали за "пикалото" говорим?!

# 965
  • Мнения: 1 336
...
                         В 'ГоуГ' гледам, че има 3-ки по 18.99 $. Около 6.33 $ на човек, без доставката. Това не е ли по-евтино от Ибей? Иначе едната се предлага за Only $6.99 (в оригиналния сайт).

Ми да поръчваме  Mr. Green

Аз що останах с впечатлението, че не пращат до БГ от там? Иначе с този сайт почнах търсенето.

# 966
  • Мнения: 2 218
Рамирес, благодаря за линковете!! Супер полезно Simple Smile

                         В 'ГоуГ' гледам, че има 3-ки по 18.99 $. Около 6.33 $ на човек, без доставката. Това не е ли по-евтино от Ибей? Иначе едната се предлага за Only $6.99 (в оригиналния сайт).

Нали за "пикалото" говорим?!

Аз реших, че за яйцата  Tired

# 967
  • Мнения: 2 755
...Нали за "пикалото" говорим?!
                         Аха, ето го: http://www.go-girl.com/how-to-get-gogirl.asp. Според мен поне така излиза. Но може и да не съм разбрала - нямам никакъв опит със задгранични неща.
                         jenny_b, не се сетих за този момент... Но сега като каза, се сетих че една мацка беше предложила да съдейства, ако имаме нещо от Щатите  Whistling.

# 968
  • Мнения: 1 336
Canada, Mexico, Puerto rico US - това излиза. така че ако има някой желаещ оттам..
http://www.go-girl.com/eshop/pShipPrv.asp

# 969
  • Мнения: 2 755
                            Тук казват, че в началото упражненията с яйцата се започват в леглото, и едва после в изправено положение. Така че ако на някого му е трудно да го задържа - няма място за притеснение, правете ги в легнало положение  Peace.

# 970
  • Мнения: 3 869
Canada, Mexico, Puerto rico US - това излиза. така че ако има някой желаещ оттам..
http://www.go-girl.com/eshop/pShipPrv.asp

Клерет, ще ни помогнеш ли? Аз мога да платя с моята Виза и да посоча твоя адрес за доставката, а ти да ги пратиш до мен. Ще уговорим нещо за пощенските разходи  Grinning

# 971
  • Мнения: 3 989
Мег, Клер има гости тия дни, не знам дали ще го види скоро това. Аз бях предложила преди да помогна в покупката. Продължавам да предлагам.  Wink

# 972
  • Мнения: 3 869
Аз питах Клер, понеже си имаме адресите покрай сагата с яйцата и сме проиграли схемата, ама нищо не пречи и с теб да я направим. Сега да започнем преброяването и като се уточни бройката, ще се уговорим с теб. Вярвам, че няма да има проблеми плащането да е от едно място, а получаването на друго.

# 973
  • София
  • Мнения: 7 519
Момичета, ако има нова "кокоша" поръчка бройте ме, ще снасям! Mr. Green Joy
Тези уреди за кишкане не ме блазнят, ако 00 не е от най-ужасните бърша в т.хартия и после мокри кърпи, ако е, не сядам...Поли рядко нося, а дълги веднъж на високосна...

# 974
  • Мнения: 7 089
Добре, добре, събираме се за нови яйца.
Ще почакам още малко, ако някой друг пропуснал се обади. Grinning
Засега - пеперуна, дайъмънд и клеми (+мен).

Общи условия

Активация на акаунт