Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 821
  • 1 352
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 3 989
Мег, както ти е удобно.  Hug

А яйцата от къде ги поръчахте? Я дайте сайт?
...

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 23:19 от Кюбит

# 976
  • Мнения: 3 034
за яйца и аз се записвам. Peace

# 977
  • Мнения: 7 089
Еее, супер, аз мислех, че само аз пропуснах предния път  Laughing

# 978
  • София
  • Мнения: 7 519

Можете ли да кажете какви са им размерите?

Диаметър на трите/нали са три...?/

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 23:22 от Klemy

# 979
  • Мнения: 1 336
Можете ли да кажете какви са им размерите?
Диаметър на трите/нали са три...?/
[/quote]

На око ми изглеждат 3.и малко, 2.и малко и 1.5 някъде в диаметър

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 23:22 от jenny_b

# 980
  • София
  • Мнения: 7 519
Благодаря!!! Hug

# 981
  • Мнения: 3 989
monda, да.
Кой ще ми даде сайта, от който сте поръчали? - Видях, че за рубли говорите и размятате някакви руски линкове. Не ме огрява мен. Ще търся други.

Мерси! bouquet  Wink

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 23:45 от Кюбит

# 982
  • Мнения: 2 755
                          Ох, момичета... След 24 часово носене на голямото яйце вече го чувствах огромно и неприятно тежко. Смених го снощи със средното, 1000 пъти по-добре се чувствам (успявам да забравя за него с часове)... И пак само повдиганията правя. Ще го понося известно време и ще се върна на голямото за по-сложните неща.

# 983
  • Мнения: 3 694
Здравейте!  Hug
Искам и аз таквиз яйца.  Rolling Eyes
Ще се върна назад да прочета повече, но междувременно да попитам - подходящи ли са за бременни с цел подготовка за раждане?
Ако пък не са - за след раждането ще ми са ми от полза предполагам.  Thinking

# 984
  • Мнения: 3 869
Здравейте!  Hug
Искам и аз таквиз яйца.  Rolling Eyes
Ще се върна назад да прочета повече, но междувременно да попитам - подходящи ли са за бременни с цел подготовка за раждане?
Ако пък не са - за следраждането ще ми са ми от полза предполагам.  Thinking

Тини-мини, сакън, не са за преди раждането - трябва ти разтягане, не стягане сега. Земете се по-добре с мажите на перинеума (след 34-36 седмица), това ще ти помогне много. Но след раждането с яйцата много бързо ще си върнеш формата - да спрат лохиите и ти да се почувстваш готова и можеш да започваш.

# 985
  • Мнения: 2 218
Да разбирам ли, че яйцата не са много подходящи за нераждали жени  newsm78
Да не взема нещо да се стегна много и после като забременея да се видя в чудо  Laughing

# 986
  • Мнения: 2 755
Да разбирам ли, че яйцата не са много подходящи за нераждали жени  newsm78
Да не взема нещо да се стегна много и после като забременея да се видя в чудо  Laughing
                           Подходящи са определено, но не и по време на бременност. Но ако не се лъжа в клипчето, което пуснах последно вчера казаха, че нераждали жени може да започнат от средното яйце, не от голямото.

# 987
  • Мнения: 89
Разказваха ми за превръзки с чип, който чрез йонизация лекува доста гинекологични проблеми? Моля, ако някой има повече информация по въпроса, нека да сподели. На мен ми звучи интересно.

# 988
  • Мнения: 2 755
Разказваха ми за превръзки с чип, който чрез йонизация лекува доста гинекологични проблеми? Моля, ако някой има повече информация по въпроса, нека да сподели. На мен ми звучи интересно.
                           Нямам идея за тези превръзки, но нефритените яйца, които ползваме също помагат при гинекологични проблеми: първо с лечебните свойства на нефрита, и отделно чрез масажиране мускулите и кръвообращението на тазовото дъно.

# 989
  • Мнения: 2 282
Абе я да ви питам - доколко сте убедени, че цялата тази работа с яйцата и чашките е напълно безопасна? Мисля си за чашката - 6 денонощия месечно стои вътре - да не се получи някакво претъркване ли, притискане ли, което да се отрази зле? Да не се случи след 10 години да изследват болните с някакви оплаквания, и да се окаже, че 85% от тях са ползвали чашки 5-10 години? Мисля си, че лекарствата би трябвало да минават няколкогодишни тестове, логично е да важи същото и за нещата, които държим вътре в тялото си? Аз всъщност се въздържах да си сложа спирала поради такива причини, чак ми е интересно колко лесно се реших за чашката.
Рамирес, благодаря, че намери упражненията заради нас!

Общи условия

Активация на акаунт