Откриха ОТРОВА в наша марка вафли

  • 28 001
  • 419
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 465
Най - вероятно не е само във вафлите, а в други техни продукти!Като се сетя внука и дъщерята колко вафли на ден изяждат, направо ме хваща страх.

# 16
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Защо ли ми се струва,че щом са толкова известна марка,просто ще си платят,медиите ще скрият името и....след няколко дена,ще се направят,че нищо не е станало.Само дано не се случи нещо лошо

# 17
  • Мнения: 4 406
ха сега де! кои вафли да не ядем...

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Най - вероятно не е само във вафлите, а в други техни продукти!Като се сетя внука и дъщерята колко вафли на ден изяждат, направо ме хваща страх.

Някъде се пише за Нестле, понеже те са замесени в скандала в Китай, ужас как може да не казват марката. Убийци!

# 19
  • Русе
  • Мнения: 616
Спираме консумацията на български вафли!
Определено ще бойкотирам всичко сладко "произведено" в България!  Peace

# 20
  • Мнения: 4 292
Е, как така няма да кажат марката, бе?  ooooh! Добре, че не ядем вафли, направо се изумявам вече от наглостта на производителите.

# 21
  • Мнения: 124
Цитат
Някъде се пише за Нестле, понеже те са замесени в скандала в Китай, ужас как може да не казват марката. Убийци!
Нестле гарантира безопасността на млечните си продукти в България

"Нестле България уверява своите потребители, че всички млечни продукти на компанията са безопасни за консумация.

Компанията внася в България готови млечни продукти NAN 1 от Холандия, NAN 2, NESTLE Junior 1+ , NESTLE Junior 2+ , NESTOGEN 1 , NESTOGEN 2 от Швейцария, NAN HA 1, NAN HA 2 и NAN Sensitive, NAN HW 1 и 2, от Германия, AL 110, PreNAN, Alfare и NIDO, от Холандия.

Млечните продукти на Нестле са произведени под строг качествен контрол и отговарят на всички местни и международни изисквания и стандарти преди да бъдат разпространени на българския пазар. Нестле непрестанно анализира задълбочено и подробно всички суровини, с цел да гарантира, че те отговарят, както на високите стандарти на компанията, така и на международно утвърдени стандарти за безопасност и качество на храните.

В отговор на скорошните съобщения в пресата, централата на Нестле в Швейцария уверява, че нито един от продуктите й не е произведен със заразено с меламин мляко. Специално в Китай, местните власти издадоха официални сертификати, потвърждаващи, че всички млека на Нестле, които са изследвани, не съдържат меламин. Информацията, която беше разпространена по-рано в медиите, се отнася за напълно изолиран инцидент с еднолитровото мляко Dairy Farm UHT Pure Milk , продавано единствено и само в Хонг Конг. В конкретния случай от 43 изследвани партиди само в една е открито наличие на меламин, което е 25 пъти по-ниско от нивото, определено за безопасно от Европейския съюз.

Безопасността на нашите потребители е от най-голямо значение за Компанията и още веднъж бихме искали да уверим потребителите си, че млечните продукти на Нестле в България са безопасни за консумация.

 


НЕСТЛЕ БЪЛГАРИЯ"

Засега нестле отричат Peace

# 22
  • Мнения: 66
~F'E'M~ мерси , малко по - спокойно ми е сега ! Hug

# 23
  • Мнения: 77
Незнам кои са, но току що изядох едно пакетче Боровец 4ка!  Mr. Green Най-добрите вафли! Като наркотик са ми!

Иначе е нагло и безочливо да се съобщава "има отрова в харната ви, но няма да ви кажем точно в коя"  #Cussing out #2gunfire И к'во правим ние в такъв случай?  Thinking

# 24
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
   #CrazyДокога с това безумие...Направо са за  #2gunfire.Може ли да не кажат марката,спираме родното до изясняване на случая. ooooh!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Боже  ooooh! кои са тези вафли ?

# 26
  • Мнения: 641
Имам познати работещи и работили в производството на вафли и всички до един казват, че никога няма да ядат вафли повече като са видяли производствения процес  Crazy
Да оставим на страна суровините, които се влагат.

# 27
  • Мнения: 1 708
Имам познати работещи и работили в производството на вафли и всички до един казват, че никога няма да ядат вафли повече като са видяли производствения процес  Crazy
Да оставим на страна суровините, които се влагат.


Нямам думи  ooooh!

# 28
  • Мнения: 527
Не забравяйте, че не са само вафли, а шоколади и бонбони. За жалост.

# 29
  • Мнения: 449
Ами аз за какво не ги ям тия боклуци Thinking И на детето си не давам Peace
Ама като им кажа на хората, че ядат боклуци и отрови, все ми се сърдят, ще кажеш, че аз съм виновна  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт