МАРТенче малко, сладко, гушкаме си вече с татко!

  • 12 533
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • варна
  • Мнения: 11
честито Деси много се радвам за теб да ти е жива и здрава малката и много да ви радва
честито на беб4етата които вече стават на 1 месец newsm38
Никита скорошно оздравяване на малката кака Никол
утре ако е хубаво времето ще направим първата си разходка 1stroller

# 76
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Най-чаканото мартенче пристигна, честита Виктория на мама Деси, много да слушка и радва мама и тати малката принцеса.
Добре дошла на белия свят и на малката Геновева.
Зелено човече мерси за отговора, ние пропуснахме 24те часа/нали ни изписаха в четвъртък още/, всъщност още не съм избрала лекар за Косето, ще го мисля до утре.
Мен ми свалиха конците днес - наистина не боли, а щипе от промивката - дадоха ми зелена светлина за къпането, чакам мъжа ми да се прибере и влизам в банята. Говорих с детският лекар в отделението - всички проблеми ни идват от преяждането явно. Ще бозаем само по 15-20мин пък да видим дали ще спре да го боли коремчето. Взехме и лепенки за пъпчето, че като плаче и изскача леко в горната част а нощният рев още повече ще ни безпокои.
Честити месечинки на празнуващите, ние се подготвяме за кърмене.   

# 77
  • София
  • Мнения: 263
Супер!!!
 newsm51Честито бебче на Деси!!!
Да сте живи и здрави и много щастливи!!!

Ох, такова препускане му направих днес по магазините, направо съм тотално гроги! И нищо не си взех, нищо не харесах, сега в еbay ще вършея....Дано имам късмет!

# 78
  • Мнения: 1 187
Eeee,реши се най-накрая тази госпожица да се покаже!ЧЕСТИТО ДЕСКА!Да ви е жива и здрава,да расте умна и красива и много да ви радва! Hug  bouquet newsm51 newsm10

Ето така си я представям Вики след няколко месеца.. (Намигване към щастливия татко Wink)

Честито на всички,които днес има повод да празнуват!    bouquet

Погачата мина весело,Ади получи много подаръци,но най-се кефя на бебешкия албум! Party Специално се разрових в снимките с покупките за да намеря този на dobro_nastroenie,беше казала че е много хубав та трябваше да го покажа на братовчедка ми(нали си ми е блонди Hands Clap ) че да знае какво да търси.Снимки ще кача,но довечера.


Nikita ама че работа..! Confused Дано престоя ви в Пирогов е кратък и се възстанови бързо каката,а ти доколкото е възможно да си по-спокойна. Rolling Eyes
И аз като маймунката "имам вип място" в ортопедията на 10 ет.  Crazy Последния случай като моя бил преди 7 г./дано нямат повече де/.
Върнахме се от разходка,времето е прекрасно!
Бориме пъпчиците по лицето с цинкова паста и пиоктанин,назначени от лекар! Mr. Green
Това второто така цапа,не е истина. ooooh! Нашарила съм я Ади и в момента мяза на кръстоска м/у бенгалски тигър и Шака зулу-вожда на индианците.smile3540

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 17:14 от БОДЛИВКА

# 79
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета влизам само за да ви покажа това.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=361093&pid=11432976
Думите тук са излишни. Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 659
 Eeeeeeee, най-накрая
 Честити принцеси на dessiss и dimginjan - дали това са най-закъснелите мартенчета или има и още  newsm78

 Честито на всички бебоци, които имат месечинка днес - живи и здрави да са, много да папкат и по-малко да плачат.

 Честита месечинка и на Elg и чакаме да разказва за погачата.

 Такааааа, и моя синковец първите дни беше най-кроткото и послушно бебе, но от няколко дни взе да си показва рогата. В началото като се наядеше и го оставях в креватчето си заспиваше и откарваше по два-три часа, а сега ..... само на ръце кротува и то не винаги ooooh! Вчера беше най-кошмарно - само плачеше милото и не можеше да заспи. Изкара повече от два часа буден и си мислех, че като се напапка ще заспи от умора, но НЕ - пак рев и разнасяне измъчихме се и двамата. Аз накрая се изнервих, защото цял ден нищо не успях да свърша вкъщи, а той при баща си не спираше да плаче, та накрая реших да пробвам да го сложа в слинга и О, Shocked ЧУДО! - детето млъкна и си поспа доста време. Направо не можех да повярвам, а мъжа ми и той беше във възторг. Сега пак го сложиж, защото в момента, в който заспи и го оставим в кревата почва да плаче. Така поне ръцете са ми свободни - ето, даже ни снима мъж ми щрак!
 Като четох назад май аз съм единствената, която сменя памперс след хранене. Тео като се събуди и трябва веднага да яде, ама веднага иначе почва един рев и въобще не мога да си помисля да го сменям докато се дере така. Пък и той обикновено си върши работата докато яде или веднага след това. Аз и Ники след хранене го сменях, пак по същата причина.
 За погачата и аз знам, че се прави преди 40 дни и на Ники така я правих - явно наистина в различните краища са различни процедурите. Абе живи и здрави да са дечицата - другото не е толкова важно.
 А ето как процедира нашия батко като заплаче бебето слага си тапи в ушите много е смешен  hahaha
 Понеже се говореше, че са като поседнали в кошниците за кола бебоците ето как седи Тео в нашата - в петък като закарахме Ники при майка ми и той си спа и на отиванe и на връщанe, така че сигурно му е комфортно
 За килограмите - като ни изписаха бях 60. Днес се премерих и не можах да повярвам - кантара показа 54кг. (което не пречи г...за ми да е метър на два, както се вижда на снимките  Mr. Green)

 *Nikita*, много гадно се е получило при вас - бързо да се оправя каката и по-малко да я боли.
 Dez бързо да оздравява и твоя малък Риша, че си представям какво ти е.
 Белла, бързо да оздравяваш и ти, че я какъв голям мъж имаш да гледаш

 Толкоз за сега от мен. Лека вечер на всички

 

# 81
  • Мнения: 35
Алек от снощи не е спал като хората, вече не мога да гледам - или се гушкаме, или суче....а мама кога ще спи smile3507 Надявах се разходката да го успокои, но уви-спа като излезнахме, но после пак отново. Сега е върху краката ми и се кокори Thinking Дано умората да го обори, че нямам сили вече ooooh!

# 82
  • София
  • Мнения: 5 295

Здравейте и от нас. Представянето на Калин пред обществото - последното - на най-близките ни приятели днес мина много добре (беше на заведение - пицария). Бяхме паркирали колата отвън и два пъти отскачах с Калин до там за кърмене, защото в заведението нямаше условия... Изкарахме много приятно и съм много доволна  Hug


Деси, честита ти радост  Hug


Относно реването при смяна на дрешките
, сещам се да питам да не би да са с обличане през главата  newsm78 Ние подбираме само със закопчаване отпред...


Момичета, пак ще питам за препоръка за техник за хладилник (София), че нашият поддържа 22 градуса  #Crazy





ПЪРВА ОБЩА БЕБЕШКА СОФИЙСКА СРЕЩА: 11.04.2009 г. (ДРУГАТА събота) от 14 ч. около шадраваните на Народния театър ИЛИ Борисовата градина - зависи колко ще бъдем!!! Приемат се и татковци, братчета, сестричета, въобще всеки, който е на кеф Simple Smile
Моля, посочвайте колко души ще бъдете:

1) зелено човече + Калин
2) БОДЛИВКА
3) TaniaR + Биляна + Тати
4) dideto
5) rosita_ta
6) Шу
7) Tony_st + Рая + Тати
8 ) Дърта маймуна
9) veselina_s_p
10) vasida + 1
11) Elwing
12) dobro_nastroenie + Марти + Тати

# 83
  • Мнения: 99
Еми аз да почерпя! Вие честитихте...и честитихте..      

# 84
  • Варна
  • Мнения: 58
EEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeee, Деси, най-сетне!!!!!!!!!!  smile3501
Да сте живи и здрави и много щастливо детство на малката Вики!! smile3522

# 85
  • Мнения: 5
Здравейте! Hug
Зелено човече, относно изцеждането, нали при посещението на доки правихме пробно кърмене и после измерване, еми нямаше разлика преди и след, това ме уплаши , че нищо не суче при кърменето и за това предприех цедене и хранене от шише. Peace
А относно настояването при хранене, просто Марти си е такъв, плаче като обезумял за храна, а после като почне да се храни и започва да дремуцка, та за това се побутваме с шише, ако това се има в предвид за тормоз с храната значи го тормозим, то всяка майка малко или много вече си познава детенцето, та методите са различни, но ако не го направляваме да се нахрани наведнъж, трябва през половин час да тичаме с шишето, защото малкия се е събудил и е разбрал, че е гладен...после ще цокне един два пъти и отново...ще заспи ...после пак ще се събуди и  така ще ни разиграва нон стоп.
За срещата имах в предвид определения ден- събота!
Ели честита погача, месечинка, чакаме снимки!
Деси честита дългоочаквана дъщеричка, да ти е жива и  здрава! newsm51

# 86
  • Мнения: 2 495
Честита дъщеричка на мама Деси и от мен!!

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Днес направихме първата снимка със първата ни рокличка, която вчера купих
ето да ни видите

# 88
  • София
  • Мнения: 9 562
Доредих се и аз да пиша

Деси - най-сетне - честита дългочакана дъщеричка - да ти е жива и здрава   bouquet

Момичета аз   вече не знам на кой свят се намирам - умирам за сън  Tired . Малкия терминатор не ми дава мира. Днес обаче е спокойна и аз успях да свърша малко работа в къщи. Тази нощ като я храних в 4 и съм заспала, тя започнала да плаче а аз не съм я чула и се е успокоявала с баща си един час.
Каката и тя си иска своето и не признава по-малко и аз скачам от игра с нея, на кърмене, гладене, готвене. Повечето домакинска работа съм я прехвърлила на мъжа ми, че се не трае.

Никита - лоша работа с каката. Аз днес се оглеждах за теб в парка (видях те на снимките), а то вие сте били в болница  Sad

Абе момичета, вие 20 дни след раждането искате да сте на килограмите преди забременяването - ми почакайте малко де, организма има нужда от време да се възстанови. Само не почвайте от сега с диети, ако искате да кърмите де.

Аз да се отчета - вече сме 3160 гр и 51 см Simple Smile. Бебка си наддава супер съм много доволна, че кърмата и стига и качва грамчета.

Хайде това е от мен - реших да не спирам компютъра, така ще ми е по-лесно, че както нямам време ще се разпиша пак другия месец

Слънце - страхотна е малката госпожица - много е сладка и "е по модите" Wink

# 89
  • Мнения: 105
Деска, честита ти дъщеричка   bouquet ! Да порасне хубава и оправна мацка като майка си  Hug А на снимките изглеждаш все едно си на курорт, а не в болница. Браво!
Честита рожба и на Dimginjan!  Да ви е жива и здрава.
Честита месечинка и на големия отбор сладури родени на 5 март  Hug
На всички болни дечица и мами бързо оздравяване.
Аз съм тотално скапана и разбита. Само чакам пералнята да свърши и лягам. Днес на погачата Мария получи страхотни подаръци. Но от толкова много народ бая се изнерви. Много плака. Даже по едно време сестра ми я изведе с количката пред блока. А бе лудница. Утре ще ходим на чиста молитва. Като ми остане време ще сваля снимките от фотоапарат и ще кача в албумчето.

Общи условия

Активация на акаунт