ПОМОЩ!!!

  • 4 675
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Моля те,Зелено нещо,да не заблудим момичето или да я дезинформираме!Кръвен тест за бременност можеш да си направиш в която и да е лаборатория,БЕЗ НАПРАВЛЕНИЕ!То въобще не ти трябва.Цената на теста е горе-долу еднаква навсякъде.Просто отиваш и казваш,че искаш да ти изследват бета ЧХГ и толкоз!Успех!

# 16
  • Мнения: 146
момичета ,не съм правила кръвен тест ,ще изчакам до сряда дали ще се види и не знам ,ще ви пиша
Приятна вечер! Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 78
Не се тревожи предварително,мила!На мен последния ми цикъл преди да забременея беше на 13.07.На 1.09 ходих на преглед и лекарката каза,че виждала само някакви струпани клетки в матката,но не можела да ми честити бременност,точно така се изрази.Извика ме пак след 15 дни и чак тогава се видя плодния сак.Така че най-добре си изчакай прегледа без да се притесняваш излишно!Успех и стискам палци за щъркелови новини!

# 18
  • Мнения: 146
мили,момичета,благодаря ви за разбирането и подкрепата ,нямам търпение да се събудя сутринта и да отида на преглед,моля се само всичко да е наред  Praynig
tolinka, съжалявам за това,което се е случило с бебчо,аз ти изпратих съобщение на лични,но сега прочетох в" кюретаж и забременяване след това.."какво е станало,бъди силна!  Hug Hug Hug на мен ми направиха на 24.12.08 кюретаж,бях само в 8 гестационна седмица и бях съсипана ,представям си ти как се чувстваш,но моля те успокой се ,това е най-важното,всички ние ще си гушкаме много скоро малките пухкави бебчета и всичко ще е наред,нека да не губим надежда!
На всички вас, пожелавам успех! Hug

# 19
  • Мнения: 379
Късмет и от мен утре!Стискам палци да си здрава и бременна newsm51

# 20
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Успех ти пожелавам и аз,,стискам палци за утре и дано ни донесеш хубава новина

# 21
  • Мнения: 379
Какво става момиче? newsm78

# 22
  • Мнения: 146
здравейте,мили момичета,още един път искам да ви благодаря за топлината и подкрепата към мен  Hug Hug Hug
АМИ ЩЕ СИ ИМАМЕ БЕБЧЕ  newsm30 newsm30 newsm30  ,99% Е СИГУРНО В ПОНЕДЕЛНИК СЪМ ОТНОВО НА ЛЕКАР,ЗА ДА МИ ПОТВЪРДИ 100%,ОТГОВАРЯ НА 4 ГЕСТАЦИОННА СЕДМИЦА О ПОЛОВИНА ,А СПОРЕД ИЗЧИСЛЕНИЯТА ТРЯБВА ДА НА 5 СЕДМИЦА ,НО МОЖЕ БИ ПО-КЪСНО Е БИЛО ОВУТО ,АМА ТОВА ВЕЧЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
ПОЖЕЛАВАМ ВИ И НА ВАС ДА СЕ СЛУЧИ ТОВА ,КОЕТО И НА МЕН
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ВСИЧКО
ЩЕ ВИ ПИША В ПОНЕДЕЛНИК

# 23
  • Мнения: 568
Еееее, браво! Много хубава новина! Hug

Леко бременеене и пухкаво бебонче след 9 месеца!!! bouquet

И я бързо марш да сменяш тоя ревлив аватар!!!  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 77
честито tani4ka   bouquet лека бременност ,здраво и сладко бебче newsm32

# 25
  • Мнения: 2 617
Честито!   bouquet
Подкрепям Деси относно аватара!  Laughing

# 26
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
   Честито и от мен

# 27
  • Мнения: 93
Еее това вече е хубава новина-честито миличка и леко и безпроблемно дебелеене.  bouquet

# 28
  • Мнения: 802
Честито!Пожелавам ти леки 9 месеца, а на финала здраво и пухкаво бебче Hug  bouquet
За аватара и аз съм на мнение, че е за смяна Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 123
Честито....желая ти лека бременност Hug

Общи условия

Активация на акаунт