как се справята с прането?

  • 20 561
  • 364
  •   1
Отговори
# 360
  • Sofia
  • Мнения: 4 143
като заговорихме за сушилни, понеже аз нямам, да ви питам кои са добрите сушилни - виждам, че имат различен принцип на работа (конденз и т.н)?

# 361
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами сигурно е по-добре с тръба за навън, ама мен ме мързеше да разбивам за отвора... Blush

# 362
  • Мнения: 152
На  децата всеки ден  се сменят дрешките с които са вкъщи , чорапки се сменят по два чифта на дете на ден , понякога и повече, дрешките за навън също се сменят след всяко излизане , просто като излязат от пясъчника са целети в пясък няма как да им ги обличам пак .И при вас ли е така как се справяте

Само на децата ли? Да, и при нас е така - перем си дрехите след всяко обличане, нищо, че не се ровим в пясъчник. Не мога да спра да се учудвам на нечистоплътността на българина, който и в 21ви век все още смята, че за да се изперат дадени дрехи трябва задължително да бъдат изцапани.

Напълно съгласна  Peace
Не мисля че трябва да се оправдавам че пера всичко след всяко обличане. Друго е като облечеш някоя дреха и тя мирише на свежо, приятно. А и как да ги облека дрехите пак/говоря за моите, не за децата/ като те миришат на цигари, храни и други неприятни миризми, достатъчно е да вляза в едно кафе. Даже не си представям да ги прибера в гардероба обличани.

# 363
  • София
  • Мнения: 2 508
И аз съм съгласна. Peace

# 364
  • Мнения: 17
Ние сме само двамата с приятеля ми и всеки ден пускам пералня, да не говорим за огромните пуловери ХХL, които ми се налага да пера на ръка, за да не се свият ( видях сметката на няколко вече), всяка седмица на химическо ми е съвестно  да го карам да ги носи...

Общи условия

Активация на акаунт