кремове

  • 2 249
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 666
Против стрии лек няма ooooh!Всичко опира до типа кожа..дали е предразположена към такива промени или не.Аз се мазах със свички възможни кремчета и имам тук там.Имам обаче позната ,която без да се маже през цялата бременост и няма грам стрии или каквито и да са там изменения по кожата ShockedPeace

# 16
  • Мнения: 568
Има жени на които кремовете помагат,но не е ясно дали и без тях просто нямаше да се появят стрии заради типа кожа.И почват хвалбите кой е по-добър-естествено ,че този който е ползвала.Обратното също важи.Вземи някакъв и се надявай да не си предразположена,това което можеш да направиш е да хидратираш кожата повече от до сега,а какъв ще е резултата ще видиш след като родиш.Лека бременност!

# 17
  • Мнения: 4 335
Е тя кожата все пак се разстяга,единици са койти и без крем успяват да се запазят.
Но мисьлта ми е,че ако кожата е  еластична просто и трябва някаква мазнина,всякакьв крем би свьршил работа,а при други и най-скьпите мазила нямат ефект.

# 18
  • Мнения: 6 003
Пробвала съм различни, но този на Мустела наистина може би е най-доброто, което се предлага тук!  Peace
на същото мнение съм,лека бременност

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Започвах към 3м. и се мажех с Авент, не съм се нацепила, но всичко си е до тип кожа.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ами моя съвет е да започнеш веднага с кремовете .Ползвах Мустела, ХИП и общо взето бях доволна, но според мен си е до организъм.

# 21
  • Мнения: 189
                               Запо4нах от 3тия месец с крем против стрии на Clarins.Много съм доволна.Нямам нито една стрия,но зависи и от организма
                               разбира се.

# 22
  • Мнения: 92
Аз използвах на Мустела "9 месеца" май беше.Колкото по-рано започнеш,толкова по-добре  jumpuu

# 23
  • Мнения: 9 814
Аз използвах на Мустела "9 месеца" май беше.Колкото по-рано започнеш,толкова по-добре  jumpuu

Така е- колкото по-рано, толкова по-добре.
Но въпреки старанията всичко зависи предимно от типа кожа и нейната еластичност.

# 24
  • Мнения: 822
Аз започнах да се мажа някъде от 3-4 месец с мама Дона на Чико нямам стрии, но всичко си е до типа кожа.

# 25
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Всичко зависи от това каква ти е кожата и дали е достатъчно еластична. Аз съм се мазала само със зехтин и то не много редовно  Embarassed. Получих съвсем малки стрии около 2 седмици преди да родя от двете страни на пъпа хоризонтално, които изчезнаха около месец след като родих Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Колкото по рано, толкова по добре. Аз започнах, когато беше много късно  Sad . Корема ми е целия нацепен  Sick . Най важното според мен е, кожата да се хидратира постоянно. Аз изкарах най топлите месеци с огромен тукбак и все си мисля, че най голямата причина за стриите са жегите. Много пот изтече  ooooh! . Предполагам, че кожата ми се е обезводнила и това е последствието. А крем .....  newsm78 , зависи от възможностите ти. Има Биотерм (не Биодерма) такъв против и за заличаване на стрии.  Цената му беше около 60 лв преди 2 год. Сега може и повече да, незнам. Чувала съм добри отзиви и за този на Галеник. Иначе има и по евтини алтернативи, както вече споменах, зависи от възможностите ти   bouquet

# 27
  • Мнения: 2 013
Пробвала съм различни, но този на Мустела наистина може би е най-доброто, което се предлага тук!  Peace

Според мен Мустела е най-доброто!
И да,колкото по-рано започнеш,толкова по-добре!  Peace
Аз си бях взела цялата серия,много съм доволна.

# 28
  • Мнения: 11
Фитоластил (гел) на Лиерак  Peace  Изключително ефикасен, но все пак зависи от кожата.

# 29
  • Мнения: 789
Ползвах бебешко олио,не съм имала проблеми.Започнах след 3-ят месец.

Общи условия

Активация на акаунт