Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 35-та тема

  • 39 230
  • 370
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 933
Честит рожден ден Lina dm  smile3525 newsm59 happy bd Бъди здрава,щастлива и много обичана жена и майка.

# 331
  • София
  • Мнения: 4 145
 nbirthday Lina dm  , бъди здрава ти и всички покрай теб

# 332
  • Мнения: 7 425

Селма както dixi вече е писала калинките са от половин яйце за тяло, печени червени чушки за крилца, точиците са от маслини, както и главата и крачетата, а антенките са от дръжки магданоз.
 

  ВЕрно,бе! ooooh!Как не се сетих за чушките! Laughing
  МНого-много са красиви!Страхотна идея!Браво!  bouquet

# 333
  • Мнения: 4 358
Lina dm      bouquet  bouquet  bouquet да си жива и здрава и много обичана жена Hug.Тарталетките са сууупер Peace
Момичета чудесни неща си харесах.На Пепчо ароматната салатка и супичката от домашно петле, Веселата салатка на Веси и още толкова много неща Hug.
Лека и ползотворна седмица момичета Hug

# 334
  • Мнения: 7 425
  Пеп-4о,много хубави салатки и манджи!Вече се усеща истинска пролет по нашите маси! Simple Smile
  Линда,честит рожден ден!  bouquet Чудесни тарталетки! Grinning С какво са?
  Миг незабравим,важното е да е вкусен сладкиша, а как точно е направен....на кой му пука,нали! Laughing Peace

# 335
  • Мнения: 804
Селма,тарталетките са от маслено тесто,с крем портокал и кокосови стърготини.Правих ги снощи,защото трябва да престоят и днес вече са поомекнали и са мноооого вкусни.Благодаря на всички за поздравленията,по късно ще пусна и менюто ни за днес-малко салатки,шницелчета и пиленце с картофки!!!

# 336
  • Мнения: 769
Честит рожден ден Lina dm  smile3525 newsm59 happy bd Бъди здрава,щастлива и много обичана жена и майка.
Мъфини със кашкавал и ленено семе   


Джас-прас-от разбиването до прибирането на хладно има-няма 1час ми отне.
Най- много такива неща обичам да правя newsm62

# 337
  • Мнения: 7 425
Селма,тарталетките са от маслено тесто,с крем портокал и кокосови стърготини.Правих ги снощи,защото трябва да престоят и днес вече са поомекнали и са мноооого вкусни.Благодаря на всички за поздравленията,по късно ще пусна и менюто ни за днес-малко салатки,шницелчета и пиленце с картофки!!!
  Крем-портокал?Нишестян ли?
  А малко повече подробности за масленото тесто,може ли? Simple Smile

# 338
  • Мнения: 930
Lina dm,  newsm59  cook

# 339
  • Мнения: X
Lina dm ,  nbirthday    !Много късмет  и любов!
Страхотни неща сте показали,толкова съм пропуснала...
От мен една скромна тортичка за малкия ми син за Цветница


и от последните дни
шоколадов сладкиш


пиле с шафран и паста


бадемови бисквитки
 

# 340
  • Мнения: 389
Веси, цяла художничка си  Wink. Много красиво си украсила тази салатка, браво  Peace
Краси, много хубава торта  Peace, а този шоколадов сладкиш така ми се прияде  Heart Eyes. Нещо като брауни е сигурно  newsm78
На Нордина мъфините с кашкавал няма да откажа  Grinning, на Пепчо менюто е мммм  Heart Eyes, абе всичко искам от това дето сте показали и дори не мога да ви изредя всичките  Mr. Green
И едни еклерчета се сещам, че видях на Карчита,....


Аз не съм готвила, но мъжа ми го направи за мен  Grinning.
В предвид, че той няма да яде  ooooh!, съм го признала и искам да сложа труда му  Whistling.

Снощи - баница със сирене:



Днес - пилешка супичка, не застроена, защото така исках  Blush :


# 341
  • Мнения: 22 867
краси.мира, толкова красиви вкусотийки!  chef  bouquet

Vivian*, пък баничката как ме привлечеее..... Heart Eyes  bouquet

Днес правих една позабравена  рецепта със скумрия ( рецептата е на стр.5, не знам защо не мога да сложа линк newsm78), резултатът е много вкусен и уханен, и по тая причина опитвах, опитвах и половината манджа отиде..... Embarassed

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 16:40 от labrex

# 342
  • Мнения: 7 425
  Краси.мира,страхотна тортичка!Ето такава украса ми допада най-много!Цветенца,листенца...Супер! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes(абсолютно ме отвръщават тортите направени на животни или хора............кат' почнат да ги режат,направо ми прилошава Shocked Sick)
   Шоколадовия ти сладкиш изглежда много впечатляващо!(нищо ,че преди малко изядох половин кутия шоколадови бонбони Embarassed )

  Лабрекс,сега ще погледна рецептичката на скумрийката!Голяма фенка съм на тази риба! Crazy Grinning Нещо, не я намерих на първата страница...... newsm78

# 343
  • Мнения: 1 197
Lina dm.честит рожден ден. nbirthday
  краси.мира тортата ти е просто уникална  #Crazy

Аз от събота и неделя мога да покажа само еднапроста леща с маслини
Но днес се поразготвих та спретнах едни

мариновани гъби,които после изсуших във фурната



Зелена салатка със соеви кълнове и с таханов дресинг,попрекалих със сусамовият тахан и доста тежка стана,за следващият път ще знам,по по-малко

Едни бъркани яйца с лопуш,зелен лук и сирене,а понеже са за мъжо има и колбас


За утре спретнах киш с топено сирене, лопуш,други зеленчуци


И накрая току що за десерт едни обикновенни палачинки с ягодово сладко


Та поприключих за днес,още една салатка ми остава да направя за вечеря,зелена с млечно-чеснов дресинг и това ще е.

# 344
  • Мнения: 2 950
Лина, да си жива и здрава и все така да радваш близките си с красиви и вкусни неща.   bouquet

Дикси, сега ти видях сиренето - супер е! Браво на теб! Днес прибрах новото сиренце - от 4 л е станал точно 1 кг.  Hug

Мъжът ми вчера имаше имен ден и празнувахме на пикник... и по случай спретнах сто вида мъфини - със сирене, с шунка, с червена чушка и шарена сол, с мед, със сметана и т.н..  hahaha Обрах овациите, естествено.   chef













Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 16:18 от DessiJ

Общи условия

Активация на акаунт