Ревнувам го,моля за съвет.

  • 9 896
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Ами човека е хлътнал,дали малко или много,само той си знае...а може и да не знае още.И ако продължаваш да стоиш безучастно,той в един момент може да реши,че не му е достатъчно само да си пие сутрешното кафе с нея и да я вижда отвреме-навреме,като излизате заедно.и да предприеме по-драстични мерки.Ти това ли искаш?
И честно ,не виждам каква връзка толкова сте изградили,като не можете да комуникирате нормално /ако мен ме притеснява нещо,най-лесното би трябвало да бъде да го споделя с половинката,особено ако е свързано с неговото поведение/...
Не е нужно да правиш сцени на ревност,нито да ревеш,нито да правиш скандали...просто му кажи ,че това поведение те дразни,че той е по-мил към нея,отколкото към теб,това не е точно ревност...
Ако увлечението му е в началото,може и да се осъзнае и да спре...ако е възможно,защото в един момент мъжете май престават да мислят.
Ако обаче започне да се шегува,че няма нищо,или пък още по-лошо,започне да те напада,че ревнуваш и че си измисляш,и че виждаш несъществуващи неща,положението е лошо...Аз бих се замислила имам ли бъдеще с такъв човек...

# 46
момичета не се хабете,
от това което чета за авторката мисля, че на нея не и пука особенно за чувствата му, готова е и да и изневерят, предпочита да си мълчи, заради той да не я зареже. защото си знае, че тя е на последно място, за човека всичко е по-важно от нея, разбира се че е влюбен в друга, ти си му само удобна за в момента докато красивото момиче му даде шанс, а може би ще стане и скоро, а ти ще си останеш самичка, даже и той като те вижда такава , така ще те изрита, той си мисли че ти и без това нямаш мнение или, че си глупава. Много ясно, че ще ходи при другата на кафе и ще и говори нежно, а на теб ще ти се сопа, това е защото е влюбен в нея, ти даже може би му пречиш и незнае как да ти го каже човека.
А ти си стоиш и си мълчиш и чакаш безработна, то даже си мисля че си с него като пиявица, готова си на всичко само и само да стоиш при него, и със изневяра си съгласна.
То вие щом сте САМО от две години заедно и той се държи така с тебе, значи по-добре не се заблуждавай , че той изпитва повече от съжаление към теб.
Пожелавам на човека наистина да му се усмихне щастието с другата мадама, тя поне е жена , а не безгласна, безинтересна буква като теб.
Ами ти щом си мислиш, че той ще ти се смее или ще каже, че си луда, значи той не те взима насериозно, нито теб нито чувствата ти, ами не пука на човека за теб, това е . Темата е безмислена.
Ти какви съвети чакаш тука, то единственото на което си готова според отговорите ти, е да си мълчиш, да чакаш, той да изневерява. Няма повече да се хабя с теб.
Не си мисли, че се заяждам с теб, казвам ти самата истина, дали ще я приемеш или не си е твой проблем.

# 47
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Аз мисля , че тя ти се струва толкова хубава само защото ревнуваш от нея , защото се страхуваш да не загубиш приятеля си заради нея. Поговори открито с него , ако той не се съобрази с теб , то той наистина е влюбен в нея. newsm12

# 48
На последния гост влязъл в темата ми,искам да му кажа,че може и да е прав,но само за това,че наистина трябва да говоря с него,много грозно звучат думите ти и ме накараха да се замисля наистина,че не би трябвало да си мълча за това което ме мъчи,и ще го направя след следващата среща с тях.Накара ме да се замисля,дали наистина искам да продължавам да се боря аз за нас,а той да не прави вече нищо(защото от скоро се е оставил на течението),а това,че не вярваш,че сме се борили и двамата си е твой проблем,само аз знам,как през нощта измина 300 километра без спирачки,за да си ме прибере при него,но това е отделно нещо.Много преживяхме заедно и много искренни разговори сме имали помежду ни,и точно разговора за това дали бихме простили изневяра е бил защото нещо в миналите ни връзки се е случило и сме искали да си го кажем(само ние си знаем защо се е наложило да говорим за това),и не смятам,че като имам по различно виждане относно тази тема от теб,можеш да ме съдиш.Но както казах съм ти благодарна,че ме накара да се замисля наистина.
TONKA75,аз съм уверена,че той ще се съобрази с мен,до сега е правил за мен много неща,и се е отказал от много неща и ще го направи,но само ако имам основателни причини да ги изложа,а както казах,ще започват съвместен бизнес и аз не желая да стоя между тях,защото знам,че това ще го измъчва,това,че аз ще го подозирам постоянно,а аз не искам да му причинявам болка,не знам това дали го разбирате.Но е ясно,че трябва да го направя,ако ли не,то тогава аз ще си страдам.
И не ме е страх да си изказвам мнението пред него за каквото и да е,правя го,но гледам да не го наранявам с думите си примерно или с каквото и да е,защото така смятам,че е редно и така смятам,че ще си запазим връзката з а по-дълго,защото сме говорили с него и по този повод и аз се съобразявам,така както той се съобразява с много неща които аз съм казала,че не харесвам в него,в характера му и т.н. и гледа да не ги забелязвам или по-някакъв начин да не ги прави,че да не ме наранява.

# 49
  • Мнения: 41
Мисля, че ти си наясно със себе си и сама си даваш отговор на въпроса , който те мъчи. Изчакай до следващата ви среща, щом не искаш предварително да обсъждаш с него вероятността той да е вложил някакви чувства.Само да допълня, че едва ли ще ти се наложи да го подозираш постоянно; ако е увлечен по другата, то ще си проличи много скоро и тогава ще имаш много голям стимул да си кажеш каквото мислиш.
Разбирам те прекрасно, била съм в твоето положение.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 472
Ревнивка,и аз съм на мнението на момичетата,че има повод да ревнуваш.
Приемам,че си толерантен човек и се стремиш да не ставаш поредната досадна жена,вечно мрънкаща и викаща.
Това което си мисля е,че с присъщата си деликатност би могла да му намекнеш това което чувстваш.
Това,че  е показал колко държи на теб в определени ситуации,не ти дава имунитет за бъдещи залитания и само ти си човека,който може да го отрезви.
Не знам ,мисля че вярата ти в него е много силна,а твоята неувереност е голяма,както знаеш всичко се изяснява с разговори,да отлагаш и да изчакваш не е най правилната позиция.
Щом знаеш,че ще се съобрази с теб действай,така ще разбереш и дали нещата между вас са същите,щото ако не реагира така както очакваш ще се объркаш още повече,да се окаже ,че се е променил,докато ти ровиш назад някъде във връзката ви и се мъчиш да изкараш пред очите си жестовете които е правил към теб.
Стискам ти палци да изясниш ситуацията скоро.

# 51
  • Мнения: 796
аз съм на мнение, че има за какво да ревнуваш. Никоя жена не обича да се чувства на второ място. Но това да седиш и да мълчиш ....да изчакваш, за да не го нараниш ...аз лично не го разбирам. Трябва да говориш с него...сериозно при това, той трябва да се вслуша в думите ти. В една връзка най-важното е комуникацията...има ли недоизказани неща то това я съсипва ...трови я. И рано или късно раздялата ще е налице. Това поне е моето мнение. Доколкото разбрах вие сте от 2 години заедно... това е малко време и ако още от сега се започва с това , какво ще стане след 5 или 10 години. Помисли....  преди всичко трябва да бъдеш егоист... спри с това криене на чувства. Иначе ревността ще те погуби и ще те направи нещастна. Виждам , че те боли ... но единствения лек за това е разговорът с него...ние не можем да те помогнем да ти олекне, нито пък съветите ни ще ти помогнат. В твоя случай трябва да има спешни действия. Как си мислиш , че може да продължаваш така. Ако са решили да правят бизнес заедно вие ще се виждате все по-често и отношенията ще се задълбочават...а може би и чувствата му към това момиче. Бъди искренна, не се страхувай какво може да си помисли. Пожелавам ти кураж и успех  bouquet

# 52
  • Мнения: 109
Аз също мисля, че трябва да говориш с него. Тук какво ще ти кажем ? Че наистина се е увлякъл по другото момиче ? Това си го знаеш и сама.
Само от един сериозен разговор с него, можеш да разбереш какво става.
Дори и да отрича, ти ако го познаваш добре, винаги можеш да разбереш какво се случва с него, с чувствата му...

# 53
момичета много ми е тъжно,
приятеля ми поиска да се разделим.
влюбен е във въпростната госпожица.
В последно време той, тя и нейния приятел постоянно все заедно, уж ще говорят за бизнеса, който заедно ще въртят,
но мен не ме канеха с тях, все те тримата.
Днес той ми заяви, че не иска да е с мен, защото чувствата му били отслабнали към мен, не че ги нямало, ама...  Sad
Аз съм безработна, все си мислех, че ще се оженим и ще имаме деца и имали смисъл за половин година да започвам пак работа, незнам, и затова отлагах, а и исках ако той има бизнес да му помагам.
Сега той ми каза да се изнасям, толкова ми е гадно  Cry

# 54
  • Мнения: 1 464
Спокойно Hug
Светът не свършва с твоя приятел,който пък как нямаше смелостта да те просветли досега за какво става въпрос  Thinking
Все пак най-накрая получи отговора,за който те беше страх да попиташ и ще можеш да започнеш на чисто.Дано само си с вдигната глава и не позволяваш повече на някой да те тъпче.Ще си намериш хубава работа и лека полека всичко ще си дойде по местата.
П.С. И за да не страдаш за в бъдеще от същите проблеми,не си позволявай никога да оставяш живота си в ръцете на друг


Аз съм безработна, все си мислех, че ще се оженим и ще имаме деца и имали смисъл за половин година да започвам пак работа, незнам, и затова отлагах, а и исках ако той има бизнес да му помагам.
Сега той ми каза да се изнасям, толкова ми е гадно  Cry


Това имам предвид

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 23:24 от ирина_85

# 55
момичета твърдо съм решила да се боря за нашата любов, молих го да не се разделяме, той ми каза че ще си помисли, сподели че и той има все още чувства към мен.
на мадамата и се обадих и и вдигнах скандал, сервитьотка такава  Confused
обадих се на приятеля и и я изклюкарих, че се сваля на моя.  Twisted Evil
сега много ми олекна  Peace

# 56
# 57
току що се обади приятеля на мадамата, каза на моя че прекратява всякакви контакти с нас, няма да има и бизнес,
и да не се доближавал до приятелката му, нито да пие кафе при нея  Twisted Evil
тя след това взела телефона и казала, че ненавиждала моя приятел и не искала да има нищо общо с него.
само го гледам как грухти от страх вкъщи и сърцето ми се пръска от удоволствие, прави бяхте че трябва да се деиства  Hug
ха няма само аз да страдам, ох че се озлобих изведнъж

# 58
НАЙ-ГОЛЯМАТА ПЪРЗАЛКА,КОЯТО СЪМ ЧЕЛА!

# 59
ей писна ми от шизофрениците, пролетта поражда раздвоение на личноста при някой,

не забелясахте ли , че ревнивка и реална са един и същ,

пише си, отговаря си, кара се със себе си във форума, какво ли не измислят безработните за да си уплътняват времето.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт