пазарувате ли от Prodavalnik.com

  • 81 011
  • 472
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 531
Абе как влизате в техния форум - на мен ми излизат само общи въпроси и правила за регистр. newsm78

# 16
  • Мнения: 1 692
..За китайската стока няма какво да коментираме и Chicco са произведени в китай, но не могат да се сравняват с глупавите дрънкалки от магазините за един лев, които съща са китайски, качеството се вижда с просто око, колкото до сайта, той се води " сайт за взаимопомощ" между майките, сиреч както едно време дрешките са обикаляли дечицата в родата, идеята на сайта е много хубава,[....] Та, по темата, който каквото му трябва защо пък да не си го купи от там, всеки си прави сметка на джоба и чергата,
..
Права си !  Peace
На мен ми харесва да пазарувам от там,защото със сигурност ми е по удобно в сравнение със сайтове като Ларедут,ВС и тн.В такъв смисъл,че е сигурно че ще си олуча размера.Във Ларедут никой няма да седне да ти мери реални р-ри на някоя дреха и тн.Ако не ми стане или хареса го препордавам и това е  Peace.А пък и наистина е хубава тази "взаимна помощ",защото аз виждам по себе си колко отчаяно искам да продам едно горнище на Найк от Ларедут,че чак съм го намалила с около 40% от цената от която аз го купих(50лв от 73лв).Целта ми е да го продам и да си купя по големия номер.Хубаво е да се помага по този начин и да се разчистваме от излишни неща.
Друг е въпроса,че е пълно с хора които гледат да те прецакат,
Цитат
но както всичко в България, хубава работа ама осрана, и в продавалника бъка от измамници и мошенници, които се излагат за дребни пари, едва ли ще им се оправи социалното положение като завлечат някоя майка с 10 лв

# 17
  • Мнения: 4 292
Никога не съм купувала нищо от продавалника. Не, че съм против този вид пазарене, просто нищо не ми е харесвало чак толкова.
Иначе по едно време се ровех да търся запазена и изгодна люлка на Фишър Прайс, но не попаданах на такава.  Laughing

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Само и единствено продавам . Не съм фен на втората употреба  Naughty

# 19
  • Мнения: 620
От Продавалника си купих чанта Celine. За 30 лв.

# 20
  • Мнения: 1 692
относно това, че е бавно.. в момента ми отваря всичко на минутата,не се налага да чакам да зареди.Явно става въпрос за пренатовареност на сайта

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
„Не съм толкова богата, че да купувам евтини неща”
Надявам се  да разберете за какво става дума Simple Smile

Ако,може да ни обясниш?
Ако,намекваш,че в продавалника се продават евтини дрехи много,много се лъжеш,ако е нещо друго чакам да разбера.

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нито пазарувам, нито продавам. Даже не съм влизала там повече от 2 години...
Като искам да си купя нещо, поръчвам от съответния сайт.
Ако някои дрехи (без значение за кого- за МИУОТО, за малката, или за мен) не ни стават, подарявам на приятели, детските понякога давам директно в детски дом.
Носени дрешки и обувки, употребявани легълца, кошари, колички и т.н. пък никога не ми е минавало през акъла да продам.

# 23
  • Мнения: 299
В Продавалник-а само съм продавала и то неща,които са ми оставали чисто нови от малкия(шишета,няколко дрешки).Не съм си купувала нищо по простата причина,че досега нищо не ми е харесвало кой знае колко или пък не ми се е рискувало Wink.Бих си купила нещо сребърно,даже съм попадала на няколко страхотни обяви,но съм ги "изпускала".Дрехи и козметика не бих си купила оттам Naughty.
Не съм попадала на мошеници и надали ще попадна,тъй като за момента нямам нищо за продаване Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 1 878
Съвсем отскоро съм в Продавалника. Аз съм си шопинг-маниачка и трябваше да разпродам малко дрешлъци, за да си отворя място за новите покупки Mr. Green !Омръзна ми да подарявам дрехи,които съм носила само няколко пъти или пък изобщо не съм! По-добре да им взема някой лев ,отколкото да стоят и в гардероба!
Не съм купувала оттам, предпочитам тръпката на Ибей, но ако ми хареса нещо, защо да не си купя!
Досега не съм попадала на мошенници, но като чета по тамошните форуми, ми се изправя косата, как за 10 лева някои персони се излагат като
кифладжии без кифли!
Системата има нужда от доизпипване Някои неща са простооо ooooh! С тези записи...освен това сървърът е наистина много бавен.

# 25
  • Мнения: 1 650
аз пък съм продавал
това значили ли че съм продавалка ....
сега като се позачетох разбрах защо ме гледаха с подозрение и майката прати мъжа си да го вземе лично, онзи пък иска да го пробва викам какво ще пробваш не виждаш ли че е ново в кашона

# 26
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Не пазарувам , поради няколко причини:
1. За дрехите втора употреба - ми колкото и да ми рекламират, че само е изпрана дрехата - аз не пия хапчета за познаване, та да знам, че е така.
2. С вещи "малко носени" или "запазени" - мерси съм. Предпочитам едно ново, пък макар китайско и от "Илиянци", но не и втора употреба. Въпрос на хигиена и гледна точка.
3. За новите неща - няма да спонсорирам хора, които пазаруват примерно от Ла редут, ползват си кодовете и подаръците, които са им без пари или са  закупили артикулите на намаление , а ги продават на редовна цена. Тук изключвам ситуация при поръчка на погрешен размер, когато продаваш на цената, на която ти излиза продукта за да си закупиш точната мярка.
4. Изхвърляници като Кунит-а , Бъгстар-и, Рьомери , Максикози и простотии на намалена цена /понякога незначителна/ - направо са ми смешни. Такива оферти ми говорят следното : "Богати сме до толкова, че да се фукаме известно време след простолюдието в кварталната крадинка, но не сме пък чак толкова богати, че да си позволиме тоя лукс да остане вечно наш."
5. Помпа за кърма втора употреба никога не бих купила - ако ще златна да е. Пак въпрос на гледна точка.
Абсолютно съм съгласна с теб , само долните гащи не си продават там (втора употреба) . Имам 2-3 обяви там на нови неща от Ларедут на цената която съм ги взела +2 лв. за доставката. А какви обяви съм виждала, с какви цени направо ме разбиха
И тези записи не ги разбирам, за кво се записват , ако го искат да казват.
Всъщност нова съм там и незнам кво значи "запис"

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 12:45 от juliana_p

# 27
  • Мнения: 11 004
само долните гащи не си продават там (втора употреба) .

Не, тях ги подаряват. Виждала съм такива обяви - подарява се употребявано бело. Желаещи също имаше.

# 28
  • сусурлево
  • Мнения: 474
само долните гащи не си продават там (втора употреба) .

Не, тях ги подаряват. Виждала съм такива обяви - подарява се употребявано бело. Желаещи също имаше.

Леле  Joy Joy Joy Ужассссссс
Ще си позволя да публикувам един линк , прегледах в продавалника , защото неповярвах на Linofrina и ето какво открих  http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=525600&cat=16 
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=336044&cat=all

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 13:09 от juliana_p

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

само долните гащи не си продават там (втора употреба) .

Не, тях ги подаряват. Виждала съм такива обяви - подарява се употребявано бело. Желаещи също имаше.

Избихте рибата  smile3532 smile3532 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт