Каква марка бебешка слънцезащитна козметика?

  • 4 051
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Вече стана доста горещо.Споделете каква марка слънцезащитна козметика използвате за бебоците си.Ние сме и с атопична,чувствителна кожа.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Вземи на A-derma или Avene.

# 2
  • Мнения: 189
Аз мажа с Бюбхен фактор 50 и съм много доволна,нямаме проблеми с кожата,но пък за сметка на това е много бяла и се мажем от зимата,не съм имала проблеми с тази марка.

# 3
  • Мнения: 1 672
ние ползваме на Чико 40 фактор

# 4
  • Мнения: 64
Klorane SPF50+

# 5
  • Мнения: 3 157
С дейлонг съм мазала и съм много доволна.Ето този:
http://spirig.bg/microsun-baby.php

# 6
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Ползваме на Бюбхен слънцезащитно мляко 30 фактор.

# 7
  • Мнения: 299
Пролетно време за лицето на малкия ползвам Nivea,а за морето миналото лято му купих спрей на Avene- потъмня,без да изгори изобщо.За това лято ще му купя същото.

# 8
  • София
  • Мнения: 537
вчера купихме на Chicco 0+ крем за лице и тяло, няма зачервено, макар че вчера се пекохме доста на слънце в борисовата градинка Simple Smile

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Миналата година ползвах "Мустела" , но  е ужасно мазно. Сега още не съм купувала.

# 10
  • София
  • Мнения: 44 100
A-derma
моят син също беше с АД, ползвахме и мустела и дейлонг, а-дерма е най-добър от трите и единственият, който не допусна детето ми да почернеее дори на плажа Wink
тази година - пак такъв ще взимам Wink

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 15:18 от Angel_Dust

# 11
# 12
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Започнах да ползвам слънцезащитни след първата година на малката, преди това в количката винаги беше на сянка.Първото лято ползвахме нивеа крем за бебета, монго трудно са размазваше, малката приличаше на духче като я намажехме, но пази и не изгоря.Миналата година беше със спрея на Чико, пак за бебета0+, от него съм доволна, размазва се лесно, попива добре и пази от силнот слънце.

# 13
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 38
Колко месеца трябва да е навършило бебето да ,за да се маже с крем с фактор. newsm12
Казаха ми,че трябва да е поне на 6 месеца или това не е вярно?
 ThinkingАз мислих да му взема на SEBAMED слънцезащитния крем,т.к. тази козметика ползваме и за сега съм много доволна. Peace
Но не мога да намеря ,все още няма внос за тази година.
Ако някой да ги е ползвал, моля да изрази впечатление  bouquet

# 14
  • Мнения: 706
 ТАЗИ ПРОЛЕТ ЗАПОЧВАМ С ROC 50

Общи условия

Активация на акаунт