LaRedoute.fr - 109 - Всичко за поръчката!

  • 72 085
  • 1 248
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 28
 Мимита  newsm51

# 76
Здравейте!
това много ли е малко с размер 30/32http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-sans-manches-kanabeach-tricote-raye.aspx?productid=324114598&documentid=321409&single=false&categoryid=48236351&pos=1_d_n_n&numberpage=1
Благодаря Ви!  bouquet

# 77
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
много сте изписали за 2 дена докато изчета всичко свят ми се зави,чета че мартенските поръчки пристигат,и аз чакам от 16.03 и от 20.03 и се надявам тази седмица да дойдат,успешна седмица на всички,добре че ви намерих,много интересно и полезно е в тези темички  newsm51

# 78
  • Мнения: 277

аз го имам от миналото лято и е съвсем малко уголемен, но на мен така ми харесва, защото пада ниско долу. иначе е много готин като материя, не е тънко, но не запарва. и има много джобчета Simple Smile

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
mimi P27  , полата е лек трапец. Има подплата. Аз я пробвах с тъмни бикини и малко прозираше, предполагам, ако се носи с бикини телесен цвят изобщо няма да прозира. Според мен си отговаря на номера, номер 40 е и ми е малко широка в кръста а на дупето ми описва, но нали съм с нагласа да свалям обиколки, надявам се до лятото да ми е ок. Аз съм с талия 73 и ханш 103см. Висока съм 173см. и ми идва точно под коляното. Искам само да споделя, че не е снежно бяла, както ми се струваше от снимката, а бие на слонова кост, т.е. леко жълтее, но ми харесва много Peace
450, честит празник   bouquet Много весело и безгрижно детство пожелавам на малкото съкровище Hug
 

# 80
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Нали на 6 щяха да обновяват албанците или аз не съм разбрала,защото сега по прегледах малко и нищо ново не видях.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
bradata кой номер са чехлите и колко е дължината на стелката им? Благодаря ти!
40 номер са и стелката е дълга точно 26см. Ето и реални снимки цък

450, да ти е жива и здрава малката принцеска и да имате адски много хубави моменти с нея и покрай нея  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 164
Някоя мама няма ли да ходи до митницата-чакам от02.02 и от 08.02 Аз трябва отпуск да взема за да отида от Герман Sick
Маратонки и пролетни обувки на малката са там-много ме е яд, ще купя от тук и те ще дойдат #Cussing out
Сега звънях да се моля по тел.да ми дадат инфо, но не Naughty, как ще си вземат левчето
Сори за спама  Peace

# 83
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
 Току що си получих си поръчката от 16.03 тръгнала от фр на 24.03  после ще дам отзиви за нещата.

# 84
  • Мнения: 0
Добро утро! Може ли отзиви за това потниче http://www.laredoute.fr/vente-top.aspx?productid=324097338&d … &numberpage=3 Как е като материя, отговаря ли си на номера и дали седи така сладко както на снимката.
Да, отговаря си на номера и седи също толкова сладко, колкото на снимката. Не се колебай!

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 97
За да не ви изпусна , само да кажа че днес получих поръчка от 23.03. Hug

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Цитат
Съдържа - кецките от 2,70, хавлиените кърпи, едно тъничко блузе на AWS, детското яку фишия от 3 евро и бежовия тренч...




Мисля, че е за митница, трябва да почакаш още месец  ooooh!

# 87
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Защо месец да чака както писах получих днес от 16.03 тежи 4,500.

# 88
  • Мнения: 287
Аз в събота получих по поща от 27.03 - тръгнала на 02.04 и на 04.04 в Ямбол. Вътре имаше банския Rip cirl с термочанта и хавлийки.

# 89
  • Мнения: 330
Сега като ви чета и се замислям. Моята поръчка е от 27.03, но има доста дрешки и мисля че е за митница, а има и подарък SAC VOYAJE, та се чудя кога да ги чакам, а съм и от малък град където няма митница.

Общи условия

Активация на акаунт