София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 140 694
  • 772
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 451
Привет и от нас Simple Smile
Ambitious  Wink  Hug
Момичета, някакви впечатления от доктор Чавдарова от 20 ДКЦ?
Какво стана със срещичката? И ние бихме се включили

# 76
  • Мнения: X
Здравейте.
Моля ви, припомнете ми къде се подаваха документи за детска кухня. Ще  взимам храната от 93- то ОДЗ.
Помня, че беше някъде на Павлово, но къде точно  newsm78
И какви документи са необходими да се предоставят, освен акта за раждане (предполагам).
Благодаря ви.


Относно Чавдарова- децата ми са при нея проформа само.
Между другото, тя върна ли се вече, че малкия няма да е зле да го заведа на консултация?

# 77
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Здравейте!Ето,че и аз открих този форум...От Борово съм.За детската кухня:Павлово,ул.Вихрен-там ще попиташ за детската градина/тя е по-навътре/,там е и самата кухня.На място има образец на молбата.Не носих документи,в молбата пишеш ЕГН-то на бебчето и май своето...Мисля,че се подават от 11 до 11.30/някаква такава глупост беше/.Надявам се,да съм ти била полезна....Аха,също трябва да пишеш къде ще взимаш храната-аз примерно писах ОДЗ-8.Това е детската в Борово. Hug

# 78
  • Мнения: 9 015
Здравейте.
Моля ви, припомнете ми къде се подаваха документи за детска кухня. Ще  взимам храната от 93- то ОДЗ.
Помня, че беше някъде на Павлово, но къде точно  newsm78
И какви документи са необходими да се предоставят, освен акта за раждане (предполагам).
Благодаря ви.


Относно Чавдарова- децата ми са при нея проформа само.
Между другото, тя върна ли се вече, че малкия няма да е зле да го заведа на консултация?

Точният адрес е ул. Белмекен 13 виж в бгмапс. Намира се в двора на детска ясла 53, точно до Геопланпроект.
Носи си копие от акта за раждане на детето, молба се попълва на място. Имат странна обедна почивка, утре ще погледна точно. За това от къде ще вземаш кухнята, те ще те питат на място.

Hug

# 79
  • Мнения: 224
Здравейте!Ето,че и аз открих този форум...От Борово съм.За детската кухня:Павлово,ул.Вихрен-там ще попиташ за детската градина/тя е по-навътре/,там е и самата кухня.На място има образец на молбата.Не носих документи,в молбата пишеш ЕГН-то на бебчето и май своето...Мисля,че се подават от 11 до 11.30/някаква такава глупост беше/.Надявам се,да съм ти била полезна....Аха,също трябва да пишеш къде ще взимаш храната-аз примерно писах ОДЗ-8.Това е детската в Борово. Hug
ама кога се подава тази молба,гледам че детето ти е малко.... newsm78

# 80
  • Мнения: 9 015
Здравейте!Ето,че и аз открих този форум...От Борово съм.За детската кухня:Павлово,ул.Вихрен-там ще попиташ за детската градина/тя е по-навътре/,там е и самата кухня.На място има образец на молбата.Не носих документи,в молбата пишеш ЕГН-то на бебчето и май своето...Мисля,че се подават от 11 до 11.30/някаква такава глупост беше/.Надявам се,да съм ти била полезна....Аха,също трябва да пишеш къде ще взимаш храната-аз примерно писах ОДЗ-8.Това е детската в Борово. Hug
ама кога се подава тази молба,гледам че детето ти е малко.... newsm78

Колкото по рано подадеш молба, толкова по рано ще ти дойде реда. Аз подадох когато дъщеря ми беше на 3 месеца и започнах да и вземам кухня, когато беше на 9 месеца и 15 дни. Simple Smile Има номера и си чакаш ред, но съм виждала майки, които на 9 месеца подават докумети и започват веднага да вземат храна. Simple Smile

Hug

Hug

# 81
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Мен ме посъветваха,че,колкото по-рано,толкова по-добре.Затова я подадох преди 2 седмици.Номерче ми дадоха и ми казаха месец-два преди 9-тия месец пак да се обадя.

# 82
  • Мнения: X
Много ви благодаря за инфото, момичета!  Hug

# 83
  • Мнения: 2 653
МОже би знаете вече- на ул.ПОдуево в  Борово/улицата с пица Хът/ има едно детско магазинче и съм виждала майки да чакат там за детска кухня Ози.Давам го само като инфо, ако на някой му се наложи.Не знам условия  и качество/в момента/ на кухнята.Аз съм поръчвала преди почти 3 години, но малката не ги хареса особено  и започнах да си и готвя.

# 84
# 85
  • Мнения: 196
Моля дайте повече инфо за яслите в ОДЗ-тата в район Красно село. Много ли се чака за приемане, доволни ли сте, от кои ясли сте доволни и т.н.?

# 86
  • Мнения: 827
Моля дайте повече инфо за яслите в ОДЗ-тата в район Красно село. Много ли се чака за приемане, доволни ли сте, от кои ясли сте доволни и т.н.?
За държавните не мога да дам мнение, но мога да препоръчам частна ясла. Пиши на лични, ако те интересува Hug

# 87
  • Мнения: 9 015
Моля дайте повече инфо за яслите в ОДЗ-тата в район Красно село. Много ли се чака за приемане, доволни ли сте, от кои ясли сте доволни и т.н.?

Вече в ОДЗ-тата се кандидатства само по интернет. Влез в сайта на градините : http://kg.sofia.bg/ , регистрирай си детето и чакай. Класирането излиза май месец, а приема е само септември. В сайта ще видиш всички градини в твоя район. Simple Smile


Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 1 511
МОже би знаете вече- на ул.ПОдуево в  Борово/улицата с пица Хът/ има едно детско магазинче и съм виждала майки да чакат там за детска кухня Ози.Давам го само като инфо, ако на някой му се наложи.Не знам условия  и качество/в момента/ на кухнята.Аз съм поръчвала преди почти 3 години, но малката не ги хареса особено  и започнах да си и готвя.


Вече много детски магазини са пунктове за доставка на детска кухня. По прозорците и вратите имат рекламни плакати и по това можете да се ориентирате каква детска кухня се доставя.
Например в близкия до нас детски магазин доставят и на ОЗИ и на Ян Бибиян. На ян Бибиян се поръчва пълно меню ,а при Ози може да се варира.

# 89

Общи условия

Активация на акаунт