Къде изчезна "Море от любов"?

  • 2 956
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Някой знае ли защо тази седмица го нямаше? Не е качено в сайта.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 210
xenia, не беше ново предаване, а повторение. Предполагам заради това не са го качили.

# 17
  • Мнения: 1 558
Не е изчезнало.....за съжаление Confused

# 18
  • Мнения: 4 380
xenia, не беше ново предаване, а повторение. Предполагам заради това не са го качили.

Пак ли са излязли в отпуска? Е те се разбиха от почивки егати. Току-що го пуснаха след дълга почивка, дали има 3-4 предавания и пак повтор. Толкова ли не могат на седмица по едно да снимат не ми е ясно.  Crossing Arms

# 19
  • София
  • Мнения: 6 210
Пак ли са излязли в отпуска? Е те се разбиха от почивки егати. Току-що го пуснаха след дълга почивка, дали има 3-4 предавания и пак повтор. Толкова ли не могат на седмица по едно да снимат не ми е ясно.  Crossing Arms

То най-смешното беше, че повториха първото си предаване след въпросната дълга почивка  ooooh!! Миналото лято или по-миналото повтаряха по-интересните истории. Май бяха снимали и двойки, няколко месеца след участието им в предаването, нещо като развитие... Сега се излагат, наистина.

# 20
  • Мнения: 4 380
А какво ще кажете за новия им дизайн? Shocked От трън та на глог. ooooh!
За какво беше смяната изобщо? Ще ми се да чуя името на скапания им дизайнер.

Новата песничка обаче ми харесва.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 210
Знаеш ли, че специално това предаване с новата песничка два пъти по-скоро го слушам, отколкото гледам. ТВ-то ми работи за фон в кухнята, докато си правя нещо, та на практика не съм видяла декора Mr. Green. Не бих се изненадала, ако Кремена Халваджиян има пръст...  И на мен ми харесва песента на Миро.

# 22
  • Мнения: 6
Това предаване беше тъпо и без това

# 23
  • Мнения: 4 380
Напротив- предаването си е чудесно. Показващо истинското във взаимоотношенията между хората. Не знам колко трябва да си бездушен за да не се трогваш от истински истории за любов и да смяташ предаването за тъпо. Тъпо е "Любовни игри". Е това наистина е МНОГО тъпо.

# 24
  • Мнения: 60
харесвам Наталия , но това предаване не го гледам , ще ми се да я видя в друго

# 25
  • София
  • Мнения: 2 908
Напротив- предаването си е чудесно. Показващо истинското във взаимоотношенията между хората. Не знам колко трябва да си бездушен за да не се трогваш от истински истории за любов и да смяташ предаването за тъпо. Тъпо е "Любовни игри". Е това наистина е МНОГО тъпо.
Напълно споделям и аз това мение,много си е хубаво предаването и много истинско Peace
А иначе и декора на мен не ми допада,сигурно е  дело  Кремена Халваджиян Mr. Green
Песничката не е лоша. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт