VIP Brother епизод 3- трети номинации...

  • 47 702
  • 1 038
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 2 926
Хм...начи са ни ментосвали нещо.
Защото аз си бях останала с впечатлението, че първите пъти беше на живо.

# 1 021
  • София
  • Мнения: 4 294
опааа ква става тука  Whistling

# 1 022
  • София
  • Мнения: 1 541
Момичета, по принцип чета темата без да пиша, но сега искам да се включа т.к. настоящата кауза е доста близка до моето семейство! Преди няколко години на майка ми, която до тогава беше редовен кръводарител, и откриха, че е заразена с Хепатит С. Още тогава й казаха, че заразяването може да се е случило от всичко - операция, манипулация, както отбелязаха в ББ, дори и от маникюр. Както и да е. Лощото е, че ако не ти го открият случайно или не се изследваш по собствено желание, няма как да заподозреш, че си заразен, понеже особено при хеп С няма никакви симптоми. От там вече според състоянието, в което се намира човек му се налага да спазва строга диета, да пие хапчета, които спомагат на черния дроб. Ако болестта е много напреднала, т.е. черния дроб е доста увреден, тогава трябва да се предприеме лечение с интерферон, което както отбелязаха е първо много скъпо и второ много тежко за пациента.
За щастие при майка ми нещата не бяха толкова зле и след няколко години спазване на диета и редовно пиене на предписаните лекарства, в момента показателите й са като на здрав човек.
Та след този дълъг пост, най-важното , което искам да кажа е, че е изключително важно всеки да си направи изследването, защото ако случайно е заразаен и започне лечение веднага има шанс да се подобри и да не му се наложи тежкото лечение с интерферон!!! Каузата (както и да се разпределят тези пари) най-вече ще даде гласност на проблема, което е изключително важно!!!
П.С. Тъй като нямам мед. познания, всичко съм описала от другата страна - на пациента, т.е. може да има и някои неточности.

Много ти благодаря, че сподели нещо толкова лично с нас.
Надявам се това да даде пример на много хора.
Доста пъти се каза че Хепатит Ц може от толкова малки неща да се хване, и че няма симптоми,ама хората явно не слушат.
Дано повече не се сблъсквате с такива неща.  bouquet

специално ли трябва изследване или то се се вижда (има ли странични показатели) при обикновено кръвно изследване ? изследват ли се бременните за хепатит или само ако те имат желание ? колко струва ваксината и дава ли 100% гаранция , моля за яснота ако някои знае
  bouquet

# 1 023
  • Мнения: 4 435
Хм...начи са ни ментосвали нещо.
Защото аз си бях останала с впечатлението, че първите пъти беше на живо.


Така се опитваха да изглежда в интерес на истината. Но то нямаше как да заблуди всички, понеже тия дето гледат он-лайн и казват та така.
На живо са коментарите.

# 1 024
  • Мнения: 4 435
Теодора ще гледа на Дара, за някакъв мъж, който й е много важен. Трябва да му напише името, и рожденните дати на двамата. Но й казва да ги крие, да не заснемат камерите какво е написала. Теди й вика- първо да ти кажа женен е! Дара- Да! Теди- Той е формално женен, има много жени около него, има и много фирми, занимава се със строежи и т.н., следствен е, има дела, цялата му година ще е много трудна.От 3-4 години се прехвърля от едни на други хора с работата си.Два птъти живота му е бил на косъм.2  деца има. Mr. Green Този човек рискува много живота си и т.н. Ходи често в чужбина. Дара е в шаш, каза че всичко е познала до едно, опулила е ей такива очи. Shocked Много хора зависят от него, но той седи в сянка, така иска. Кракът му е зле, два пъти операция вижда на кракът.Има деликатен проблем със стомаха. Държавна разправия и неприятности вижда.

# 1 025
  • Мнения: 11 607
Понеже във форума на ВБ видях, че се коментират вече номинациите - били направени.

Дай линк към коментарите или сподели кои са номинирани.....ако може....

# 1 026
  • Мнения: 4 435
Теодора продължи, че връзка между тях и бъдеще няма да има, по-скоро някаква емоция която ще изживеят.Не само заради него, но и заради Дара, защото вика-Ти не искаш да заставаш на мястото на някой друг, и да причиняваш негативна енергия.Така е ставало в живота ти, че често си попадала на такива мъже, които са или обвързани по един или друг начин, или е имало други пречки, а същността ти това не го иска. Каза й че този няма да е нейният човек.Нейният човек ще го срещне по-нататък и ще го разбере веднага на мига. И за първи път някой ще се грижи за нея в животът й. 

# 1 027
  • Мнения: 60
reniris
Нямам точни отговори на въпросите ти, но ще ти напиша какво говориха днес при Гала.
1) Ваксина има само за Хеп. Б, за Ц няма.
2) Бременните не се изследват за хепатит, те сами трябва да си поискат такова изследване.
3) Изследванията струват или 5лв или 20лв (Слабаков и Божидара коментираха) - това не разбрах точно, но като цяло не е много съпо.
Не знам дали при обикновено кръвно изследване се виждат отклонения. В случая на майчето й го казаха в трансфузионния център, но там понеже кръвта, която дарява все пак се изследва за абсолютно всичко, не мога да ти кажа дали и обикновената кр. картина върши работа. И още нещо - ако искате да си направите това изследване - мястото където го правят е РИОКОЗ.  

Дано някой с по-конкретна инфо се включи!

# 1 028
  • София
  • Мнения: 1 320
Сега я пита за някаква жена Елена някоя си, но не чух какво и казва...

# 1 029
  • Мнения: 4 435
Ивайла се присъедини към тях. Дара вика-Ивайла , тя ми каза живота ми целият едно към едно, по дата.  Shocked Дара дава втора дата, на една нейна връзка, която е продължила година и половина. Теодора й казва-Не ми разказвай моля те, не искам да знам предварително, искам само да ми напишеш датата. Показаха датата, и името. Жена е , Елена. Но няма да кажа фамилията и датата, че да не се разпространява. Теодора започна с това- тази жена е много нещастна, изстрадала. Дара донесе нейна снимка. Теди продължава- не знам, особена е тази жена, много странна, крие нещо. Rolling Eyes Като е била по-малка е станала очевидец на нещо, което я бележи до ден днешен.Дара каза- смъртта на баща й. Артистичен човек, кармичната им връзка е като сестри. Душата й е много обременнена, има 2 връзки, които много са я наранили, ама много. Ще има още едно дете, макар и трудно. Ще продължат да се виждат, но само като сестри. Нейният живот не е преминал добре, все в трудности. Каза нещо за мъж, но Дара каза че не е вярно..... пита и Ивайла- ти какво мислиш, но не чух Ива какво каза.  

# 1 030
  • Мнения: 419
Как никога, като НК миналата седмица изрично подчерта, че тази седмица са на запис?
Защото миналата седмица Аня постъпи в болница, и нямаше как да ги обяват на живо. Ако ти е направило впечатление, на лайфа бяха със същите дрехи от игрите  ooooh!.

Авче, супер репортер си   bouquet

# 1 031
  • Мнения: 262
Вие не видяхте ли фамилията ?

На мен ми се стори , че написа Елена Ершова.

След бърза справка с Гугъл излезе , че е някаква рускиня живееща в Б-я , жена на някой си Денис Ершов.

# 1 032
  • Мнения: 4 435
Да, те за лайфа ги карат да се обличат със същите дрехи.  Laughing



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сега Ивайла ще напише дата и име. Mr. Green Откога чакам.
Опитват се да й заснемат листа на Ивайла, обаче тя го крие яко. Laughing Малко се бавят, но Дара задава много въпроси. Mr. Green Ейййй, няма спиране .... Crazy Сега я гушна, похвали я, каза й че е номер 1.
Започна за човека на Ива най-сетне -  Ива иска само да знае какви са чувствата му сега, всичко друго знае за него. Теди започна - Много тежка карма, един без друг никога няма да можете.Ти ще се отделиш, отделила си се даже, но никога няма да те забрави той. Сега се чувстваш по-леко без него, по-сигурна си в себе си, имаш мир и спокойствие.До преди 2-3 години този мир и спокойствие го е нямало тя. Сега  е освободена от него, и й е все едно, но при него не вижда това, той ще си вярва че цял живот ще си е с нея, докато не види човек до нея. Ясно, за Румен става дума.
Ива дава втора дата, за да види човека с който е, дали ще е нейният човек. Теди й казва, че още не го е срещала, вижда нещо Лондон , може би на път ще го срещне и т.н. Ще бъде много силен човек, много ще се грижи за нея.Ще има едно детенце. И ще се грижи много повече за нея, от...... Румен явно. И Ива я спря да не говорят повече.


# 1 033
  • Мнения: 4 435
Вие не видяхте ли фамилията ?

На мен ми се стори , че написа Елена Ершова.

След бърза справка с Гугъл излезе , че е някаква рускиня живееща в Б-я , жена на някой си Денис Ершов.



Аз я видях, но не искам да кажа. Не ми се вижда редно някак си.  Peace

# 1 034
  • Мнения: 194
Авче, ептен си заживяла със съквартирантИтИ Crazy Joy

Общи условия

Активация на акаунт