Благоевград 22

  • 17 922
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 224
Ох, ето ме, но все още не мога пълноценно да се включа.
За сайта на Коста, ако харесаш и решиш чрез него да резервираш, ми кажи, за да ти я направят те резервацията.
Продължавам да мисля, че организирано не си заслужава, но ти ще прецениш.
Моята дестинация, която ти предлагам е по една нощувка в Солун и една в Кавала, мисля че ще ти хареса. Предложението за Атина също е страхотно, но според мен е доста далеч, за да се ходи само за 2 нощувки.
Когато Ивана ме остави намира, ще видя някои сайтове и пак ще пиша.

# 241
# 242
  • Благоевград
  • Мнения: 143
Добро утро !
Кафенце за всички , които го чакат:

Този дъжд да не си го поръча някой - много неприятен ooooh!
Ана -Мария ме попита "мама защо вали когато съм на детска"  Shocked
Замислих се що за въпрос ми задава и стигнах до извода , че може би
напоследък е валяло все когато е почивен ден и тя сега е направила
връзка  (ама дали е така  newsm78) , вече влизахме в двора на градината и
неможах да я разпитам  Laughing
Чао за сега!   bouquet

# 243
  • Мнения: 224
Добро утро!
Деси, мерси за кафето и закусчицата!
Познайте кой отново е яхнал метлата, хора убивам ви казвам, а е само сряда...

# 244
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Деси благодаря за кафето!
Гадничко е времето наистина, Вики си намокри чоропогащника докато пристигнем в детската, та се наложи да я преобувам там. Май наистина напоследък все през почивните дни вали дъжд, сигурно затова се е объркала Ана Мария. Wink
Фантичка забрави ни ти, еййй.. CryМного безтрашни момичета имаш, щом скоков във вода са записали, браво.  Laughing
Ели, ехххх и ти с тая метла, така и така си я яхнала ела поне да изчистиш с нея у нас, че много ме мързи. Joy
Момичета извинявам се че нахлувам така при вас   bouquet искам да ви попитам за добър хомеопат в Благоевград? Може на лични ако искате. Предварително Ви благодаря Hug
Не се извинявай за нахлуваето, тук всеки е добре дошъл, но за съжаление поне аз не мога да ти помогна за хомеопат.  Embarassed
Знам че единствено Билев лкичко се занимава с хомеопатия, но не с класическа. На нас примерно ни е предписвал заедно антибиотик с хомеопатични, което като чета из нета се напълно отрича от хомеопатията.  newsm78

# 245
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен! Мързи ме да гледам, дъждът влияе негативно и на моето настроение, но поне още не съм ядосана

# 246
  • Мнения: 286
Здравейте и от мен
Деси,мерси за кафето и закуската аз вече я свърших тази работа със закусването Peace

Криската кашля почти цялата нощ и от към 4 взех да му пръскам с помпичката така че реших да не ги водя днес въпреки че трябваше да отида до съда и да чуя решението на съдията по делото на което и аз написах решение но нищо ще я попитем в понеделник или утре защото смятам да ходя да се боядисвам и ще гледам да заведа децата утре,той Криси сега не кашля ама аз поне днес да си пръскам утре на по-разреден режим и да минава Thinking
Времето наистина е гадно,сега си стоим в къщи и беснеят с играчките,а до преди малко гледаха мечо пух,но ако следобед изгрее слънце ще е по-добре да покарат колела на вън Simple Smile
сутринта лелята в детската като ходих да плащам ме попита защо не го водим Криси на Сандански на почивка и се замислих че няма да е лошо пролет и есен да ходим за по една седмица,може пък наистина да има ефект,а е много готино с този огромен парк за разходки Sunglasses

Сега вече сме на вълна рожденият ден на децата и очакваме много играчки като подаръци тази година така че ще трябва да поприбера старите че да има място Mr. Green
Снощи най-накрая Жоро и свекъра ми сложиха хладилника и пералнята Mr. Greenсега трябва да я поразуча малко(след като я свърже де Blush)но вече ми се подрежда кухничката и много ми се иска да си вземем от тези съдомиални на промоцията с едногодишен калгонит подарък към тях Wink
Фантичке,беше се загубила и от моето полезерение Naughtyдецата са наистина много смели твоите но не се и съмнявам като си представя на какви щуротии е готов баща им та те ли Crazy Hug
Ели,joana_karolina  благодаря ви за помощта ще мисля още пък дано тръгнем ще е супер Praynig на една обявена екскурзия точно за тази дата и всичко е организирано с обиколките му там и най-страхотно ми се вижда единият ден има круиз по желание около Атонските манастири #Crazy

# 247
  • Благоевград
  • Мнения: 143
jinjer_78   поздравления за пералнята и хладилника.
За разучаването - бързо става , само си намери повод да я пуснеш.
Айде сега и миялня  и печка да ти сложат и да приключиш с
тичането между етажите , а да се вихриш в кухнята на спокойствие.
Дано децата да се разминат леко този път и ча чрд -то да са здравички.
Андреа Селесте   ти нищо не казваш, какво стана с работата ?
Ами с бебока , порадва ли му се , нагушка ли го ?
  bouquet

# 248
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Никого не съм забравила,но нещо ме е обхванал мързел напоследък,не ми се пише много.
А пък и май около нас няма нищо ново и интересно. Confused

# 249
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Никого не съм забравила,но нещо ме е обхванал мързел напоследък,не ми се пише много.
А пък и май около нас няма нищо ново и интересно. Confused
Айде де, как нищо интересно. Къде бяхте на почивка? Я разкажи малко повече, в сравнние с нашето скучно ежедневие, почивката, скоковете във вода са си направо супер интересни. Wink

# 250
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Първо бяхме в Сандански,после бяхме в Еленския балкан.
Днес викат децата на басейн от 2 часа, ще правят филм за филмов фестивал за треньора им и малчовците. Laughing

# 251
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте,момичета!Аз уча в Благоевград и искам да знам къде има 3Д ехограф там.Иска ми се да си подаря един преглед за рождения ден.Моля ви за адреси и имена   bouquet Hug и колко горе долу струва прегледа

# 252
  • Мнения: 36
Не се извинявай за нахлуваето, тук всеки е добре дошъл, но за съжаление поне аз не мога да ти помогна за хомеопат.  Embarassed
Знам че единствено Билев лкичко се занимава с хомеопатия, но не с класическа. На нас примерно ни е предписвал заедно антибиотик с хомеопатични, което като чета из нета се напълно отрича от хомеопатията.  newsm78
Мерси все пак, аз така и не намерих в нета някой с мнение за хомеопат там Sad Имам приятелка с две дечица там, но няма време за нет и затова аз ви питах. А иначе ... това е един прекрасен град, който много обичам   bouquet Поздрави за всички вас

# 253
  • Мнения: 1 403
Здравейте,момичета!Аз уча в Благоевград и искам да знам къде има 3Д ехограф там.Иска ми се да си подаря един преглед за рождения ден.Моля ви за адреси и имена   bouquet Hug и колко горе долу струва прегледа

Здравей и добре дошла при нас.

Аз ходя на консултации при д-р Терзийски и всеки път ме гледа на 3D или  4D.С направление съм и затова не си плащам прегледа.Доколкото съм запозната Терзийски и Малчев са с най-добра техника в този град.Терзийски преглежда в поликлиниката,а Малчев-в Рубидент.Ако искаш пиши ми на лични и ще ти дам номерата и на двамата.Аз само с тези имена мога да помогна.

# 254
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
поуспали сте се нещо днес, още никой не е писал.
Пускам по едно кафе за събуждане тогава. Wink


amanita, брменните момичета в темата най-дбре ще ти пмогнат за ехограф, аз хич не съм в час с цени и т.н. Тук има голям фен клуб на един доктор. Можеш и при него да отидеш, ама нека другите ти дадат линк към сайта му, или повече инфо за него. Laughing
Фантичка  къде точно бяхте в Сандански? Аз отдавна мрънкам на Венци да ходиме там, ама няма да е скоро, поне не докато не му махнат запора на заплатата. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт