Благоевград 22

  • 17 921
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Marci , бяхме на квартира.
 На самата главна улица,срещу бившата курортна поликлиника.
 Много хубаво,ново и чисто място,всички сме доволни. Peace

# 256
  • благоевград
  • Мнения: 164
amanita като един от върлите фенове от фен клуба д-р Малчев ще ти дам линк за сайта http://www.doctormalchev.com/
мен лично за ехограф пове4е от 25 лв не ми е взимал /зависи какво гледа явно знам ли/ аз плащам 15 , 20 или 25 лв

# 257
  • Мнения: 224
Добро утро и от мен!
Да ви кажа много ме мързи, едно такова ми е смахнато, все си мисля, че е крайно време да става лято  Mr. Green

Ина, тези суми, които си ги написала за 2 или за 4D са? Защото знам 100%, че феталната на 4D е 50лв, а прегледа ще е по-малко, но дълбоко се съмнявам да е 25  Rolling Eyes. Мога да го питам, но ме мързи, а и в сайта има възможност за такива питания. Иначе всички знаят, че те подкрепям с 2 ръце за този доктор, но не искам да го хваля вече, защото ще ме обвините в рекламна дейност, а и ми писна да си запазвам часове за след минимум 10 дни, защото по-ранни няма.

amanita, успех каквото и да решиш  Peace

Марси, губиш ми се нещо, скоро не сме пили кафе  Sunglasses

# 258
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Марси, губиш ми се нещо, скоро не сме пили кафе  Sunglasses
Тъкмо за кафенце си мислех и аз. Свободна ли си около обяд, с удоволствие ще дойда да пийнем по едно. Wink

# 259
  • Мнения: 286
Добро утро и от мен smile3507още не съм се разсънила но надникнах в сайта на док,Малчев немога да пропусна,все пак и моята рбеменност е следял и пръв позна че ще са ми момчета Blush
Марси то това кафе с този убийствен каймак не да ни събуди ами направо да ни разтрепера Mr. Green
Фантичка ,тука от два дена се включваш Peaceхаресва ми HugКакво ще кажеш дали има някакъв ефект за детето след почивката как ти се струва newsm78
Днес сутринта по същият начин като вчера към 4 часа Криси започна безспирно да кашля изведнъж ,като през нощта не е кашлял,пръсках му и го взехме при нас сложих го на висока възглавница и се успокои и заспа милия Tired
Заведох ги на детска от 11 съм на фризьор ако не се обърка нещо с водата при фризьорката че копат до нея и довечера ще заведа и децата да ги подстрижат че фотосесии се задават Mr. Green
Хубав ден на всички от мен  Hug  bouquet
Ако ще има обедна сбирка на кафе да дотичам и аз newsm78

# 260
  • Мнения: 224
Айде, ще се чуем, аз ще ти звънна към 11 да се разберем  Simple Smile

# 261
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Дани,лекарката каза че за да има по-добър ефект трябва поне за 10 дни да отидем.
 Тестваха я за алергии и се оказа алергична към котки и треви. Така че сега пролетта ще сме нон стоп с противоалергични капки. Твоят хубавец може същода е алергичен към нещо и затова да кашля и да прави спазми. Confused

# 262
  • Мнения: 286
Ами да със сигурност е алергичен като се показаха тревите и цъфнаха дърветата и очите му стават от време на време червени,и сега кашлицата и сополки,то всичко навързано ама трябва и ние да го тестваме че да разберем,кръв ли и взимаха на щерката или я драскаха Thinking

# 263
  • Мнения: 19
Добър ден и от мен! Кафето е много хубаво - два пъти се връщах да го гледам..май ми е време за второ такова..след парзниците ме налегна депресия и от вчера се опитвам да организирам хубав уикенд за карето, което бяхме в Трън - изрових добри хотелчета и преди малко направихме резервация за 08.05. Вече се поободрих, а на всичкото отгоре ми казаха че в понеделник ще имам заплата и вече  Crazy
Дани, стискам палци да нямате алергии, защото това са проблеми с години. От друга страна, обаче, това е състояние, върху което може да се въздейства с подходящите лекарства .
Много суперлативи за Малчев..замислих се чак..после ще прегледам сайта.

# 264
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Капаха с нещо,после върху капките я боцнаха,стоя 20 мин и там където имаше алергии се зачерви и поду. Бързо стана. Peace

# 265
  • благоевград
  • Мнения: 164
Eли мен винаги ме гледа на 3Д и 4Д а доколкото разбрах тя за 3Д пита   Thinking
Или аз съм привилигирована или незнам но повече от 25 лв не ми е взел за преглед с ехограф  newsm78

# 266
  • Мнения: 19
Ама той бил и хубав .....

# 267
  • благоевград
  • Мнения: 164

На живо е още по хубав повярвай ми  bowuu
Секси доктор и това си е да ти става приятно като си помислиш 4е ти е между краката  Joy Joy Joy Blush

# 268
  • Мнения: 224
Ах, Селесте, не така както си се клатех на стола щях да падна  Joy Joy Joy
За хубав не знам, защото хубав значи друго в моите представи /Брад Пит е хубав, което не означава, че го харесвам, напротив гаден ми е/, но има присъствие де.
Инче, мъж ти не го пускай да чете тук, че ще започне да ревнува, защото очевидно нямаш проблем с отпускането при прегледите  Simple Smile
За цените наистина е странно и аз не съм наясно с услугите за бременни все още.

# 269
  • Мнения: 19
На живо е още по хубав повярвай ми  bowuu
Секси доктор и това си е да ти става приятно като си помислиш 4е ти е между краката  Joy Joy Joy Blush
hahaha

Общи условия

Активация на акаунт