Благоевград 22

  • 17 920
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 11 607
Секси доктор и това си е да ти става приятно като си помислиш 4е ти е между краката  Joy Joy Joy Blush

Ина, какви са тези приказки от тебе.....Червени точки трябва вече да се раздават рано сутринта Hug

# 271
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Явно и на мен вкуса ми различен, защото чак за хубав не го намирам.  Wink
Нему се карайте на момичето, то по време на бременност е нормално такива мисли да и минават през главата, от хрмоните е, не от друго. Joy
Ина изглежда че ти си прелигированата, защото в сайта му пише ценоразписа и 4D  е 60лв.
http://www.doctormalchev.com/pages.php?id_pages=3

# 272
  • Мнения: 224
Абе, сега се сещам, че аз като бях бременна 24/7 само секс ми беше в главата, мъжо искаше по едно време да избяга в друга държава горкия, но аз много умело го настигах, затова Ина сигурно е на тази вълна...

# 273
  • благоевград
  • Мнения: 164
аз и преди да забременея си го харесвах  Crossing Arms
И хич не е от хормоните просто е мн мн мой тип Heart Eyes . А Жоро .........ми той знае 4е си го харесвам  Blush важно е 4е мога мн мъже да харесвам но обичам само моя  Peace

# 274
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ама, най-важното е че Ина пак  прописа активно при нас. За една сутрин 4 публикации, а иначе със седмици се губеше.  Mr. Green
Бях убдена сутринта, че само като спомена "фен клуб", дори и без името МАЛЧЕВ, активността ни ще нарасне значително. Joy

# 275
  • Мнения: 224
Ооо, Инче и аз харесвам много мъже  Mr. Green, от ценителите съм така да се каже, а и ми е приятно да общувам предимно с мъже, но Любо това много добре си го знае и никога не е правил проблеми.

Марси, ми така е. Дайте някой друг мъж да обсъдим, та да се поразведрим малко.

# 276
  • Мнения: 6
ми фен клуба отпразнува ли подобаващо рождения ден на кумира си онзи ден  Laughing

# 277
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ъъъъ,мен нещо не ме кефи тоз левент... Rolling Eyes
 

# 278
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ауууу рожден ден, не съм усетила да са почерпили. #Cussing out
Нинка тъкмо щях да пиша че се губиш нещо напоследък. Laughing Ще дойдеш на обедно кафе, нали?

# 279
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Е сега разбрах защо имам момиче, както и че най-вероятно и второто ще е такова, освен ако с Венци не сменим режима на хранене.  Joy
Ей това го копирах от страницата на Малчв във фейсбука:
Какво казва фолклора
Има много”рецепти „които гарантират какъв ще е пола на бебето.Някои от тях звучат странно,в някои има известна доза истина и медицинско обяснение.
Ето някои от тях:
Храна,която да ядем
Ако искате момче:
Яжте червено месо.
Яжте солени закуски като бисквити и чипс.
Татковците трябва да пият много газирани напитки..
Ако искате момиче:
Яжте много риба и зеленчуци.

Яжте много сладкиши и шоколад.
А Мама Цоцоланка си мълчи и не казва как са сменявали с мъжа и хранителните режими та са ги нашарили така децата. Joy

# 280
  • Мнения: 224
Марси, това и аз го знам и също съм чувала, че кисело мляко в по-големи количества спомага за женски деца. Според тези хранителни режими и аз никога няма да имам момче, това с червеното месо ми е мисия невъзможна просто.

# 281
  • Мнения: 6
марси  Joy
ми то тогава мойта трябва да е мъжко  Joy

сладко и тестено не съм яла освен един два бонбона най-много
риба броени пъти

месо зеленчуци кисело мляко - якооо
таратор и пържени картофи да не кажа голяма дума задължително всеки ден
 череши и диня до пръсване дори последната седмица преди раждането само диня ядях нищо друго не ми се ядеше ама само диня не диня с друго

наско без газирано имам чувството че не може да живее

в деветия месец така ми се пиеше кола че си изпих количеството което за 20 години не съм пила
всичко живо беше повече от 100% че ще имам момче
само татко и си каза че момиче ще е още в мига в който разбрахме че съм бременна
толкова много искаше момиче че последно не пожела да си набележим мъжко име
и пак момиче ще има
щот му казах аз че на младини си е пръснал синовете
ма на него май не му е чак така фикс идея момче
аз също съм за още едно момиче
ама ще видим
пък и то пола се определя от мъжката клетка така че те мъжете да му мислят как ще си ги отглеждат и селектират  hahaha
и пускат

# 282
  • Мнения: 11 607
Нита сме спазвали хранителен режим, нито нищо....

Но то не е само до храната...Напр. имало изследвания,че мъже, които работят определени професии имат деца само от един пол. Напр. тези, които се занимават с тоци, сателити и пр. имат момичета. Такъв случай има при многодетните. Имат 1 син и 3 дъщери. Сина е направен малко преди бащата да започне да работи към някаква мобилна мрежа като техник. Всичките му колеги имали момичета. Така че...причините са комплексни....Не е само до храна.....

# 283
  • Мнения: 62
Нита сме спазвали хранителен режим, нито нищо....

Но то не е само до храната...Напр. имало изследвания,че мъже, които работят определени професии имат деца само от един пол. Напр. тези, които се занимават с тоци, сателити и пр. имат момичета. Такъв случай има при многодетните. Имат 1 син и 3 дъщери. Сина е направен малко преди бащата да започне да работи към някаква мобилна мрежа като техник. Всичките му колеги имали момичета. Така че...причините са комплексни....Не е само до храна.....
Може и да има доза истина в това, като съдя по татко той е електротехник и ние сма две момичета  Joy

# 284
  • Благоевград
  • Мнения: 143
Цитат
Напр. тези, които се занимават с тоци, сателити и пр. имат момичета
Значи и  аз съм в това число. Мъж ми работи с ток и не ще и да чуе за смяна
на професията. Така, че явно ще съм в отбора с момичетата!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт