Слънце Варна огрява, Великден наближава !

  • 14 235
  • 280
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 960
ама после ме хвана срам Laughing

ауууууу hahahaтя била срамежливка Joy

# 46
  • Мнения: 106
Десчо е добре, но няма нет, защото малкия сладур счупи картата на лаптопа.Сега чакат нова и като им я донесат пак ще се включи.
Мале като чета за тези опашки за ясли и градини и болестите по децата ми настръхва косата.Аз както си мисля като мине една година от раждането на детето да го давам на ясла сега сериозно почвам да се разубеждавам.
Искам да питам две неща.Като бяхте бременни имахте ли проблеми с носа /суха лигавица/ и заглъхване на ушите?
И тъй като в темата за очакващите бебчета през август настана голяма дилема как да се облече бебето при изписването мамите с летни бебета да споделят.То не бяха шапки, ръкавици два чифта бодита, одяла.Ами туй дете няма ли да се претопли Rolling Eyes Че и потната им система още не е развита как ще се охлажда?
Айде Морска чакам включване нали твоя мъник е августинче. 

# 47
  • Мнения: 149
Jara_r аз имах от 8-ия месец докато родих постоянно течащ нос, бях се уплашила, че вече е станало хронично, но след това нямах проблеми. Може би е по-чувствително място при поява на някъкъв дисбаланс. И доста често ми заглъхваха ушите, всичко мина след раждането  Peace

Миналата година ходих на лятно изписване, детето беше с боди, елече, ританки, буйки и лека пеленка. Не беше много горещо точно в този ден, около 25 някъде беше.

# 48
  • Мнения: 3 743
didi-23, успокои ли се госпожицата Hug

jara_r, аз не съм имала подобни проблеми през бременността, явно си е индивидуално. Моето бебе е юнско и беше топло. Въпреки това, бебчетата излизат от среда с температура около 36-37 градуса. Не могат да се адаптират толкова бързо към това, което ние наричаме "топло време". Дидинка беше облечена с боди потник, с жилетка, ританки, шапка и увита в одеало. Ето така  Mr. Green http://galinavi.multiply.com/photos/album/1/1#18. Аз бях купила комплект за изписване на Bebetto и имаше още дрехи в него, но акушерката избра това Mr. Green.  С къс ръкав започнах да я обличам като тръгнахме по разходки след 15-20 ден Peace

# 49
  • Мнения: 109
Ами моята кака е юлско бебе- изписаха я на 7.07 - голяма жегааа...боди,гащеризон и памучна пелена...

# 50
  • Мнения: 101
Нас ни изписаха на 2.08. и я облякоха в боди с дълъг ръкав, гщеризон без ръкави, ръкавички и пелена. Ето така: http://www.moonflower.snimka.bg/album.php?album_id=271991&pid=6832331
Но в нашия комплект за изписване имаше от всичко с къс и дълъг ръкав, така че на място прецени акушерката с какво да я облече.

# 51
  • Мнения: 149
didi-23, успокои ли се госпожицата Hug
О да, като тръгна количката след 5 минути беше заспала като малко агънце. Но като я духна нашия варненски вятър се събуди горкото, ама то в Чайка е така, ще трябва да свикне  Peace

# 52
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Здравейте момичета   bouquet.
Страхотна темичка си имате,но не успях да ви изчета назад  #Crazy.Да се включа и аз във вашата групичка  Hug,тъй като очаквам едно бъдещо  newsm30.Терминът ми е на 10.06.09 и съм се ориентирала да раждам в ОБ при Скочев.До сега бях на платени ЖК в МД и щях да раждам там,но по лични съображения се ориентирах в ОБ.Та в тази връзка искам да ви попитам къде мога сега да отида на ЖК но по Здр.Каса?Да отида ли при ЛК и той да ми даде направление  newsm78?А и за получаването на ПИК от НОИ къде точно се ходи?
Много са ми въпросите но наскоро се върнах от UK и нещо не мога да се ориентирам  ooooh!.

# 53
  • Мнения: 1 554
тук съм Laughing

Тедката беше с боди дълъг ръкав,гащеризонче без ръкав и с пелената на изписването Peace без шапки,ръкавици и тем подобни,тогава беше най горещия ден от август месец Crazy

и с запушен нос съм била,най често ми кървеше носа сутрин докато си бременеех Mr. Green божеееее колко отдавна беше Crazy

Дани Joy

mayjko  добре дошла сред нас  bouquet

аз ходих на жк по здравна каса,в аг-то ниската зграда,взех си направление от личната лекарка Peace за нои не съм втечение Outta Joint

# 54
  • Мнения: 101
Здравейте момичета   bouquet.
Страхотна темичка си имате,но не успях да ви изчета назад  #Crazy.Да се включа и аз във вашата групичка  Hug,тъй като очаквам едно бъдещо  newsm30.Терминът ми е на 10.06.09 и съм се ориентирала да раждам в ОБ при Скочев.До сега бях на платени ЖК в МД и щях да раждам там,но по лични съображения се ориентирах в ОБ.Та в тази връзка искам да ви попитам къде мога сега да отида на ЖК но по Здр.Каса?Да отида ли при ЛК и той да ми даде направление  newsm78?А и за получаването на ПИК от НОИ къде точно се ходи?
Много са ми въпросите но наскоро се върнах от UK и нещо не мога да се ориентирам  ooooh!.

Добре дошла!  Hug
Аз ходих на ЖК в Майчин дом по здравна каса, просто провери кои от лекарите работят със ЗК. Направление от личен лекар.
За получаване на ПИК се ходи в розовата сграда на ул. Охрид /ако не се лъжа така се казваше/, в горния и край /към билковата аптека/ Като влезеш, там ще те ориентират в коя стая. Кодът се получава лично, след подаване на молба /т.е. носи си лист А4 и химикал/

# 55
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Морска и flower мерси за отговорите  Hug.Само че не се сещам точно къде е тази билкова аптека-долу под бившата Валентина,сега е NY,или другаде  newsm78?

# 56
  • Мнения: 101
Добро утро!
mayjko, Билковата аптека се намира под една чешмичка до паркинга на х-л Мусала. На ъгъла има банка, после химическо /поне беше/ и срещу аптеката едно магазинче за цветя. Там улицата се разделя на 3 /Охрид, Софроний Врачански и Дебър - за тази не съм много сигурна/ и ти тръгваш по лявата.
Тъй като може и нищо да не разбереш от обясненията ми, че съм една обяснителна, ето ти карта Simple Smile
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=abb9b53ec6bd2ae681265b51d5d1b … &initsearch=1

Ей, днес нещо не ми се нрави времето.... да взема да изнудя нашия тати да се разходим из МОЛ-а  newsm78 и без друго отдаван не съм пазарувала, а вчера му видях фиша за заплатата  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 554
добро утро,днес го дават 20 градуса Grinning сега е 11 Sunglasses вчера по това време беше 4 градуса..........така че мятай те се на количките и в морската Hug

# 58
  • Мнения: 46
Добро утро  Grinning

На мен времето ми се струва страхотно, така че смятам към 4 пак да сляза към морската. На главната алея сме, някой ако ни познае да се обади, да заповяда при нас, ще се радваме .

Хайде аз ще се оправям, да ходя за кухнята и да пия кафенце  Grinning

Лек ден и приятна разходка на всички  sun

# 59
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Добро утро!
mayjko, Билковата аптека се намира под една чешмичка до паркинга на х-л Мусала. На ъгъла има банка, после химическо /поне беше/ и срещу аптеката едно магазинче за цветя. Там улицата се разделя на 3 /Охрид, Софроний Врачански и Дебър - за тази не съм много сигурна/ и ти тръгваш по лявата.
Тъй като може и нищо да не разбереш от обясненията ми, че съм една обяснителна, ето ти карта Simple Smile
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=abb9b53ec6bd2ae681265b51d5d1b … &initsearch=1

Ей, днес нещо не ми се нрави времето.... да взема да изнудя нашия тати да се разходим из МОЛ-а  newsm78 и без друго отдаван не съм пазарувала, а вчера му видях фиша за заплатата  Mr. Green
Еее да бе  thumbsup сега се сетих за тази сграда.Мерси много  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт