Лунна диета - 09.04.09 (четвъртък), 17:55 - Пълнолуние

  • 9 097
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Здравейте  Simple Smile
Да ви пусна едно стимулче ,да ни върви по-лесно лунуването  Hug

# 46
  • Банкя
  • Мнения: 823
 #Crazy

Недей така бе, Ели! Hug
Точно си правех планове, къде ще обядвам и видях снимката. Shocked
В петък обаче определено ще имам нужда от такова стимулче, та ще ти се наложи да я пуснеш пак. Hug

# 47
  • Мнения: 1 380
Акси това си е мацка направо за представите от времето на Ренесанса.....я оставете жената.....знаете ли колко печени прасенца и агънца е изяла.....не и е лесно милата.....

# 48
  • Мнения: 0
Запис и от мен!  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 99
Ау, в потрес съм, ама имам доста за да я догоня тая кака  Mr. Green
Аз този път смятам да съм три дни, но ще си попроменя малко режима, че преди изпивах по 1 л.  фреш за 1 ден и накрая като мине 18 часа  сядах да вечерям и от две лунувания нямам никакъв резултат. Този път само вода и чай и ако много зле ми стане чак тогава сок. И както ми се падна сега и МЦ, поне изчистването ще е пълно.

# 50
  • Мнения: 235
 newsm10 и аз се включвам за 24ч

# 51
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Здравейте на всички   bouquet
аз отново съм за 24 часа  Simple Smile все още съм само на фаза пълнолуние /вече за 3-ти път/ мисля, че няма да мога да издържам на всички фази, затова си карам така, веднъж в месеца  Simple Smile

Успех на всички

# 52
  • Мнения: 1 103
Запис за 24 часа исках за три дни ,но съм в МЦ много кофти само ми се яде сладко  Rolling Eyes.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Запис и от мен  Simple Smile Това ще ми е първия път, в който опитвам тази диета..... да видим първо дали ще издържа 24 часа на чай, сокчета и вода и второ - какъв ще бъде резултата? Успех на всички  Peace

# 54
  • Мнения: 13
Моми4ета,аз запо4вам от сега да лунувам,за6тото днес правих един страхотен сладки6 с ябълки Embarassed.....и направо прекалих  #2gunfire
Успех

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 716
здравейте!специално за темата си направих линийка  Peace
днес почнах диета,като съм изяла две кисели млека,а за утре са ми предвидени зеленчуци по избор,та въпроса ми е -мога ли да се включа тук ако утре съм на з-ците,а после двата дни на течностите по примерната схема от 1-ва стр.  newsm78

# 56
  • Мнения: 164
И аз ще лунувам, че голямо освинване тия дни, отново...  Embarassed
Успех на всички   bouquet

# 57
  • Мнения: 52
Здравейте момичета Лунни аз започвам и аз тази диета с вас но искам да попитам понеже аз живея в Германия и тук имаме повече вяра в продуктите та тук има сокове на които пише 100% плодове и не пише за никаква захар може ли да се пият по време на лунуването.И до колко кафета са позволени на ден.Благодаря и много успех на всичките.   bouquet

# 58
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Вчера бях на олекотен режим ,
за обяд хапнах домашно приготвена салата Снежанка с две
филийки ръжено-пшеничен черен хляб , за вечеря същото +
2 сварени яйца и филийка хляб. Peace
Изпих около 2,5-3л. вода и днес бях -1.100кг.  Party
Днес ще съм на черен ориз на фурна с доматки и подправки.  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 242
хайде и аз вече съм настроена за довечера! виждам по-голямата част от фиданките тук - здравейте мацки ! а тази дама  е "страшна"

Общи условия

Активация на акаунт