Лунна диета - 09.04.09 (четвъртък), 17:55 - Пълнолуние

  • 9 102
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Хайде и аз да се запиша за 24 часа.  Peace

# 61
  • Мнения: 928
И аз се записвам. Ще пробвам тридневка
Днес съм на 1 ябълка /засега/
Стискам палци на всички

# 62
  • Мнения: 473
Не знам дали ще издържа, но да се пробвам 24ч.

# 63
  • Мнения: 44
Запис и от мен. Успех на всички мами!!!

# 64
  • Мнения: 19
запис и от мен да ви следя
най ми е лесно такова лунуване което не е цял ден глад
имам въпросче към тези които изкарват 3 дни голям ми е мерак и аз да се пробвам
по колко кг.сваляте за 3 дневка

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Записвам се и аз, успех на всички!

# 66
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Здравейте. Аз втори ден съм на фреш от цитруси и минерална вода. Минус един килограм съм. Ще издържа без проблем още един ден в същия дух. Досега не съм лунувала сериозно, само веднъж за 1 ден. Но пък минах един 15-дневен курс на плодове и чай, така че  вече не ми е проблем гладуването, издържам и не огладнявам.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 974
И аз съм с вас, за 24 часа. Миналата фаза изкарах 24 часа без проблем свалих 1кг, от който задържах половин. По този повод искам да питам момичетата, които отдавна спазват този режим, колко сваляте и колко задържате? И защо го правите, за редуциране на теглото, за задържане на сегашното ви тегло, или по здравословни причини.
Успех на всички и много усмивки. Hug

# 68
  • Мнения: 97
Илиянче, аз както вече казах спазвах лунната диета лятото, като първият месец свалих около 2 кг (но не можех да улуча точно своя начин), но после като свикнах и на другия месец (август) свалих мн повече и дори ги задържах до ... ноември  Embarassed Само че после почнаха празници и ... знаете как е   bouquet
Но през август освен диетата правих джогинг - 3-4км всяка сутрин от 6 часа (без 3 от 4 недели), практикувах йога, правех упражнения против целулит от едно интернет списание (но след преинсталацията миналия месец изчезнаха  Cry ) ... Ядях малко, но достатъчно за мен - почти през цялото време плодове (най-вече диня), краставици, домати и чушки на салата със сирене и не знам как успявах тогава, но след 18:00 часа (най-късно 18:30) не слагах нищо в уста! Сега мисля малко да си повъзвърна формата. Една приятелка обаче свали над 10кг за май три месеца бяха и за разлика от мен в останалата част от тези месеци хапваше по-разнообразно и все пак ограничено, но си задържа килограмите!
Успех на всички!

# 69
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
И  аз съм с вас на чайчета и фреш  newsm18

Илиянчето
По този повод искам да питам момичетата, които отдавна спазват този режим, колко сваляте и колко задържате? Лунувам от месец на всяка фаза...Отслабвам ок. 500-600 гр. и после май си ги връщам  Rolling Eyes Надявам се да почна и да ги задържам  Laughing Засега лунувам заради прочистването, харесва ми как се чувствам след това......Успех  bouquet

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 20:03 от radosti_

# 70
  • Мнения: 1
Жабке, радвам се да те "видя" Hug, чета ти постовете от Дюкан още, а после и в 90-дневната диета. Аз днес правя 2 месеца на Дюкан, но от същия период лунувам редовно на всяка фаза, без последната на 2.04.09 г. Днес в 14.30 ч. ядох пилешко филе на фурна с 1 домат и от тогава проължавам на течности. Опитах да карам 2 дни на кис. мляко и яйца, но не издържах и хапвах по малко месо. Досега от лунуването имам т smile3525 newsm10 newsm10 newsm10райни рузултати, но в комбинация с другата диета. Чувствам су лека, а имам още толкова мн. кг докато се харсам... Thinking Успех на всички, до утре

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 719
гладнааа съм-днес забравих да си ям зеленчуците през деня и съм на 3доматчета и половин краставичка  smile3514
ще глътна един чай и дано устискам,че видех кифтенцата на свекърва ми-никога не са ми се стрували толкова вкусни  smile3505

# 72
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Валери , аз на 02.04 лунувах за сефте , просто 90 дневната диета-
водния ден ми съвпадна с лунната.  Crazy
Изкарах без проблеми и резултата ми беше -1.700кг.
Имах за седмица едни плаващи 500гр. , но вчера ги застопорих , а
пък днес голяма изненада имах от кантара показа -1.100кг. Peace
Интересно ми е други ден сутринта какво ли ще покаже другаря КантареФ.  Laughing

Мишка , пийвай водица и се небой. Hug
Постепенно глада ще отмине.  Peace

# 73
  • Мнения: 1
Добро утро, момичета!  food010 Явно пълнолунието не ми действа отрицателно на съня, дано да подейства положително на свалените кг Praynig, като гледам ще направя около 30 часа до довечера /дано да успея/ Peace. Пих едно дълго кафе, сега чаша доматен сок и ще бягам на работа, но преди това ви желая спорен и отслабващ ден! Hug Hug Hug newsm10

# 74
  • София
  • Мнения: 250
Добро утро и от мен!!!
И аз спах мнооооооого добре и за сега издържам - ще изкарам до довечера.
Успех на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт