Лунна диета - 09.04.09 (четвъртък), 17:55 - Пълнолуние

  • 9 104
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 97
Здравейте, лунуващи момичета! Hug Да се отчета и аз - засега чаша кафе и бистра водица

Лек и лунен на всички!  family

П.С.: Има ли друга калпазанка като мен, дето снощи не се е теглила?  ppp Аз се притеглих на моя кантар тая сутрин (не е верен, но поне разлика от сутрин на сутрин отчита както трябва) и ще трябва сега да издържа до утре сутринта, за да видя резултата (надявам се да не е проблем)  smile3537

# 76
  • Мнения: 3
здравейте лунички  Grinning
как я карате ,държите ли ....   все още държа и не ми се яде ,карам на чай с лимон и малко мед
и аз не се претеглих,но не съм мръднала цяла седмица ,така че си знам колко бях ... е приблизително  Grinning
лунувам за да сваля кг. и за пречистване ,всеки път се чувствам страхотно  Peace ....лекичка ,лекичка  Laughing
да ви почерпя

пускам пак стимулчето с мацката да не забравяме за какво сме се събрали  Laughing

успех на всички и после на отчет
 Hug

# 77
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте и аз съм тук, за сега си карам по план - кафе, вода и така. Не съм се мерила и аз.

# 78
  • Мнения: 488
200 гр. надолу, след снощната издънка - един тостер (въобще забравих, че диетувам). Те това е. Щом и с ядене се сваля, сдтава най-горещ привърженик на лунуването. Бройте ме и мен сл.седмица.

# 79
  • Плевен
  • Мнения: 719
ама то всяка седмица ли е  Shocked добре ще се гладува  Peace

# 80
  • Мнения: 384
Здравейте! Записче и от мен. Започнах малко по-късно вчера, но удържам фронта засега! Само на кафенце и водичка минерална. Успех на всички. Аз кантар нямам, съдя за отслабването по дрехите и от време на време се тегля у свеки.

# 81
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ама то всяка седмица ли е  Shocked добре ще се гладува  Peace

Всяка седмица е , да.  Peace

- новолуние ,
- първа четвърт ,
- пълнолуние  и
- последна четвърт

# 82
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Момичета още снощи така прегладнях  Close ,но днес все още не съм се сетила за храна.До сега 1 кафенце,2 чая и много вода.Почти насила я пия,но този път съм решила да направя около 5л. течности.До сега не съм пила фрешове,но днес си взех един греипфрут и сега ще го изстискам,нали казват,че помагал за отслабване.
Момичета аз да ви попитам някоя от вас мерила ли е сантиметри преди и след фазата?Аз на килограми съм добре,дори съм слаба,но имам малко сланинки по корема та искам тях да стопя.Започнах лунуването от предното пълнолуние и това мисля да ми е последния път,че много взех да слабея,а и спортувам упорито.Мисля вече да го правя само за прочистване и само по пълнолуние и без да внимавам особенно за захранването.Успех на всички на кантара.

# 83
  • Мнения: 6
Привет и от мен  Simple Smile
Днес не усещам никакъв глад и това ме радва. Уставно си пия водата и се радвам на слънчевия ден.
 Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 389
Привет моми4ета !
от сега на татък мисля да си карам с вас,една приятелка ме запали .Днес цял ден съм на кефе и водица.

# 85
  • Плевен
  • Мнения: 719
трябва да си сменя ника на Питанката  Mr. Green
Да питам  Crazy днес пих два "натурални" сока в кафене -в грях ли съм към лунуването?

# 86
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Днес почти кило надоле! Mr. Green

# 87
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,
снощи така се надъхах покрай вас, че днес направих за пръв път лунната диета-само на чай и сок от грейфурут и ооо чудо
свалих 1,5 килограма. Кажете след това с какво се захранвате за да не качите сваленото Praynig

# 88
  • Мнения: 389
Аз пък ни6то не свалих,а ве4ерта хапнах само малко тикви4ки с кисело мляко  Sad Дали ,за6тото съм пред МЦ или не6то не съм направила,както трябва ...

# 89
  • Мнения: 1
Добро утро. Не съм се теглила предната вечер, просто забравих  Embarassed и не знам дали съм свалила, но се чувствам отлично. Издържах около 30 часа, тъй като не успях на 9-ти да се прибера навреме, за да хапна нещо. Изпила съм 3 чаши дом. сок и около 1 .5 л вода. Продължавам упорито всяка седмица. Аз лично лунувам за пречистване, в комбинация с друга диета /най-вече да си изсупя прегрешенията! Twisted Evil/ До лунуване. Желя ви спокоен уикенд! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт