Лунна диета - 09.04.09 (четвъртък), 17:55 - Пълнолуние

  • 9 103
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 103
и аз да се отчета минус половин кило.Следващия път по добър  резултат Wink.

# 91
  • Мнения: 2 803
И аз съм минус половин килограм.  Hug

# 92
  • Мнения: 242
отчет - минус 1 кг, страшно съм доволна - видях на кантара някви стойности от рода на 52,2  Laughing - кеф  - това число не съм го виждала от поне 10 години! сега дано ги задържа! чао фиданки и до следвото пълнолуние  Hug  Hug  Hug

# 93
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ей ме и мен, издържах, но имах едно прегрешение - правих козунак и го пробвах (малко). Не съм се мерила, няма и да се меря, важното е, че след диетата се чувствам добре.

# 94
  • Мнения: 84
Аз ли само съм -0.300кг.? Tired
Хем не съм прегрешила въобще;този път бях стриктна - чай леко подсладен с мед и плодове(без банани разбира се)

# 95
  • в моя свят
  • Мнения: 849
didiani и аз съм така -300-400гр. Също не съм прегрешила-чай,вода и 1 изстискан греипфрут.Още в 19.00 се притеглих и нищо,обаче така ми беше подут корема от течностите.После си хапнах много добре за вечеря,защото така или иначе нямаше резултат и тази сутрин кантара показа малко минус.  Малко се изненадах,защото уж на пълнолуние се сваля най-много.но....

# 96
  • Мнения: 97
Аз заковах -1 кг   Hands Clap
bubulechke, не се отчайвай!  smile3544 Аз също първия път (а май и първите два) нищо не свалих... Сега започваш - не се отчайвай! Резултати ще има! А аз съм сигурна, че и МЦ-то има тук вина (съдейки по себе си) !

# 97
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте Hug
Отдавна гледам темата и реших най-сетне и аз да опитам. Разбира се изпуснах за малко пълнолунието, но какво да се прави Whistling За сега ще започна по 24ч30мин всяка седмица. Аз от месец съм спряла сладкото и тестените изделия, но не мога без хляб и ям пълнозърнест. Надявам се да ме приемете във вашата компания и да ми дадете инфо кога е следващото неядене Mr. Green

# 98
  • Мнения: 307
Отчитам се с -1.500 Hug  - определено имах нужда Laughing , но още не ми излиза в линийката
Изкарах на вода (минерална), чай (с мед), кафе (слабо,без захар) и половин ябълка.
Отсега се радвам на следващия лунен ден, определено това е моя тип диета Peace

# 99
  • Мнения: 45
Аз съм доволна. Издържах, но с малко течности и този път по - малко минусче като цяло януари до сега - 7 кг. благодарение на луната и Вас момичета. Другият път пак тука. успех на всички.

# 100
  • Мнения: 28
Здравейте, ще ми кажете ли кога е следващия гръг да се включа и аз.  newsm78

# 101
  • у нас
  • Мнения: 443
И аз издържах,до 20ч.снощи хапнах една овчарска с водка (имаше повод-бях на празненство).Днес кантара ми отчете -1кг.,обикновено на пълнолуние свалям повече, но пък видях цифричка която не съм виждала от миналата година.Другия път пак съм на линия! Peace

# 102
  • в провинцията
  • Мнения: 249
... да ми дадете инфо кога е следващото неядене Mr. Green
Здравейте, ще ми кажете ли кога е следващия гръг да се включа и аз.  newsm78
Следващото трябва да е на 17 април от 16:36 часа, тогава е последна четвърт.

# 103
  • Мнения: 28
vins много ти благодаря

# 104
  • Видин
  • Мнения: 685
Муза, благодаря Hug Значи и аз съм на линия, този път ще успея bowuu

Общи условия

Активация на акаунт