Кога за първи път разбрахте, че съществува секса?

  • 3 009
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
бях под 7.

# 16
  • Мнения: X
Една какичка от махалата ме светна по въпроса като бях някъде на 6-7. Много гадно ми прозвуча и реших,че нещо се шегува. като попитах майка, тя потвърди това, което ми е казала "каката". Беше някак разочароващо да разбера че онова нещо отпред все пак не пречи на мъжете, а си има ясно определена цел.

# 17
  • Мнения: 2 478
И аз не си спомням.Само че всичко,което съм знаела от ранна възраст съм го научавала от мама.

# 18
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Една братовчедка, с 3 години по-голяма от мен,
ме светна в трамвая: "Знаеш ли как се забременява?
Мъжът ляга върху жената". Нямаше повече подробности.
И аз дълги години си мислех, че така стават нещата  Joy
Бях на 7 години.

# 19
  • Мнения: 604
Аз съм от по- задръстеното поколение·
Когато бях в 7 клас обяснявах на съученичките си, че когато мъжът и жената се целунат на другият ден тя се събужда с подут корем Embarassed·
А най- лошото е че всички ме слушаха в захлас Joy Joy Joy·Та на въпроса ви ще отговоря че аз..... доста късно разбрах·

# 20
  • Мнения: 649
Ами светнах се по въпроса в още по-ранна възраст от посочените възможности, но осъзнах всъщност какво е това на около 7г.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
къде 7 разбрах какво означава,
овладяването на магията беше по-късно.

# 22
  • Мнения: 2 978
Честно казано не помня.
Знам само, че в нас имаше книга за семейството, брака, детето и нещо подобно.

Майка ми, никога не ми е обяснявала.
Дори когато съм я питала, като че ли се срамуваше повече от мен newsm78

# 23
  • Мнения: 2 908
Определено по мои спомени съм била над 13 годишна. Нямам брат,сестра,не съм питала,не са ми обяснявали,не съм и чела такива книжки...абе била съм задръстено дете... Mr. Green Ама като гледам резултатите от гласуването-успокоявам се...

# 24
  • Мнения: 4 585
Една какичка ме светна. Това бе сравнително добър вариант.
Тая книжка я четох доста по-късно и се забавлявах. http://vira111.wordpress.com/2008/06/18/bebe/

# 25
  • Мнения: 7 837
Ама, какво общо имат тук книгите за бебета. Дайте да си говорим за специалните страници от "Кръстникът" или "Богат беден". Или даже "Историята на О".

# 26
  • София
  • Мнения: 547
Когато някъде на 7-8 годишна възраст прочетох тази книжка: http://images25.snimka.bg/005789608.jpg

тая книжка я четох на 7 - майка ми много настояваше да разбера.. Mr. Green и аз мислех, че сперматозоидите свободно си летят във въздушното пространство и ако се закачат за случайно преминаваща жена, я забременяват Joy hahaha
интересното стана след 1-2 години, когато по време на едно тършуване в един шкаф намерих книжката "Емануела"... Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 585
Ама, какво общо имат тук книгите за бебета. Дайте да си говорим за специалните страници от "Кръстникът" или "Богат беден". Или даже "Историята на О".
Секс - бебета. Тямат ли нищо общо?

# 28
  • Мнения: 8 999
Моята най-добра прятелка ме просветли, когато бяхме на около 8 г. Не знам тя откъде беше почерпила тази информация, но аз бях тотално възмутена и погнусена. Отхвърлих категорично вероятността майка ми и баща ми да са правили такова гнусно и долно нещо. От мама знаех, че бебетата стават от хапчета /розово за момиче и синьо за момче/, затова версията на моята приятелка ми се стори направо съшита с бели конци. Тя си падаше малко фантазьорка и затова не взех за чиста монета измишльотините й, които по такъв чудовищен  начин опозоряваха родителите ми.
Мисля, че съмненията ми към тази трактовка се разсеяха едва когато бях в 8ми клас.

# 29
  • Мнения: 7 837
Момичето пита за "магията", Вълк. Не за възпроизводствения процес.

Общи условия

Активация на акаунт