плажче

  • 3 497
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 001
да,но имаше вълни и не влизах в водата,макар че имаше лекар с нас който ми казваше че може даже и да се къпя,но аз се въздържах.

# 16
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ходих, но по съвет на АГ-то избягвах най-големите горещини Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз ходих , но не стоях по много и в най-големите горещини

# 18
  • София
  • Мнения: 4 294
ходила съм на плаж

# 19
  • Мнения: 1 512
При нормално протичаща бременност не виждам причина да не ходиш на плаж.Единственото ограничени според мене е да избягваш големите жеги в часовете 12:00-16:00 часа.

# 20
  • Мнения: 2 013
Да,ходих!
Лятото бях още в "малките" месеци и не се спирахме с мъжа ми.
И на море ходихме за 2 седмици (не излизах от водата) и на басейни...  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 803
И аз , без пържене на слънце и не в горещините иначе всичко друго с къпане , разходки по плажа и пиене на безалкохолни коктейли под звуците на китара ......Леле пак почна да ми се бременеее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не съм ходила, ама и не ми е особено приятно занимание  Rolling Eyes , но имам приятлки които изкараха на плажа цялата си бременност. Ходи си, но се пази от слънцето, повече под чадър на сянка ...  ...... това е  Hug

# 23
  • Мнения: 114
и аз ходих на море в 6 месец.Стояхме 2 седмици,но се консултирах първо с лекаря дали да отида.Пазих се от слънцето,и внимавах като влизам в водата.

# 24
  • Мнения: 568
С първата бременност бях в края на 8-ми месец с тази в началото на 2-ри.Къпех се ,но избягвах най-силното слънце понякога под чадъра Simple Smile

# 25
  • Мнения: 52
Да август месец бях в 5-ти месец и ходихме на море,но гледах да не стоя директно на слънцето тогава беше много силно.Стояхме по цял ден 10ден.Чувствах се чудесно.

# 26
  • Мнения: 1 174
Да, ходих и на море и на река, на язовир. Само, че си купих нов бански, че стария не ми ставаше  Embarassed И понеже в деветия се притеснявах, че много зяпаха хората, обличах една туника с презрамки върху банския и така се къпех   Wink Единствено басейните избягвах заради евентуални проблеми с гъбички или някакви други вагинални инфекции /не че на морето не може да се получи, ама така си бях внушила, че басейните са по - рискови/

# 27
  • Мнения: 1 354
Не мисля,че има проблем да се ходи на море,ако протича нормално една бременност,аз за съжаление не съм ходила,защото хванах бременноста през зимен период Joy

# 28
  • Мнения: 11 818
Да, с първата бременност, в 6-тия месец и то в Майорка. Не се тревожи, когато всичко е с мярка, само може да ти се отрази добре!

# 29
  • Мнения: 566
При нормално протичаща бременност не виждам причина да не ходиш на плаж.Единственото ограничени според мене е да избягваш големите жеги в часовете 12:00-16:00 часа.
споделям мнението

А относно темата и аз съм ходила на море .но бях в 3 месец и сечувствах супер .

Общи условия

Активация на акаунт