Сърдечни малформации - тема 5

  • 60 359
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 384
ani^to-скъпа приятелко ,Честит празник.  bouquet
Пожелавам ти от сърце Георги да е здрав ,много щастлив и всичко което си пожелае да му се сбъдне.
Нека да е все така добро и грижовно момче.
И...нали  знаеш ,че съм си го харесала за зет за голямата дъщеря.
Весело изкарване на празника !Наздраве!
 
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  НА ВСИЧКИ ЛЕКАРИ И СЕСТРИ ОТ ТРЕТА ГРАДСКА!   bouquet
Специални благодарности  на   д-рЛазаров,   д-р Митев,   д-р Велковски и  д-р Нацкова.
Пожелавам им да са живи и здрави, да са все така добри професионалисти!

Мария, Хриси  също се събуждаше отначало нощем но не от болката, а от стреса който  беше  изживяла.
Тя и досега когато я попитам какво я боли първо показва гърдичките и след това показва какво точно я боли например гърлото или нещо друго.
Не съм съгласна със една сестра която каза ,че децата  ще забравят за операцията .Мисля ,че белега винаги ще им напомня за нея ,но пък съм благодарна на господ и на д-р Лазаров ,че  спасиха моето слънчице и ме направиха много щастлива.
Целувки от мен и Христослава!   lovekiss lovekiss lovekiss

# 16
  • Мнения: 81
Здравейте мами! Скоро не съм влизала, но покрай Пепи, строежа и хубавото време не ми остава много време! Ние сме по-добре, настинката отшумя, но сега ни предстои сондиране на запушен слъзен канал. Утре ще ходиме в болница Токуда, там ще ни приемат за 2 дни, след което трябва да ни насрочат дата в трета градска за катетаризацията.Ами за сега това е при нас. Много се радвам за малката Хриси, че вече си е у дома. Надявам се скоро всичко да отмине и да се сеща све по-рядко за неприятните изживявания в болницата...
Обещавам като се върнем от токуда да пишем как е минало. Чао от нас за сега!

# 17
  • Мнения: 355
Здравей те на всички.Мария много се радвам,че твоята принцеса е добре и че  пак ще танцува.Ние бях ме болни и нямах време да пиша пък и почнах нова работа и напълно съм заета.Не е на АБ но е на инхалации с течен вентолин инхалатора ми го даде лекуващата днес сме на преглед да го види как е,според мене е по добре-Та то каква кашлица беше и сополки като реки ужас.Желая от сърце на всички много здраве и усмивки.  love001 1swing

# 18
  • Мнения: 343
Хайде, майчета, нека се помолим за една мъничка принцеса, която оперират в момента! Praynig Praynig Praynig
Бебчето се казва Ада и е на 4мес. В момента я оперират д-р Лазаров и д-р Митев /но не д-р Пламен Митев/.

Господи, закриляй и бди над мъничката Ада, дай й много сили и и помогни да премине това изпитание, за да продължи да радва мама, тати, бати и всички близки! Praynig Praynig Praynig

# 19
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Дано операцията на малката Ада е успешна и бързичко да се възстанови след нея.  Praynig Hug

# 20
  • Мнения: 196
Нека Бог закриля мъничката Ада  Praynig Praynig Praynig
Надявам се че вече великия Лазаров е приключил,чакаме добрите новини Thinking

# 21
  • Мнения: 384
Господи, закриляй и бди над мъничката Ада, дай и много сили и и помогни да премине това изпитание, за да продължи да радва  всички които я обичат!
Чакам добри новини   и се моля на Богородица всичко да е минало както трябва и Ада бързо да се възстанови!
Не се съмнявам, че всичко ще е наред, щом  Ада  е в златните ръце на д-р Лазаров!   
Кураж  на родителите на малката Ада!
ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН И ХРИСИ! 

# 22
  • Мнения: 42
 newsm17 За мъничка Ада,дано богородица бди над нея.Дано всичко да е минало успешно и скоро да има добри новини.

# 23
  • Мнения: 384
Приятели ,току що получих следното съобщение.
Изгубихме малката Ада!Днес от слънчице тя стана звездичка.......
Не мога да повярвам .
ЗАЩО ГОСПОДИ?
Четох съобщението много пъти и не смеех да вляза в темата синдром на Даун, но е истина.

Мила Сара, толкова вярвах и се надявах, че всичко с Ада ще е наред..
Прегръщам те много силно, защото няма думи, които да утешат майчиното ти сърце.
Приеми моите искрени съболезнования!
Почивай в мир мъничка Ада! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  • Мнения: 217
 Cry Съболезнования
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 25
# 26
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
 Flowers Rose Flowers Rose За малката звездичка Ада.  smile3518

# 27
  • Мнения: 3 016
 smile3518много ми е тежко в такъв момент. Когато прочета, че още едно детенце си е отишло завинаги от нас .Съболезнования на родителите! Знам как се чувстват в този момент  Hug.

-за теб малка звездичке!

# 28
  • Мнения: 337
Бог да прости мъничката душичка!!!  smile3518 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Исренни съболезнования на родителите!!!  Sad

# 29
  • Мнения: 355
Честит имен ден на патерици многооооооо здраве и късмет.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОИТО НОСЯТ ИМЕНАТА НА ЦВЕТЕ ДА СТЕ МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ,САМО ХУБАВИ РАБОТИ ДА ВИ СЕ СЛУЧВАТ. newsm51
МОЯТ СИН ЦВЕТИН ИМА ДНЕС ИМЕН ДЕН И ИСКАМ ДА МУ ПОЖЕЛАЯ ЕДНО ЕВЕРОЯТНО ДЕТСТВО ПЪЛНО С ИГРИ И ЗАБАВИ. smile3525  love001 txtloves

Общи условия

Активация на акаунт