Сърдечни малформации - тема 5

  • 60 436
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 26
Някой от вас познава ли доц. Арнаудов?

# 721
  • Мнения: 408
marie_66, доц. Арнаудов почина може би преди около година.

# 722
  • Мнения: 26
Съжалявам! Вечна му памет! Аз бях с много добри впечатления от него като професионалист. Наистина много съжалявам !

# 723
  • Мнения: 408
Случаен а според теб върху какво се акцентира. Точно върху д-р Митев се акцентира, може би не си гледала внимателно или пък не цялото предаване. И тук никой не говори за скъпоплатени клиники, ако искаш разгледай по назад темата там сме писали за какво става въпрос и сме дали името на сайта от където можеш да прочетеш цялата информация.

# 724
На фона на всички предавания, които съм гледала за тази болница и това отделение, това меко казано беше "сополиво". истински благодарните не ходят да се пъчат колко са благодарни, а работят за благото на тази болница- при това анонимно. не случайно е казано"Лявата ръка не трябва да знае какво прави дясната". И ако мислите, че аз не съм изплакала вашите сълзи и не съм изживяла вашите  тревоги- моят случай се решаваше, когато такива операции все още не се правеха ( поне не на такава възраст). истински съм благодарна на лекарите, но те не ми внушиха фалшив оптимизъм - а реализъм. Благодарна съм им и ако мога няма да им се натрапвам. най-натоварващото нещо е да споделяш ежедневно, ежеминутно тревогите и проблемите на хората. оставете го човека на мира. може би не сте му направили доброто, което сте очаквали.

# 725
  • Мнения: 26
Мисля,че децата в клиниката ,професионалистите,които работят там и мамчетата,които съвсем естествено искат да бъдат до децата си, заслужават много по-добри условия .За мое огромно съжаление разбирам,че нещата от 22г. насам почти не са се променили.За времето от 3 години/докато траеше лечението на сина ми/ болницата стана мой втори дом. Мисля, че е време нещо да се промени. И ако това зависи и от нас-ще помагаме! Все пак става въпрос за живота на нашите деца !Те го заслужават! А и ние!

# 726
  • Мнения: 26
Случаен,а може би самият д-р Митев желае това "натоварване"? Един истински загрижен лекар следи всяко състояние на пациентите си.Това не е работа от 8 до 5ч. Един истински лекар е такъв 25ч. в денонощието и 8 дни в седмицата. Това не е занаятчийство , а призвание!Ако един лекар не знае как пациентът му ще просъществува извън болничните условия,ако не знае как се развива/още повече става въпрос за деца/, значи не си върши работата до край

# 727
  • Мнения: 408
Всеки сам избира по какъв начин да покаже благодарността си, и не мисля да споря със човек който няма доблестта да се регистрира а пише като гост. Както ти е писала marie_66 един истинки загрижен лекар не работи само от 8-17 а го интерисува здравето на пациента му 24 часа в денонощието. И ако беше наистина родител който е преживял нашите страдания намаше от думитети да струи такава жлъч и завист.
Е все пак в нашето общество се намират по едни такива жалки хорица които се чудят как да вгорчат едно добро дело.

Но спирам до тук защото на фона на такава подкрепа едно жалко мнение не е от значение.

# 728
Твърде незряла си, за да знаеш какво е БЛАГОДАРНОСТ. Постъпихте по най-първичния начин и във формата си на отблагодаряване и на реакцията ви по повод на моите думи. може би след 10 години и след известни жертви от своя страна ще разсъждавате като мен. Доктор Митев е велик и дано вашия жалък опит да почешете егото му не го промени.

# 729
  • Мнения: 26
Зори, не обръщай внимание на такива негативни неща!За жалост съм се сблъсквала с такива мнения през целия си живот. Това като че ли е част от нашата народопсихология:Лъжица катран в кацата с мед.Оставила съм голяма част от душата си в тази клиника.Вечно ще бъда благодарна на всички,които ми възродиха сина!Знаеш ли,че той празнува вече сам/защото е голям/ втория си рожден ден на 01 октомври/датата на операцията/ и с гордост разказва на всички,че се е родил отново.За съжаление  има хора като Случаен, които се опитват да върнат старите времена/до болка изстрадани от мен/ ,в които е по- добре никой да не знае какво става, да не се разбере/за да не ни се подиграват и да не ни "сочат с пръст"/. Така се опитваха да ни научат. А аз толкова много искам да покажа на сина ми Д-р Лазаров и той да му каже лично :"Благодаря Ви!"

# 730
  • Мнения: 26
Твърде незряла си, за да знаеш какво е БЛАГОДАРНОСТ. Постъпихте по най-първичния начин и във формата си на отблагодаряване и на реакцията ви по повод на моите думи. може би след 10 години и след известни жертви от своя страна ще разсъждавате като мен. Доктор Митев е велик и дано вашия жалък опит да почешете егото му не го промени.
А вие -" зрелите ",как показвате благодарността си? Какво направихте за тази клиника?

# 731
  • Мнения: 196
Стоя чета и невярвам на очите си,казвате че тези майки са незряли ,като изразяват по този начин своята благодарност.Незнам колко първичен е начинът по-който тези прекрасни майки са решили да благодарят на този човек  и на целия екип на трета гратска ,но мисля ,че всеки има право да избира как  и по какъв начин да благодари на тези който го заслужават.Колкото до това дали след едно излъчване по тв др Митев ще се промени това зависи изцяло от него и не мисля че той незнае кой е и е чакал това за да издигне в култ личноста си след предаването.Вие явно не разбирате ,но по този начин те показаха на цяла България че имаме много добри специалисти  и че там в София има хора на който може да повериш децата си и да им вярваш.Аз съм на 42 години дано не сметнете и мен за незряла въпреки че зрялоста не се измерва с годините  а с натрупания опит ,тези лекари в трета гратска ВСИЧКИТЕ ми върнаха вярата кам лекарите,защото повярвайте ми те бяха първите който правеха всичко безрезервно и най вече нейскаха нищо в замяна ,нечух най малкия намек а престоят ми беше доста дълъг и имах възможност да контактувам с доста майки.Трябва да се молим и да излезем ако трябва всички майки дори на митинг ,но тези лекари да си останат в БЪЛГАРИЯ.
Аз лично живея в чужбина и в курорта ни това лято видях три сърдечно оперирани деца  ,казвам ви външният естетически вид на операциите на тези деца сравнение с нащата беше огромна.
Казвала съм го и пак ще го кажа имаме специалисти на свееетовно ниво ,нека ги уважаваме и почитаме тъпчат ни в чужбина нека не се тъпчем сами.
Аз лично като се моля на светците имам и още 1 бог ЛАЗАРОВ.
Моля се да съм разбрана правилно от дълги години съм в чужбина  и с малко по зле се изразявам и Ви моля да не превръщаме нашия форум в боино поле регистрирайте се и можем да обменяме мнения на лични а не да ангажираме всички  с тези неща.

# 732
  • Мнения: 26
Момичета,не се отказвайте от добрата мисия! Нека нищо и никой не ви разколебае! Хора всякакви,мнения всякакви! Важното е да победи човечността! Децата ни имат нужда от това. Успех! Ще помагаме с каквото можем от сърце.

# 733
  • Мнения: 4
Не мога да разбера в такъв сайт хората с еднакви съдби и проблеми какво е това нещо нали е направен сайта и специално този форум,за да се подкрепяме.А Вие Гост можехте да напишете само,че не одобрявате този начин на благодарност и да приключите темата,а не по-този грозен начин да нападате и определяте кой какъв е!

# 734
  • Мнения: 408
За последен път ще коментирам написаното от случаен. Щом толкова майки са ни разбрали какво сме искали да направим значи стореното от нас има смисъл. Ани-то много добре го е обяснила, не всеки има интернет или пък знае за този сайт но всеки има телевизор и БТВ е най гледаната медия. Целта освен да изразим благодарността си към д-р Митев и всички които работят в НКБ беше да дадем на майките които сега се сблъскават или им предстои  да се сблъскат са такива сериозни проблеми надежда  че наистина в България има специалисти които могат и знаят как да помогнат на децата им.

А сега мили момичета се обръщам с молба да се помолим за едно малко слънчице което в момента се оперира от д-р Митев. Детето се казва Мила а майка и Деси и са от Благоевград. Praynig Praynig Praynig. Аз вярвам че всичко ще мине добре. Кураж мила Деси Hug

А утре ще катетаризират детето на Елида(Дари). Praynigсе и при тях всичко да мине добре.

Общи условия

Активация на акаунт