Тумор на малкия мозък

  • 42 065
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 80
Гледам,слушам,неразбирам...Питам се защо?Защо моето дете,какво сторихме толкова лошо,че точно той?Гледам го със свито сърце,страхувам се да го погледна дори от себеси  си го ревнувам...Казвам си Господи той е  толкова малък и се бори със толкова много болки и търпи всичко...Не над нас,над него се смели помогни му да се спаси от тази коварна болест...явно аз съм една грешна майка,че заради мене детето ми страда,за да ме боли мене повече и да си осъзная грешките...питам се и си търся грешките...но нищо освен това не правя с нищо не помагам да оздравее детенцето ми,не че не искам ,а не мога да му помагам защото незнам как освен да си го гушкам гушкам гушкам гушкам  гушкам сякаш като за последно...Страхувам се със всеки изминал ден още повече се страхувам до кога ще продължим така?До кога ще стоим на тръни? НЕИСКАМ ДА СИ ДАВАМ ДЕТЕТО НА НИКОГО НЕСИКАМММ cry cry cry cry cry cry cry cry Sob Sob Sob Sob Sob Sob Sob

Не си мислете мили майки,че стана нещо с нас просто някаква емоция ме накара да ги напиша тези неще ние за сега сме добре целувам ви мнооогооо. Hug Hug Hug cry cry cry

# 256
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Миличка, добре че написа последния ред, достраша ме от това което си написала.
  Няма да го даваш, разбира се, и ние не го даваме ,чакаме да се оправи, може да е бавно ,но ще стане Hug
 И аз се питам защо мойто е болно и не бяга по плажа като другите, които бягат и играят ама това е положението, ще си ги гледаме и ще се радваме че ги имаме.
 Просто ние ще се справим, затова на нас ги е дал Господ, не всеки може да понесе такова нещо.
 Утре ще ти мине този момент и всичко ще е наред, вярвай и не се страхувай. Hug

# 257
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Севи миличка аз също много се изплаших като прочетох първите изречения.Естествено е да изпада човек понякога в депресия особенно когато се отнася за дечицата ни.На всички нас ни се е случвало да се запитваме какво толкова сме сгрешили та господ ни наказва,но не можем да си отговорим.Аз също много съм преживяла с голямата си дъщеря,която се роди с малформация на устната и небцето много операции сме минали докато се оправи,после заболяването на малката ми дъщеря в пуберитета,но пък и в много случаи се уверявам,че господ все пак чува молитвите ни и в най-трудните моменти ни помага.Затова продължавам да се моля и вярвам ,че господ   ще помогне на твоя юнак ,ще чуе твоите молитви и на толкова много хора ,които мислено са с теб. Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 258
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 160
Севи Hug мила.Ако знаеш колко пъти и аз съм си задавала този въпрос Защо?Нормално е да изпадаш в такива дупки от време на време.А да знаеш колко ме е било страх?Господи,само като си помисля,какво изживях....и ето ме ,един ден си казах край започвам да мисля позитивно(то тези черни мисли само лошо могат да ми докарат,да пази Господ)Във всяка стая съм си написала на големи дъски,че моето дете е здраво и щастливо,повтарям си ежедневжо разни утвърждения,въобще промених си мислинето изцяло.Дори да ти кажа сега когато ходим на всеки 6 месеца на ЯМР,тръгвам една такава спокойна,почти сигурна,че всичко ще е наред,и то е наред, за което благодаря на Господ.Затова мила Севи,знам ,че ти е много трудно,но опитай да си повтаряш постоянно,че твоето детенце е здраво и щастливо.Когато ти е криво сподели тук със нас,ние сме тук ще те прегърнем виртуално и ще ти вдъхнем кураж.Поздрави на малкия юнак.Дръжте се малко остана.

# 259
  • Мнения: 881
Севи Hugи за малкия ви герой Hug

# 260
  • Мнения: 80
Здравейте мили мами,благодаря за милите думи които сте писали още веднъж се уверих,че зад мене стоят много мои приятели на които ще мога да разчитам в трудни моменти, за което им благодаря мноогооо...За нас,ние сме добре днес почнах ме химиотерапията за Юни месец тука терапиите са 3 дена имаме още 2 и ще видим после кога ще излезем ако не ни прилошее ще излезем от болницата иначе всичко е наред.Прегръдки за вас  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 261
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Пожелавам ви от цялото си сърце детенцето ви да оздравее и всичко през което минавате да остане зад гърба ви.Господ да е с вас. HugСледя постоянно как се развиват нещата , но за първи път пиша.

# 262
  • Мнения: X
 Пожелавам ви бързо излизане от болницата и едно здраво и весело лято. На мама да й се отпусне душата, а мъника да остави зад гърба си всички болки и тревоги. Ако се позовем на Буда- И това ще мине е казал мъдрецът. Хубавото трябва да ви предстои. Изстрадахте го.

# 263
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Севи  Hugдано скоро се похвалиш с още по-хубави новини. Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 264
  • Мнения: 729
Следя и аз темата от доста време, макар и да не съм писала до сега и се моля всичко с вас да бъде наред!
Севи,  Hug, дано всичко лошо скоро да е зад гърба ви. Господ да е с вас!!!

# 265
  • Мнения: 80
Здравейте мили мами как сте ако питате нас ние сме добре за сега малко сме нервни от лекарствата,но мама е тука на нея си го изкарва...само да ми е жив и здрав пък ако иска ден и нощ на мене да си го изкарва...Много ни липсва родината омръзна ни обаче няма на къде...постоянно говорим за Вкъщи как ще играем пак с приятелите на вън,как ще ходим на училище,как няма да има ме двойки...Всичко това вече ми идва много оффф.

Гледам,че нови мами са ни писали много им благодаря и на тях,а на вас с цялата си душа ви благодаря,че поне вас ви имам за да си споделя мъката  Hug Hug Hug newsm45 newsm45 newsm45 newsm17 newsm17 newsm17 малко така ми се плаче както всяка вечер,но този път реших и сълзите си да споделя с някого просто имах нужда от това.

# 266
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Hug Praynig Hug

# 267
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Мила Севи за теб и малкия юнак. Hug Hug Hug HugРазбира се , че ще иде на у-ще и някоя друга 2-ка да има ти няма да му се караш/.Мила мамичко  bouquet

# 268
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Севи виртуална почерпка  Wine Glass beer cookот мен на теб и твоя малък юнак,че днес аз и малкия ми внук Петърчо имаме имен ден.Нека Господ и свети Петър ви помагат.Разбира се,че пред нас можеш да си отпуснеш душата нали затова са приятелите. Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 269
  • Мнения: 419
Честит Имен Ден на именниците!!! lovekiss baloni Да сте живи и здрави!

seviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .....,  Hug Hug... стискай зъби и това е.., просто няма друг начин. Приеми го като едно голямо изпитание с което трябва да се  преборите. Ние тук се молим за вас!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт