Тумор на малкия мозък

  • 42 067
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 80
Здравейте мили мами...Ние сега излязах ме от болницата,сега пък излезе,че имаме възпаление на пикучния канал лекарите ни казаха,да не се безпокоим,но...нали знете че аз вече от всичко се плаша иначе сме добре да кажем за сега...но отново почнахме да пием хапчета за да ядем,защото нищо не яде и така. Продължавай те да се молите за нас Прегръщам ви с мноооого обич Чао за сега Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 271
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Севи миличка продължаваме да се молим за твоя юнак Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 272
  • Мнения: 3 678
 Praynig Винаги, когато с сетя. Кураж и успех.

# 273
# 274
  • Мнения: 80
За което ви благодаря мили мами...Имам добри новини синът ми е много добре за сега лекарите даже ни казаха,че към края на Август може да ходим дори и в България за една кратка почивка,но трябва да се върнем пак за да продължим лечението си...Охххх мили майки повярвай те ми много съм щастлива и ме е и страх...Но общо взето сме добре за сега...молете се за нас напълно да оздравеем мили приятели мойи...аз вярвам,че Господ чу молитвите ни и вашите и моите...но пак казва и ме е страх от една страна.Но дано всичко да върви добре прегръщам ви с много обич мили приятели. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 275
  • Мнения: 3 678
Севи, на детето и на теб по  една целувка и прегръдка.  Hug Hug  Praynig Все по хубави новини от тук на сам.

# 276
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 160
Seviiiiii, Hug Hug Hug

# 277
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Колко ме зарадва,Севи Hug Hug Hug Да го нагушкаш силното момче ,сега ще може да си отдъхнете малко Hug
  Много хубави новини, крайно време е да повярваш че ще се оправи ,не се страхувай, Господ ще ни чуе. Hug

# 278
  • Мнения: 337
Мила Севи!  Hug
Следя нещата при Вас от началото и се молех всеки път. Много се радвам, че събитията вървят в положителна насока. Вярвам, че ще продължава така и скоро ще сте си в къщи за постоянно. Стискам палци и се моля за Вас!  Praynig Praynig Praynig

# 279
  • Мнения: X
 Чудесни новини. Дай боже, все такива от сега нататък .Да няма повече плачещи емотикони, а само newsm44 newsm10 smile3503 newsm53 smile3525 newsm62 smile3501  love001  bigdance2 welcome 1swing. Спокойно и здраво лято ви желая.

# 280
  • Мнения: 881
Мила Севи,много се радвам за вас,ама много,прекрасни новини,нека от сега нататък само здраве и щастие присъства в живота ви,вярвам че борбеното ти момче ще оздравее напълно,вярвям и знам че Бог е добър Hugпрегръщам ви Hug

# 281
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Севи сега прочетох добрите новини и се радвам искренно.Бог чу молитвите ни. Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 282
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
seviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , миличка моля се за Вас , дано всичко лошо скоро да отмине и малкия герой да бъде  жив и здрав!  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 283
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Севи как сте миличка скоро не си се включвала да кажеш как стоят нещата при вас. Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 284
  • Мнения: 80
Здравейте мили приятели...не можах да ви пиша тъй като ние бяхме в болницата до сега и вчера ни изписаха и този курс химиотерапия мина имаме още една и след това ще ни сложат на ЯМР и тогава отново ще ни кажат какво става...иначе за сега сме добре мили мами знам,че и вие се тревожите за нас,но понякога няма от къде да ползвам интернет...иначе сме много добре казват лекарите за сега прегръдки за вас мили приятели,продължавай те да ни стискати палци... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт