Гоблени-52

  • 54 790
  • 453
  •   1
Отговори
# 45
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Не съм напреднала особено, ами това е

Някога ще стане това

# 46
  • Мнения: 439
anonimka,страхотни подаръчета си измайсторила Peace
zhanka,възбуди любопитството ми,но ще си ги дръпна от вкъщи,че тук ни следят изкъсо #Cussing out
_Ели_,падна ми шапката...голяма красота...поздравления най-искрени...и за Вилера,и кончетата много харесах,и слънчогледите,и афрканката...БРАВО!
опитай да качваш снимките във www.flikr.com,според мен качеството на снимките там се запазва Peace
Дуданка,супер става!
Unknown_lady,много е хубаво-дерзай!
Goody,тенк ю,страхотно поздравче
Момичета,благодаря ви,аз все се притеснявам дали не ви досаждам с моите кафенца сутрин...обичам ви

# 47
  • Мнения: 200
африканката в застой

Наоми

а това го завърших днес,предназначено за подарък на една малка госпожичка,която скоро има рожден ден

Дуданка, дизайна не  е на ничия фирма ами срешнах схемата по интернет някой я е правил с PM програмата,много цветове,много единични бодове... newsm45

# 48
  • Мнения: 434
Аз няма с какво да се отчета в новата тема,освен с още един дизайн:

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 14:25 от sissak

# 49
  • Мнения: 643
Лейди, твоето е големичко бая, браво!

Ми хубави са много, Анонимка, когато станат, не се притеснявай, мен като ми писне едно, почна друго и така....

Майка ми като видя колко схеми имам и се чуди -и сега за какво ти са толкова , на работата си на компютър , в къщи това ....Хич не е фен на гоблените мойта мама. Викам :ще ти подаря и на тебе ,а тя - аа така може

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Moмичета, толкова е красиво всичко, което показвате!  bouquet
Did_tag, ще може ли схемата на музикалните инструменти Praynig
И да ви кажа, почнах малко да ревнувам Wink Муци 85 търсеше една бг църква- веднага се втурнахте да и я търсите, а на Прасчо не щете да я дадете Laughing Имам предвид ей тази:
http://radikal.ru/F/s52.radikal.ru/i138/0904/f8/921d257c151d.jpg.html
Хубав ден на всички Heart Eyes Hug

Нямам, драскала съм в/у тях, а те са цветни. Тогава още незнаех, че някога може пак да ми потрябват. Мога да помогна само с инфо - списание Дух Домашен бр.1 и 2 /2006 г.

# 51
  • Мнения: 2 336
Момичета големи красоти сте показали  Hug
чак ме е срам да покажа моят гоблен  Embarassed  как бавно се движа  нещо тези дни го поизоставих

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Прасчо, малък реванш:

http://dump.ru/file/2414591

За протокола, това е оригинала, моите са побългарени,  Simple Smile /малко са ситни, но само това имам/:


http://dump.ru/file/2414663

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 15:09 от did_tag

# 53
  • Plovdiv
  • Мнения: 40
  bouquet Здравейте и от мен! Аз само минавам да благодаря на Хипатия , Дуданка и Bilkova! Ще пробвам да кача  photo след някой ден! Докато се усетя и вие- нова тема............... и на 4 страница! Кога смогвате smile3501   newsm78  Hug! Поздрави на всички! Лек и слънчев ден от мен!

# 54
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Момичета, преди малко разглеждах съседния форум и попаднах на темичка "Получени подаръци послучай Великден" и  благородно им завидях на момичетата за получените красоти. Та в този ред на мисли искате ли да си направим и ние отново една викторина с размяна на подаръци послучай 1-ви май ден на труда? Та нали ние сме едни големи труженички. Надявам се да има желаещи.

# 55
  • Мнения: 207
Аз съм за  размяна на подаръци ! До сега не съм участвала , сравнително нова съм в форума !

# 56
  • Мнения: 39
did_tag благодаря   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 9 850
Дуданка, на мен много игри ми се насъбраха, та няма да участвам май... но ще видим де Simple Smile Може би една лятна игра да си направим, за юни месец? Много красив "Карнавал", браво!
Аз в момента продължавам с "творенето" на подаръци, срам и резил... едвам две картички, и още не са довършени. И едни минита направих. Ланартето поизостана, но ще наваксам Simple Smile И искам да си почна Дименшъна, ама подред ще ги карам май.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Благодаря ви много за милите думи за моя гоблен - ей така се мотивирам още повече да го завърша, макар че върви бавничко. Сега малко ще го поизоставя, защото съм решила да шия нещо за подарък Hug  Поръчала съм го от този сайт, макар някои да са предубедени към него, на мен си ми харесва как се получава Grinning

Виждам и други красоти сте показали - браво на всички Hug

# 59
  • Мнения: 200
Did_tag, ще може ли схемата на музикалните инструменти


Общи условия

Активация на акаунт