Гоблени-52

  • 54 788
  • 453
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 86
dion, момичетата са ти казали много точно Peace

и при мен се е получавало единия лист да е по-голям например от другия и се създава впечатление, че има повече квадратчета, а не е така

ще ти я пратя на обикновената ти поща, ама днес няма да мога, утре - да, а сега ще я потърся откъде я свалих, направо да си я видиш, за да не чакаш три дни

# 31
  • Мнения: 3 622
Ето ме и мен в новата темичка  Hug

Didorani
- напредваш с гоблена, браво  Grinning

petjah
- честито ти нови придобивки. Лекичко ти завидях  Wink

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета и в новата темичка  Hug
Аз уж шия великденско мини, но са ме налегнали болести и проблеми, та гобленчето отлежава  Blush
Но... вие не се шегувате - шиете и все красоти показвате  smile3501

# 33
  • Мнения: 832
Благодаря ви! Може би наистина да е от разпечатката, защото аз така ги разпечатах, както каза Goody - fit to page. Сега си ги пуснах отново и ще ги сравня и с файловете в компютъра. Благодаря ви много за помощта!  Hug
dianjeli3, оценявам жеста ти, но недей да се главоболиш допълнително с пощите.Предполагам, че сега нещата ще си дойдат по местата.
  bouquet

# 34
  • Мнения: 200
Анонимке, ти много бегаш по тъча, но това е красиво! Обаждай се по-често, кво стана с африканката ?
Тук съм ina,но напоследък само Ви чета, с африканката съм доникъде,започната стои и чака горката,след нея започнах Наоми и тя чака,нещо подбора не ми хареса(получих няколко запитвания за нея по ЛС,днес ще се опитам и нея да Ви я покажа)
напоследък с малки подаръчета се занимавах и мога само с тях да се похваля


Следя ви момичета и попивам всичко, но са съжаление нямам много време за гоблена си 
Много красоти сте направили.На всички показали творенията си  smile3501
ketri благодаря,че се погрижи за пореден път за всички нас newsm51
bella  smile3525 и на теб за хубаво приготвеното кафенце,което ни поднасяш всяка сутрин
а това е гоблена над който се мъча от доста време

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 10:46 от anonimka

# 35
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
  bouquet

# 36
  • Мнения: 278
Добро утро!  Hug Честита нова темичка. Всяка сутрин и аз си пия кафенцето с вас и се наслаждавам на красоти. Много, ама страшно много ми хареса гоблена на Didorani. Наистина е като жив направо Simple Smile Страхотен!

Всички други гоблени, които сте показали също страшно много ми харесаха. Аз тези дни пак не съм шила кой знае колко от Горската ми магьосница, ама като понапредна още малко, пак ще покажа.

Лек ден на всички.
Тук слънчицето така хубаво грее.... Simple Smile

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Само да ви поздравя за новата тема. Реших си, че следващият гоблен ще е пейзаж. Много ми хареса творението на Дидоране, и на всички, които са показали.
Попаднах на 7 схемички на дименшънс от колекция 2009 год, ако иска някой да си ги свали ето къде са:
http://dump.ru/file/2350670
файлът е Dim2009.
Има там едни пилци на снежно колело, мисля да си ги комплектовам един ден, но сега чакам гости от Германия, т.е. дъщерята та може и да ми ги поръча.
Радвайте се на хубавия ден!

# 38
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Влизам и гледам до 3-та страница новата тема, бравас!

Аз сега няма да ви показвам нищо, надявам се скоро да покажа готово.

Петя, пролетта е великолепна! Много им хареса.

Дидорани, ти си напреднала доста от коледната сбирка насам, но пък не малко ти остава, дерзай!

Донсита виждам, че го е схрускала почти коня, много красота, много!

Бадемче, чудни миниатюрки, сащото мога да кажа и за творбите на анонимка.

# 39
  • Мнения: 747
Moмичета, толкова е красиво всичко, което показвате!  bouquet
Did_tag, ще може ли схемата на музикалните инструменти Praynig
И да ви кажа, почнах малко да ревнувам Wink Муци 85 търсеше една бг църква- веднага се втурнахте да и я търсите, а на Прасчо не щете да я дадете Laughing Имам предвид ей тази:
http://radikal.ru/F/s52.radikal.ru/i138/0904/f8/921d257c151d.jpg.html
Хубав ден на всички Heart Eyes Hug

# 40
  • Мнения: 568
Здравейте и от мен в новата тема!
Аз не пиша няма какво да показвам,но ви чета и по-точно се наслаждавам на красотите!
Научавам по нещо тук там ,а така ще ми е по-лесно да ви следя!
Хубав ден!

# 41
  • Мнения: 191
Здравейте мили ми момичета! Hug
От известно време "дебна" началото на новата темичка, за да ви покажа мои стари, ушити работи, че си бях в София и съм ги снимала специално за вас!
Но първо искам да благодаря за новата темичка и на Белла за страхотните сутрешни кафенца и закуски!  bouquet
Освен това искам да ПОЗДРАВЯ всички за красотите, които показвате! smile3501 smile3525

Ето и малко снимчици от мен Wink
Това ми е едниствения Вилер, шит 1:4


А това са единствените ми кончета Wink, уших ги, защото ми казаха, че носели щастие в дома Heart Eyes...шити са 1:1


А ето и едни слънчогледи на Ланарте, шити с кръстчета, оригинална комплектовка. Много обичам слънчогледи Crazy


Шия усилено Африканката в момента. През май ще се местим в друг апартамент и много ми се иска да е готова за там Blush
Ето докъде съм стигнала:

А ето я и по-отблизо, да видите как става с гобленов бод 1:4 на оригиналната ланартевска панама:



pepen, не съм забравила, че ме помоли да снимам ключа на Африканката. Снимах ги и съм ги сложила тук http://www.imagecave.com/members/files.aspx?path=\drugi\shemi\...дано ти свършат работа снимките, че имам чуството, че губят от качеството си при качването в нет-а.

Милички, това е от мен засега! На всички ви желая хубав, слънчев ден!  bouquet  bouquet  bouquet

п.п. Манзелка и аз искам да ти благодаря за схемата на Жеравна! Hug Ще чакам търпеливо за конците, когато и както го измислите, но определено този гоблен е в папката ми с плановете за шиене!!!! Peace

# 42
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Добър ден и от мен момичета!   bouquet

Кетри благодаря за новата прекрасна както винаги темичка!  Hug

bella и на теб  Hug, за това че всяка сутрин ни поднасяш прекрасно кафе със закуска!

Didorani много хубав гоблен! На коя фирма е или сама си си го комплектовала? Да си призная за пръв път го виждам.

petjah бързо си напреднала с гоблена. Честити ти нови придобивки. Аз така и не се научих да пазарувам в ибей. Може би е за добро.  Laughing

donsita давай малко е останало. На мен като видя края на някой гоблен и почва да ми върви още по-бавно.

ant орхидеите ти са прекрасни.

бадем и аз си падам по дребосъчета.

anonimka много е хубава тази африканка. На коя фирма е дизайна? Струвами се, че е с много цветове.

Ели, вилера е разкошен, както и слънчогледите. А африканката ти е прелестна.

Прасчо, аз ще ти дам схемата на тази църква. Но тъй като ми е от списанието ще ми е по-лесно да ти я снимам и да ти я пратя по БГ пощите ако нямаш нищо против. Ако я искаш естествено.

И накрая да покажа моя "Карнавал"



Малко Сладко Коте ти какво шиеш в момента?

Поздравявам всички, които съм пропуснала и ви пожелавам лек и ползотворен ден!
  bouquet

# 43
  • Мнения: 643


Кетри , мерси за новата темичка  bouquet

Ели, много са ти красиви!

И на другите момичета , поздравления!

# 44
  • Мнения: 456
Здравейте чета ви непрекъснато и се опитвам да схвана нещата ама тц. Имам схемички на гоблени, но не мога да ги кача  Embarassed . Ако иска някой нека ми даде mail-a си да ги изпратя и ако представляват интерес да ги публикува да ги изтеглят всички.

Общи условия

Активация на акаунт