ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 81 361
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 029
Ами пиши във формата за обратна връзка:)
Искам само да попитам/извинете, ако се е разисквало, но от вчера сутринта не съм влизала, а вие сте писали, писали.../кога ще можем да въведем втори родител, тези от нас, които при първоначалното регистриране сме вписали само единия родител?

Би трябвало да можеш сега  Peace

Не мога, на родители излиза само моя профил...някой може ли да ми отговори или да питам Екипа  newsm78...предполагам утре, днес нали казаха, че ще им е много натоварено...

# 661
  • Мнения: 7 821
Павлина не искам да мислиш, че съм груба и имам нещо лично, но ако не престанеш да се опитваш нарочно да ми създаваш работа със спам, флуд и чат, ще се позова на т. 6 от правилата и ще те пусна в отпуск за няколко дни Wink.
Разбери ме правилно - прекаляваш!

# 662
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Аз също искам да изразя благодарност и удовлетвореност от работата на ИСОДГ екипа. Сигурна съм, че всичко, което правят, е само в наша полза, затова призовавам към повече търпение и толерантност.

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 09:33 от Мяуче

# 663
  • Мнения: 7 821
Айдеее,пак минаха с голямата метла, здраве да е, явно всички са доволни от случващаото се, а на недоволните постовете се махат Simple Smile
Недоволните спокойно могат да си изливат чат разговорите в "страстната" тема, там и местя, не трия. Няма цензура!
Просто тук е за конкретни въпроси. Когато някой има техническо питане не иска да чете 100 страници остоумия и стрелящи емотикони.

Павлина не искам да мислиш, че съм груба и имам нещо лично, но ако не престанеш да се опитваш нарочно да ми създаваш работа със спам, флуд и чат, ще се позова на т. 6 от правилата и ще те пусна в отпуск за няколко дни Wink. Разбери ме правилно - прекаляваш!

Ами тогава махайте и постовете на доволните и всички спамове от сорта на "четете бе, хора" и т. н. Ние пишем тук, защото искаме Екип ИСОДГ да види мнението ни и да се стегне.  Crossing Arms

П. С. Написах 2 дълги поста, но нещо изчезнаха, като натиснах "Публикувай" и сега ги няма в нито една от темите.  Thinking
Знам, че нямаш нищо лично.  Peace
Не съм длъжна да ти се обяснявам, но ... отчети го като последна и добра воля от моя страна.

Само две твои мнения са изтрити и то последните с поздрава, другите с поздрава са в страстната тема. Ако не ми вярваш обърни се към администратор, той вижда и изтритото и може да потвърди думите ми.
Опитваш да оригиналничиш, но прекаляваш! Не гарантирам, че няма да трия други, ако продължаваш да се опитваш да нарушаваш правилата, аз не съм светица  Wink. И не, няма да оставя обидния ти поздрав, не толкова заради поздрава, колкото заради определението за потребителите!

Местени са мнения на "доволни" в включително мои, ако ти се занимава потърси и ще намериш. Не гарантирам, че някое от двата вида не е останало, възможно е.

"четете бе хора" е призив да не се пишат "празни приказки", защото те пречат, не виждам защо да ги местя?

# 664
Да питам нещо - след като вчера излизаше името на детето на мястото на единия родител и снощи това беше поправено, сега при мен се получи следното - горе в дясно при позицията "ИЗХОД" стои името на майката. Нали там трябва да е името на детето?! Или бъркам!!! Някой друг да е в това положение?

# 665
  • Мнения: 30
И такаа дойде утре.......кога да очакваме великата 4 та стъпка?Утре ли? #2gunfire

# 666
  • Мнения: 30
До ИЗХОД стой името на родителя не на детето

# 667
Потърсих отговор на въпроса ми, но не намерих. Затова ако се повтарям предварително се изинявам.
При междинната стъпка с ЕГН-тата няма как да вкарам ЕГН на бащата, защото е чужд гражданин, но системата не ми позволява да запиша без въведено такова. Как се процедира в този случай?

А пробва ли да въведеш такова? Иначе питаш в обратна връзка, тук от родителите няма кой да ти отговори, а Екипа може да пропуснат въпроса ти.

Добро утро!

За чужди граждани се вкарва ЛНЧ, но в момента това е ограничено, за да направим повечето регулярни регистрации.
Засега просто оставете празни всички! полета за втория родител. После ще го добавите в профилите на семейството с ЛНЧ.


ЛНЧ имат само постоянно пребиваващи чужди граждани в България. Нашият случай не е такъв, а съм сигурна, че има и други като мен т.е. нямам нито ЕГН нито ЛНЧ.
Относно съвета да оставя бели полетата за втория родител - не става. Имената на бащата са генерирани в системата от предишната ми регистрация и сега не ме пуска да продължа ако при нововъведената междинна стъпка не вкарам ЕГН.
Разбирам, че ще се обработите първо регулярните регистрации. С натоящия пост обръщам внимание, че има и такива случаи като нашия.

# 668
Когато се активира системата, преди няколко дни, до ИЗХОД стоеше името на детето. Поне при нас беше така. А днес стои моето име, затова питам, как трябва да е?! Мерси!

# 669
  • Мнения: 562
И такаа дойде утре.......кога да очакваме великата 4 та стъпка?Утре ли? #2gunfire

Казаха, че днес няма да могат да отговарят във форума, защото ще са много заети по пускането на четвъртата стъпка ... Нека да се молим да е днес, защото то друго май не ни остана.

# 670
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Когато се активира системата, преди няколко дни, до ИЗХОД стоеше името на детето. Поне при нас беше така. А днес стои моето име, затова питам, как трябва да е?! Мерси!

Горе в дясно ще стои името на родителят, който управлява профила. Свързано е с бъдеща функционалност за плащане през интернет. Пишеше го някъде назад от екипа.

# 671
Много благодаря за отговора и упокоението, пропуснала съм тази подробност... Embarassed

# 672
Здравейте! Интересува ме кога ще е възможна регистрацията в системата на ИСОДГ http://kg.sofia.bg/. На сайта пише че след 8 април. Днес сме 9 и пак няма възможност за регистрация.

Благодаря предварително!

# 673
Ами след 8.04 може да е и 15.04 те нищо конкретно не казват

# 674
Сега видях в сайта, че новите регистрации ще са активни в петък.

Общи условия

Активация на акаунт