1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 52

  • 22 721
  • 451
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Мариа няма за какво да се извиняваш,може би аз не съм разбрала newsm78,просто ми беше любопитно,благодаря за отговора Hug

# 76
  • Мнения: 0
здравейте и от мен
аз харесвам и трите сезона....може ли да попитам дали някой е превел след 75 серия...много ми стана мьчно за бену...почти неразбрах какво си говорят но си поплаках доста...мисля че бену си изигра чудесно ролята....нямам тьрпение да ги гледам с превод

# 77
  • Мнения: 0
чудя се дали и нашите артисти ще се научат да си играят ролите така както турските....като гледам забранена любов и се отчайвам...то така ли поне един не застана естествен пред камерите...стоят като дьрвета заучили репликите и давай сериите да варвят #2gunfire

# 78
  • Мнения: 0
Момичета,
 Довечера ще има ли епизод?Видях , че нашия филм го има в програмата на канал Д , но някой спомена преди известно време , че няма да е нов епизода.За анкетата :гласувах, че харесвам и трите сезона, макар че разтърсващ за мен беше първия, което го обяснявам с новото и непознато за мен турско кино , както и с преобръщането на представите ми за турското общество.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Малко ми е странна тази ревност на Онур. В първи сезон той беше толкова сигурен в себе си. Беше твърдо убеден, че ще спечели Шехерезада. Мисля, че само един много силен и напълно уверен в себе си човек може така да разкрие сърцето си и да разголи душата си. .........

На  мен  пък  много  ми  е  мъчно  за  Онур! - Неговата  ревност  е следствие  от  изневярата  на  Нил  и  той  не  може  да  я преодолее! Той  сам  каза на Шех -  "не знаеш, какво значи такава изневяра  за  един  мъж"![/cоlor]
ББ    Но  след  84-ти  епизод, направо  е  съсипан-всички  го  изоставиха. Затова,  въпреки че  не  ми  харесва  историята  с журналистката,  не  мога  и  да  го  упрекна!
[/i]

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 19:40 от Planet

# 80
  • Мнения: 20 795
Planet сигурно си права. Бях забравила историята с Нил. И все пак, когато обичаш някого толкова силно би трябвало да му имаш доверие.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Planet сигурно си права. Бях забравила историята с Нил. И все пак, когато обичаш някого толкова силно би трябвало да му имаш доверие.

А  при  него е страшен  катарзис -  точно  защото  много я  обича,  толкова  се  страхува  да  не я загуби!

# 82
  • Мнения: 20 795
Е пак стигнахме дотам, че не вярва в себе си. А иначе и аз му съчувствам. Голяма мъка е да обичаш някого толкова силно и да се страхуваш, че можеш да го изгубиш.

# 83
  • Мнения: 0

А Шехерезада и Онур са обречени да повтарят едни и същи грешки, докато не научат урока от тях, докато не се преборят със своите "гордост и предрасъдъци".

Мила, право в 10-ката   newsm10. Единственият друг филм, който така ме е обсебвал, е именно "Гордост и предразсъдъци", но минисериала на ВВС, гледах го пак, и пак, и пак..мания. То затова загледах 1001 нощ - Онур много ми приличаше на Дарси, и така я докарах до тук.. Peace

ШЕФ, и аз, и аз coolcool в Истанбул

Тъкмо мислех да поздравя Venetat с попадението и - гледам Пенда го направила.  Hug Направо не мога да повярвам как може да мислим тооооолкова еднакво.  Thinking Просто съм смаяна. 

Пенда, мила, и аз дълбая и все търся смисъла.  Да, наистина сега разбрах защо спря да ровиш в темата за грешката и прошката. Защото става страшно. Никой не може да се отърве от миналото си. То е завинаги. Това чувство на обреченост е смазващо.
Затова и аз спирам, поне засегаStop

Макар, че - аз се убедих, нищо случайно няма в този филм. Всичко е многопластово - тъкмо откриеш някаква връзка и изникне друга. Ох, много са добри тия сценаристи, сигурно за 1001 път го казваме в тоя форум.

Шеф, подкрепям екскурзията.  newsm10 Даже вече не толкова за да видя Истанбул, а за да видя момичетата. Би било изключително преживяване. Е, няма да се откажа и от Бурхан бей, естествено. Горещо се надявам само да съм свободна по него време.

# 84
  • Мнения: 20 795
Момичета не спирайте да ровите в темата. Тъкмо това прави този форум  толкова интересен и вълнуващ.

# 85
  • Мнения: 6

На  мен  пък  много  ми  е  мъчно  за  Онур! - Неговата  ревност  е следствие  от  изневярата  на  Нил  и  той  не  може  да  я преодолее! Той  сам  каза на Шех -  "не знаеш, какво значи такава изневяра  за  един  мъж"![/cоlor]
ББ    Но  след  84-ти  епизод, направо  е  съсипан-всички  го  изоставиха. Затова,  въпреки че  не  ми  харесва  историята  с журналистката,  не  мога  и  да  го  упрекна!
[/i]
[/quote]


Абсолютно съм съгласна с теб пък и Шех малко има вина за тая ревност я си спомнете отначало като се ожениха тя стоеше по цели нощи в офиса си да работи а той сам с децата мисля че от момента когато се омъжи за богат мъж Шех е нормално да намали темпото да назначи хора да й работят може би а тя да е отдадена на семейството си
И друго да кажа това че е спала с Онур за тези 150000 долара изобщо не е престъпление,та тя спаси детето си за бога коя майка няма да го направи всички й отказаха пари .Не смятам че изкупува грехове за това че се е продала .Но и него не виня аз,не я излъга даде си й парите ,второто предложение обаче си беше гадничко но той я изпробваше за мен защото беше започнал да се влюбва в нея .Ох че се отнесоххх Ама като няма нови серии да си коментираме старите

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 078
  Да, жалко!  "Толкова  съвършен  мъж, с такъв малък  недостатък!" smile3503

# 87
  • Мнения: 0
  Да, жалко!  "Толкова  съвършен  мъж, с такъв малък  недостатък!" smile3503
дано да е само това малкото Blush newsm47

# 88
  • Мнения: 0
извинявай те оставих ви за малко

mariatasheva ББ Може ли да ми кажеш Бенну с кого е спала за удоволствие освен с Керем в когото е лудо влюбена че сигурно нещо съм пропуснала newsm78,а уж всички епизоди по няколко пъти съм ги гледала или кой така я представя че нещо не ми е ясна тази работа,според мен тя с нищо не е заслужила такъв ужас(загубата на детето),през цялото време се мъчи на всички да угоди и накрая пак лоша че веднъж не подкрепи Керем,зa да покаже че все пак и тя има право на мнение,ама това си е мое мнение ,с което никой не ангажирам просто ми е любопитно определението? Hug

тук съм напълно съгласна единствено ме подразни когато притискаше Керем заради Мелек и Бурак - тогава не мисля че беше права

Кастанеа сигурно си права че им трябва малко сила дано да я открият в себе си ,всеки има право на мнение и аз уважавам и чуждото,много често в различните мнения си изяснявам много неща Hug
и аз съм така с мненията на другите иначе е възможно човек да изпадне в голяма заблуда - поне на мен не винаги от първия път всичко ми е ясно

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 078
  KRASSI  EL

  Аз  пък  мисля, че  второто  предложение  не  беше  проверка!  Той  вече  беше  влюбен -  с  такова  нетърпение  чакаше  пътуването  до Дубай!

Общи условия

Активация на акаунт