АВГУСТовските деца ще боядисват първите Великденски яйца

  • 28 157
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 097
Честит празник на всички юристи!

# 241
  • Мнения: 2 376
Ковачева, Ани, Дони, Пепеляшке и всички юристи под прикритие Честит ви празник!

Точката ни изкара акъла нощес. Събуждам се, а под одеялото и няма никой, в нашето легло също.. А то детето си седнало в ъгъла на леглото и си играе... Научи се да пълзи с препятствия Simple Smile минава през мен и ходи да тормози баща си Simple Smile

# 242
  • Мнения: 296
Честит празник и от мен на всички юристи.  bouquet
Britt,направо паднах от смях. JoyМоят малчо,не ще и да чуе що е туй пълзене. Simple Smile

# 243
  • Мнения: 8
здравейте и от мен честит празник на всички
искам да попитам някой давал ли е АЛЛ 110,и как после преминахте на обикновено АМ,в случая ние пиехме Нитрулон 2,но след престоя в болницата преминахме само на АЛЛ 110,сега акото му е жълто като масло и на гъстота го докарва като паста за зъби, въпросът ми е как да започна да давам пак АМ? Защото мисля да започна пак да го захранвам, преди да се разболеем от бронхиолит,почти ти бяхме приключили с захранването,трябва ли да  смесвам  Нитрулон 2 с АЛЛ 110?и с какво количество да започна?Дано сте ме разбрали защото стана много объркано!Предварително благодаря!

# 244
  • Мнения: 990
Привет на празнуващите юристи... и да почерпят както се казва Wink

Брит, зет ти и той прави опити д пълзи, надига дупето и без да си мести ръцете по муцунка се прибутва напред... Много е смешен като червейче  Laughing

Ел, какви са тези хвалебствия, чак се засрамих  Blush, нищо героично не съм извършила този път, макар че мъжа ми постоянно ми вика, че съм като майка Тереза и, че трябвало да ме вземат към Уницеф на работа...  Grinning

Бранимирка, дано бързо се оправи Марти, че знам какво ти е на главата с двете дечица  Confused

Данида82, и моят Кирил става в 6, но си пее песнички със затворен очи и после спим до към 8 ( това ние новият режим от някоко дена )  Whistling

Асе, честито зъбче и честита нова придобивка - много е щастлива Вики май  Flutter

СМГ, браво на Алекс за гърнето, Кико до скоро се страхуваше, вече не го е страх, но и не разбира май за какво е. А за водата това е добра идея, ще пробвам и аз, че май е същия. За кърменето и Кико е така, не исках да замествам хранене, ама човека сам си ги замести, че и 2 даже, не иска много през деня да суче от мен, по-скоро ме ползва вместо вода и за успокоение. Даже и не се приспива с мен  Crossing Arms Mr. Green Като се наяде започва едно въртене на ляво на дясно в леглото и по някое време заспива.

# 245
  • Варна
  • Мнения: 27
Здравейте да се разпиша и аз. Днес ходихме на ортопед за стъпването на криво и на пръсти и ни казаха, че това е нормално и няма нищо за притеснение. Просто някои деца стъпват така до година и половина.Желателно е колкото се може повече време да стъпват боси.

За пълзенето  Теди не прави никакви опити дори и по корем не иска да стои 

# 246
  • София
  • Мнения: 1 139
Здравейте,мамчета!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ЮРИСТИ!!!

Не мога да смогна да пишас това мойто зверче.А и нали бяхме самички,та цялото ми внимание
беше насочено към него.Мъжът ми вече се върна,та малко ще отдъхна.
Иначе изкарахме лоша нош TiredНе си спомням колко пъти се буди с писък,та чак
сърцето ми спира,така ме стряска.Уж са зъбите-да видим кога ще благоволи поне
един да се покаже Thinking
Не иска и през деня много да спи,само навън,но и там е намалил времето ooooh!
Но поне си хапва пюренца и суче доста.
Чудя се дали е време да му заместя хранене newsm78Хем ми се иска,хем ми става едно
такова тъжно.Ама и аз съм една Crazy

Пюре със спанак не съм правила,но пък измайсторих едно с лапад(домашен)-прибавих ориз и малко морковче и си стана като яхнийка,пасирана разбира се.
Все още не слагам мазнина и сол Peace

Бранимира,бързо оздравяване на Марти Hug

Добре дошла на новата мама danida82!

Това е от мен засега!!!

# 247
  • Мнения: 276
Ехо къде сте момичета.Начервихте ли яйцата.Ние даже имаме и две счупени вече.
Ето малко снимки че отдавна не съм пускала Mr. Green


# 248
  • Мнения: 1
Леле колко сте изписали  Hug

Ние през ноща бяхме отново с температура  плюс разстройство и днес не му се размина прегледа. Пием панадол (нурофен) и хидрасек - дано се оправи скоро маникът ми, че много ме притеснява вече  Tired

Честит празник на всички юристи, много професионални успехи желая  Hug


За пълзенето  Теди не прави никакви опити дори и по корем не иска да стои 

И ние сме така  ooooh!

Ей Щастливката - много хубави яйца, я тия са от гладките (Асеее  Hug) Joy

Браво, виждам, че доста мами си правят сами пюренцата - похвално, аз засега готвя само за София (и за нас  Mr. GreenBlush

Дид Нед, не давам адаптирано мляко и нищо не разбирам, дано някоя по-компетентна мама се включи  newsm78

Данида 82, добре дошла в отбора на незавършилите, какво учиш  Flutter

# 249
  • Мнения: 3 453
Честит празник на Синдарела и всички колеги!   bouquet

# 250
  • София
  • Мнения: 1 338
Добър вечер и от мен Hug

Днес бяхме на консултация и резултата е 300гр. /9240гр./ и 2см. /73см./ С педито се разбрахме да сложим Превенара след годинката Peace
Педито му забели пишлето по мое желание /аз не мога нещо да се спрвя/ и милото ми така се разплака, пишлето му посиня и полилавя, а Мартин стана целия червен от рев и болка явно Confused
Тази вечер, докато го обличах след баня видях, че имаше като че ли кръв, та се чудя дали мога да почистя с Реванал?

Тея дни е многооо неспокоен.. днес бяхме в един базар и после на кафе с баща ми и сестра ми, а Мартин и на двете места както си играе и се смее започва да реве истерично, все едно го боли нещо или се е ударил, но учевидно не се е наранил.
Стой все по стабилно седнал, опитва се да палзи, седи на коленца и се изправя на ръчички, бърбори много, все повече иска да опитва от нашата храна, зъби нямаме все още.. абе добре ми се развива детето Flutter
Мартин се буди някъде към 7-8ч. сутрин.

did_ned, аз давах ALL 110, докато Мартин беше с разстройство, а после като се оправи си минах директно на неговото си мляко Peace
Bizu, бързо оздравяване на Адриан Praynig също и на всички болни дечица Hug


Честит празник на всички юристи!
Много професионални успехи и здраве пожелавам!


Честита месечинка и на всички порастващи бебчета!
Да са живи и здрави, усмихнати и красиви!

# 251
  • SZ
  • Мнения: 10


Здравейте,скъпи мои!!!

Честит празник на всички юристи!Живи,здрави и много успехи в професията и в личен план! Hug

Бързо оздравяване на всички болни бебчовци! Hug

danida82 ,не успях да намеря снимката.Ако искаш ми я прати на лични.
pep4o ,ако искаш ще направя колажче и на вас,ще си избера някоя от качените снимки.

Аз също правя домашни пюрета,смесвам картофи или ориз с:моркови,грах,царевица,броколи или зелен фасул;накрая добавям и малко зехтин,пасирам,насипвам в бурканчета и в хладилника.Досега нямам отказано пюре! bowuu

За буденето: за мое голямо съжаление и ние се будим в 7ч.А, толкова обичам да спя до къснооооо Cry

Яйцата ги оставих за събота.Мони искаше тази вечер да ги боядисваме,но стана късно.Не знам защо,но той все казва:хайде да боядисваме цветята  newsm78

Ние днес бяхме на разходка и най-сетне се срещнахме и запознахме "на живо" с Agramd и с малката красавица Дария.Те са добре,но мама трудно се добира до компютъра и затова не пише.А, Митьо Пухин май за сефте се срещна с бебе.Цяла зима вкъщи и досега не се беше срещал с някой от "неговия вид".Беше много доволен.Отначало беше сънен,после му беше странно,но накрая се харесаха с Дари.Бяха много сладки.Следващия път като се видим с Agramd  ще документирам и ще пусна фото.

Лека нощ на всички!!!

Целувки!

# 252
  • Мнения: 202
Здравейте!
ЧЕСТИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА МАМИТЕ-ЮРИСТКИ!!!
И аз днес водих на консултация Мари-тя е 8,100кг/70 см-общо-взето грациозно моме Party"Превенар"-а реших да я бият на Мариела след 2 -та година-дотогава смятам да я гледам аз, а дори нещо да ми се объркат плановете, няма да я пускам на ясла, та мисълта ми е, че няма да има ежедневен контакт с много деца накуп...
За водата и аз приемам всякакви идеи, защото все едно й даваш отрова-само от лъжичка успявам да я прилъжа...
Белег от БЦЖ-то все така си нямаме и педи й даде още един месец да се появи; ако не-манту Laughing
Леле, какви развъртени домакини имаме тук-Теди ме удари в земята с боядисаните си яйца!!!Евала! Аз още дори от магазина не съм ги купила, нито бои,....всичко ще е офанзива в събота ooooh! Абе ще се оправя някак си-нали си имам помощница(ей, далавера си е да си женска мама Flutter)
Днес добре, че се сетих да помоля педито да ми напише рецепта за Вигантол-а, че го бяхме свършили-отказват дори него да дадат в аптеките #CrazyТова е лудост някаква!
Супер, че времето днес беше топло и успяхме да излезем-3 дни бяхме у нас и двете сестри ме направиха безнадеждно отчаяна съпруга Joy

# 253
  • София
  • Мнения: 1 338
Нелка, наистина е пълна лудост с тези рецепти. Искат рецепта дори за най-обикновен аналгин, нимезил или аулин #Crazy
Чудя се ако стане нещо и педито предпише лекарство по телефона как става процедурата по купуването му от аптеката newsm78

Аз също не съм купила още ни яйца, ни боя, ни нищо.. и аз ще я вържа тая работа в събота. Да питам има ли някакъв определен час, до които трябва да се боядисат яйцата в съботния ден Thinking

# 254
  • Мнения: 955
Здравейте мацки!
Честит празник на всички юристи!
Днес в Стара Загора времето беше разкошно. Беше пълно с мами с колички и аз се оглеждах за сем. Пухини, но за съжаление не ги видях  Rolling Eyes. От прегледа съм много доволна. Доктора ми каза, че всичко си ми е на ред и само са ме уплашили тук. Каза, че матката ми е забравила, че е била бременна и че е напълно готова за нова бременност  Mr. Green. Аз обаче мисля да поизчакам още 2-3 години до щерката. Но мамите със секцио, които имат желание за следваща бременност да не се маят, а да започват да действат  Laughing.
Ивайло намаза с нова козметика - купих му гелчето за къпане и слънцезащитен крем на Мустела. Бях решила Себамед да му купя, но в тази аптека нямаше, а не ми се обикаляше. 
Яйцата и аз ги оставих за събота, че днес от обед сме по пътищата.
Относно ставането сутрин, Ивайло се събужда около 8.30 - 9.00. Давам му да суче, сменам памперса и пак лягаме. Понякога (доста често  Embarassed) заспивам с него и си спим до обед.
Интрига,  с това държание ми намерисва на зъбче  Peace.
Бизу, бързо да оздавява Ади  Hug.
Пухи, Ивайло е много смешен като види себеподобен. Започва да крещи от радост и да се протяга към другото бебе hahaha.
Пинки, честит ти мъж  Flutter. За храненето детето ще си покаже само. На мен ми се искаше да заместя цяло хранене на Ивайло, но какво да направя като не иска да изяде повече от 100-120 гр. пюре/каша. Та дохранвам с кърма. Нали знаеш кой е шефа  Wink.
Пепчо, много се радвам да чуя това, защото Ивайло също стъпа на пръсти и бях започнала да се притеснявам.
Брит, явно спиш дълбоко (за което най-благородно ти завиждам), за да не я усетиш. Аз съм като заек, от всяко мърдане се събуждам  Tired.
Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт