АВГУСТовските деца ще боядисват първите Великденски яйца

  • 29 453
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 990
Честит Великден  Hug

Да се извиня сега на Теди и Дони, и по-специално на Дони, че не успяхме да се видим за повече...но тя стана еднааа. Кирил не се беше наспал хубаво, Вальо и той не мигна следобед от вълнение да играе с Крис на Дони, после пък се скараха и моето диваче от инат се скри в колата да реве... Кирил и той се разрева, че вече много му се спеше и си тръгнахме на бързо, а така ми се искаше да си побърборим още. Като се качих в колата Вальо още ревеше, но този път, защото сме си тръгнали и той не можел да играе с Криско  ooooh! Отиди, че ги разбери тези деца, ама така е Дони, ако си имахме кротки момиченца щеше да е друго, пък те наперени петлета-момчета  Laughing
Та изводите от кратката среща са: децата много хубави, Гого е супер почернял, Дениско голям кротушко и с хубава прическа  Flutter Ние, че се поизложихме нашето семейство е ясно вече, другия път ще се реваншираме  Hug
Че носехме и шоколад за Криско, обаче в суматохата покрай децата и него забравих... изобщооо  Embarassed Embarassed Embarassed

Ааа, щях да забравя най-важното нещо: аз и мъжа на Дони сме трети братовчеди  Mr. Green добре, че леля Денка ( на Дони свекървата, поздрави я Дони Wink ) ни поразпита жената, та се оказахме рода  Mr. Green Дони, пусни една снимка на братовчеда, че само него не съм виждала  Whistling Колко е малка България  Grinning

Ето и предложение за следващата тема, че друго не успях да измисля:  Thinking
Най-здравото яйчице е на АВГУСТинче в ръце.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 360
Честито Възкресение Христово!

# 287
  • София
  • Мнения: 1 159
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!!!

Ето го и Боби с боядисаните яйца:


Хубав празник на всички!!!

# 288
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Честито Възкресение Христово!!! Много щастие и мир в душите и сърцата на всички!!!

Ние сме на гости на мама и тати в Пазарджик и нямам нет тук и затова немога да се включвам често. Като се приберем ще пиша повече.

# 289
  • Мнения: 1 182
Честито Възкресение Христово!

Весел празник на всички!

# 290
  • Мнения: 1
Христос воскресе! Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Много здраве и благополучие на Вас и Вашите семейства!Желая Ви много мир и надежда, сбъднати мечти и най-вече щастливи да са децата ни!  bouquet bouquet bouquet

А ето и нашите яйца (мое творение са)


Много хубава срещичка е било, Денис, Гоги и Кико са очарователни! Мястото, което сте избрали за срещата също е внушително Hug

Пинки, много сладка снимка Честита ви 8 месечинка Flutter

Честит двоен празник днес на Мартин, Боян и Тристан - здраи и засмени да растът Hug

Специален поздрав за Галето - Скъпа Честита Първа годишнина от сватбата, бъдете много щастливи, нека винаги има разбирателство и много обич във вашето семейство Hug

# 291
  • Мнения: 68
Христос Возкресе и от нас.Пожелавам ви весело изкарване и много усмивки.
Честита месечинка и на всички порастващи бебчета   bouquet

# 292
  • Мнения: 68
Да не е пусната нова тема,нещо никой не пише тук,а само четящи има?

# 293
  • Мнения: 990
Бубе, няма нова тема, просто лапат козунаци и четат само...  Joy

А сега сериозно, няма ли някой да пуска новата тема  Thinking

# 294
  • Мнения: 276
Здравейте момичета.Ние току що се завърнахме от околоселско пътешествие.
Сега да ви почерпя че днес имаме годишнина от сватбата.Вече 1 година съм законна съпруга на Георги.


# 295
  • Мнения: 544
Честита годишнина, Теди! Желая ви наистина да сте "винаги двама винаги"!

# 296
  • Мнения: 1 182
Щастлива мама, честита годишнина!

# 297
  • Мнения: 15
Честито на Теди и от мен!   bouquet Много любоов и разбирателство да съпътстват дните ви!

# 298
  • София
  • Мнения: 1 360
Честита Годишнина на Теди и Галя /Андонова/!

Пожелавам Ви да сте преди всичко живи и здрави,
да откриете истинското щастие заедно,
да може винаги да разчитате един на друг,
да се подкрепяте, уважавате и обичате винаги.
Любовта ви е събрала и вярвам, че няма да угасне и ще е с Вас постоянно!

# 299
  • Мнения: 955
Честито Възкресение Христово! Много здраве и благополучие!
Заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=390244.msg10944400#msg10944400

Общи условия

Активация на акаунт