АВГУСТовските деца ще боядисват първите Великденски яйца

  • 28 098
  • 299
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 26
Добър вечер и от мен!

      Преди малко натръшкаш челядта по креватите и съм доволна  Mr. Green Днес съм от многодетните, защото и една приятелка на Стефи (също Стефи) е вкъщи на гости и е много смешно, защото като викна Стефиии и двете пристигат  Laughing
     Днес не успях да отида на църква и ми е едно такова тъпо, винаги досега сме ходили на Разпети петък. Обаче като видях стълпотворението пред двете близки до нас църкви и си се представих как вися с трите деца по ръмящия дъж и се отказах.  Sad
    Но пък направихме една туробиколка на Джъмбо и си взех страхотни покривки, разни великденски подаръци и естествено и децата намазаха. Взех си и от тези мини бодита "Baby on board" , въпреки че повече ми харесват едни подобни с крещящо бебе, но като не мога да намеря си взех това.
   
   Отивам да лягам, защото се оказа че ще пътуваме за провинцията при едни приятели и рано-рано трябва да стягам багаж.

  Лека и спокойна нощ и много, много ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! Най-здравите яйчица на дечицата ни да се паднат!  Hug

# 271
  • Мнения: 1 093
Добро утро!

Малчева, включвам се да те успокоя.  Hug Алекс и той е много назад с материала.  Joy Още не може да седи много стабилно, да не говорим за изправяне. Рядко се върти, не пълзи, няма зъби, няма коса. Доскоро го возех легнал в количката. Абе, обърка ми се детето в таз Германия.  hahaha

С Марина беше съвсем различно - от рано се изправи и на 10 месеца проходи. Ама и това не си е работа. Другите майки седяха по пейките, пък аз тогава търчах из площадката.  hahaha

Вчера ходихме всички да гледаме фокуси. Алекс беше запленен от многото хора, от лъскавите неща, от аплодисментите, от децата. Повече от 1 час не му се чу гласчето. Купихме си пасатор и вече ще му готвя предимно аз. Вчера хапна картоф с броколи, днес ще добавя и заешко месце. А с Маринка ще се пробваме да направим кекс.

Лек ден на всички! Приятно боядисване на яйца! 

# 272
  • Мнения: 990
Bizu, благодаря за цветята, много си мила  Hug

Малчева, нищо му няма на детето, не се тревожи, просто си е спокойна душица, аз пък се радвам, че с баткото косата ми се изправя още преди да го родя, толкова е енергичен.  ooooh! Кирил е по-спокоен за сега и много се кефя на това... хич и не искам да прохожда като знам какво ме чака  Laughing да си лежи там  Laughing За височината пък изобщо не се тревожи, ти да не би да им вярваш на тези мерки в легнало положение... Направо лошо ми става всеки път като го сложа в онова дървено корито, поне при нас е така, първобитна работа  ooooh!  А за Елхово още не знам кога ще се прибираме, може би другата седмица, аз ще пиша предварително  Peace

Хайде лек ден от мен, и очаквайте снимки от срещата ни с Дони и Теди Wink

# 273
  • Мнения: 26
Добро утроооооо

Малчева мила споко, екстра си е детенце да е живо и здраво. Тия мерки ама грам не ги вярвам. Пуканката предния месец я мериха три пъти, за да я докарат порастнала с 2 санта, първия път я изкараха 76 (порастнала с 8 см за месец) на педито и се видя много и пак я премери, тоя път я изкара 68 или изобщо не порастнала и накрая третиия път я изкара 70 см и реши, че тая цифра е добре  Laughing

А аз каква голяма бяла птица съъъъъъм  ooooh! вчера трябваше да ходим на консултация и аз съвсем съм изключила  Embarassed Ще идем другата седмица.

 Весело боядисване на яйцата , приятно омазване и да се похвалите после с най-хубаво нашарените яйчица  Hug

Ето и нашата скромна великденска украса:


# 274
  • Мнения: 2 376
Малчева,  спи спокойно мила, аз вече не мога. Беса ме атакува без предупреждение.  hahaha  Истината е, е всяко детенце се развива  индивидуално и така трябва да бъде. Ето ние нямаме зъби и коса Simple Smile  И слава богу, най-новото и забавление е  да ме  хапе и като изпищя да се залива  от смях.
Новото при нас е, че взе да говори. Разказва  големи истории, ние нищо  не  разбираме обаче. Миналия месец я  изкараха  с половин сантиметър по-ниска от предходния  hahaha Това  от гравитацията  сигурно е  станало, да  видим сега колко ще я изкарат  следващата седмица.  Изглежда ми и  отслабнала.  От днес започва  отново да  яде. С надеждата да  не  стане пак беля, ще започна с една лъжица.

# 275
  • Мнения: 15
Момичета,   bouquet

Ние боядисахме яйцата, вързах се на ъкъла на Цветина да сложим едни ваденки на яйцата....... Пък те едни грозниииииии! Ужас направо! Добре, че само 12 ваденки имаше. Останалите пъстрички и двете червени разбира се. Аз нали съм много прибрана  Outta Joint сега не мога да си намеря великденската украса!!!!
Снимков материал по-късно!
Давайте да видим и вашите ЯЙца  Wink

# 276
  • Варна
  • Мнения: 27
Малчева и Теди е така спокойно. Като казах на педито тя ми вика има време много бързаш просто е по мързеливичка и аз се успокоих

# 277
  • София
  • Мнения: 1 338
Днес Мартин става на 8ем месеца:


Весели празници!

# 278
  • Мнения: 1
Здравейте, милички  Hug

Честита месечинка на днешните бебенца, а те са доста - Мартин на Интрига, Мартин на Малчева, Велин, Лазар, Милослава, Матей, Николая и Теди, ех Боже, колко много дечица са родени на хубавата дата 18ти! Нека са ни живи и здрави!!  Heart Eyes Heart Eyes



Асе и аз снимах наще яйца - ще ви ги покажа по-късно, че сега нямам много време  Peace Да си изкарате страхотно на вилата и да документирате всичко  Hug

Ади мисля че се подобрява с всеки изминал ден. Аз днес почти сама боядисах яйцата, додбре, че баба му го забавлява. Утре ще празнуваме с приятели вкъщи и по този повод ще готвя, е не чак като Бланш, но нещо вкусно и набързо ще спретна  Laughing

Ох, трябва да приспя Ади, че много ми мрънка, ще пиша пак, а и трябва да мислим ново заглавие за тема, май много не останахме ..ще гледам да дам някое предложение  Heart Eyes

# 279
  • София
  • Мнения: 1 338
Мартин ще ми потроши къщата Laughing Само блъска нещо в земята, а петък ми счупи една много хубава стъклена купа ooooh!

Вие ще готвите, а пък аз не Mr. Green ние ще ходим по хората да плющим Joy На обяд сме у свеки, а следобяд при моите родители някъде на ресторант Flutter

Мартин нещо е леко хремав, нищо страшно ама дано бързо му мине Praynig

Още не съм боядисала яйцата, но тая работа ще я свършааа малко по късно Crazy

# 280
  • Мнения: 276
Здравейте момичета.Влизам само да кача малко снимки от днескашната срещичка и отлитам да мия чинии.


Тук Кико хапва.Всички бяхме очаровани от голямата уста която отваря

На фона на красивата гледка с най-хубавите деца Laughing

Ето ги и Дениско опитва сладостите на живота-

Ето ги и двамата другари

Ето за това си заслужава да се живее

Това е засега от мен.
На който му се гледа ето тук има още
http://picasaweb.google.bg/teditovt/DropBox?authkey=Gv1sRgCLP9i7 … 26083013355458114

# 281
# 282
# 283
  • Мнения: 15
Христос возкресе!  Hug

# 284
  • Мнения: 15
 Една песен , която ми е мноооого любима! Поздрав за всички почитатели на Хисарския поп . Незнам защо като я чуя се сещам за МамаДона... Thinking Дони, има ли нещо вярно?

Общи условия

Активация на акаунт