SportsDirect.com - 1!

  • 83 879
  • 708
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 970
I r r a   bouquet-благодаря Hug
И моята поръчка е в София но в понеделник ще ми я доставят newsm44

# 106
  • Мнения: 32
Много се радвам за вас момичета. Като си получите пратките да не забравите да снимате  Wink

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 277
Току що ми доставиха поръчката с безплатната доставка- много съм доволна! по късно ще пусна снимки Simple Smile

# 108
  • Мнения: 51
Честито, момичета! Чакаме снимки  Party

# 109
  • София
  • Мнения: 178
Записвам се да следя темата Simple Smile

# 110
  • София
  • Мнения: 541
и аз следя  Party

# 111
  • Мнения: 469
Получих си поръчката от събота с безплатния код. В нея имаше тези чанти , едно протмоне на Найк и тази тениска в зелено. Тениската е XL и на пръв поглед ми се струва уголемена в сравнение с други тениски този размери които имаме, ще видим довечера като я премери. Чантите са много хубави, протмонето не е нищо особено, спортно, но цветът е приятен. Ако някой има интерес, ще направя и снимки.

# 112
  • Мнения: 29
Получих си поръчката от събота с безплатния код. В нея имаше тези чанти , едно протмоне на Найк и тази тениска в зелено. Тениската е XL и на пръв поглед ми се струва уголемена в сравнение с други тениски този размери които имаме, ще видим довечера като я премери. Чантите са много хубави, протмонето не е нищо особено, спортно, но цветът е приятен. Ако някой има интерес, ще направя и снимки.
Може ли размерите и снимки на чантите.  bouquet

# 113
  • Мнения: 469
Утре ще ги снимам и премеря Simple Smile

# 114
  • Мнения: 4 247
Днес получих 2 пакета - 3-те чифта маратонки и втората поръчка. А се надявах да са 2-та чифта маратонки, които пратиха първи.
За съжаление нямаше нито една чаша подарък. Явно са се усетили, че чашите им тежат много и не си заслужава да ги пращат на големи разстояния.
Ще ми е трудно да снимам сега. За мен имаше много малко неща. Pоръчах анцунга на Дора за дъщеря ми, но най-малкия размер беше 2-3 години, а тя е на 7 месеца, та ще й го запазя. Хубав е, но е тънък. На мен ми трябва подплатен за зимата.

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 23:41 от Stryper

# 115
  • Мнения: 29
Днес получих 2 пакета - 3-те чифта маратонки и втората поръчка. А се надявах да са 2-та чифта маратонки, които пратиха първи.
За съжаление нямаше нито една чаша подарък. Явно са се усетили, че чашите им тежат много и не си заслужава да ги пращат на големи разстояния.
Ще ми е трудно да снимам сега. За мен имаше много малко неща. поръах анцунга на Дора за дъщеря ми, но най-малкия размер беше 2-3 години, а тя е на 7 месеца, та ще й го запазя. Хубав е, но е тънък. На мен ми трябва подплатен за зимата.

Този ли поръча  newsm78?Днес го получих но е леко ватиран,за есен зима.От Лонсдайла има по малки.Ние се взехме за зимата и много ми хареса.
А за чашите,и при мен така.Само в първата имаше,и от там на там нищо  Sad.А аз си мислех че ще си събера комплект  Laughing.

# 116
  • Мнения: 4 247
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Dora+the+Explorer+Jo … nfant-298047.aspx

Ето това. но е сладък и ще й го запазя. Като го гледам спокойно ще стане на 3 год. ми син.
Джобчетата са във формата на сърчица. Има на горнището 2 джобчета и отзад на панталоните. Аз го поръчах без картинка. Пише, че е от 3 части. Имам 2 - долнище и суйтчер.

Щом този е леко ватиран - при първа възможност ще поръчам от него. Стига да не се изчерпa, че една блуза с Томас се изчерпa за 1 ден и после я купих от ибей на 2-на цена. но в mytoys същата струва 12 евро. Пак излезна по-добре.

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 23:58 от Stryper

# 117
  • Мнения: 29
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Dora+the+Explorer+Jo … nfant-298047.aspx

Ето това. но е сладък и ще й го запазя. Като го гледам спокойно ще стане на 3 год. ми син.
Джобчетата са във формата на сърчица. Има на горнището 2 джобчета и отзад на панталоните.

Щом този е леко ватиран - при първа възможност ще поръчам от него. Стига да не се изчерпa, че една блуза с Томас се изчерпa за 1 ден и после я купих от ибей на 2-на цена. но в mytoys същата струва 12 евро. Пак излезна по-добре.

Ще чакам да качиш снимки когато можеш,че този го гледах за голямата, за есента и мислех че и той е ватиран,а се оказва само памучен  Sadbouquet

# 118
  • Мнения: 4 247
То си пише, че е 100% памук. На мен това ми хареса. Имаме ватиран анцунг на Кангол за малкия ми син и  е дебел и ватиран. Пак е 100% памук.

# 119
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Уф, хареасала сьм и аз няколко анцунга и като ви чета този е тьнак, тоз е ватиран, обьрках се. Айде пак отново, харесала си тези:
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Umbro+Woven+Suit+Infant-318059.aspx
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Lonsdale+Hoody+Suit+ … +baby-318069.aspx
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Lonsdale+3+Piece+Bab … +Baby-562033.aspx , ако някой ги е порьчал, моля да сподели тьньк, ватиран, а сьщо и отговаря ли си на номера.  Praynig Благодаря предварително.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт