SportsDirect.com - 1!

  • 83 812
  • 708
  •   1
Отговори
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Не е код, означава промоция  Wink БД при порьчка над 50 паунда, но важи само за Англия, пише го изрично. На мен даже и рекламен мейл са ми пратили.  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 131
сега пуснах да видя до къде ми е колета,ами от няколко дни ми показва едно и също местонахождение,при вас има ли раздвижване всеки ден

# 92
  • Мнения: 200
сега пуснах да видя до къде ми е колета,ами от няколко дни ми показва едно и също местонахождение,при вас има ли раздвижване всеки ден

И при мен е така -

From:   MANSFIELD, GB
   Pickup date:   2009-04-07
   Status:   n/a
   References:   406908
844009063675149    
Pickup date:   2009-04-07
   Last track event:   General status. Departure(Outbound Gateway): London Colney -
Terminal / GB, 2009-04-07

Вчера са ми изтеглили някаква сума , която не отговаря на никой от артикулите , има и отблокирани пари  newsm78, абе странна система имат  ,освен да чакаме друго не ни остава .

# 93
  • Мнения: 594
Моята пратка вчера е отпътувала от Будапеща.
Аз току що открих нов начин на проследяване  Laughing
От българския сайт www.dhl.bg под полето Проследяване на пратка има опция Още начини на проследяване. Кликваме върху нея и се отваря нов прозорец.  Падащото меню трябва да е на DHL Air Waybill. В полето си пишем номера на товарителницата и кликваме на ПровериHug
Този уикенд май няма да има код  Crazy

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 150
I r r a, благодаря ти, че сподели. Така наистина се вижда подробно движението на пратката.   bouquet

# 95
  • София
  • Мнения: 398
Моята пратка вчера е отпътувала от Будапеща.
Аз току що открих нов начин на проследяване  Laughing
От българския сайт www.dhl.bg под полето Проследяване на пратка има опция Още начини на проследяване. Кликваме върху нея и се отваря нов прозорец.  Падащото меню трябва да е на DHL Air Waybill. В полето си пишем номера на товарителницата и кликваме на ПровериHug
Този уикенд май няма да има код  Crazy

Irra,страхотна си!  bouquet Благодря!
Нашата обща пратка, която Stryper пусна, вече е в Унгария - от вчера....

Пратката е пристигнала в разпределителния център в Budapest - Hungary21:48

А в английския сайт си седи отпътувала само  и нищо друго... #2gunfire

# 96
  • Мнения: 469
Едната ми поръчка е вече в България!  newsm44

А DHL дали работят в събота, знаете ли?

# 97
обадисе на тел. 0700-17-700 и попитаи кога ще тия доставят
и моита поръчка от 05,04,09г е в София и ми казаха че може и днес да мия доставят

Успех.

# 98
За проследяването на пратка на този адрес http://www.dhl.bg/publish/bg/bg/eshipping/0.high.html  става показва подробно каде ти се намира пратката.

сега остава да чакаме нов код за БД.

# 99
  • Мнения: 469
обадисе на тел. 0700-17-700 и попитаи кога ще тия доставят
и моита поръчка от 05,04,09г е в София и ми казаха че може и днес да мия доставят

Успех.


Stanio, Благодаря!

# 100
  • Мнения: 131
Моята пратка вчера е отпътувала от Будапеща.
Аз току що открих нов начин на проследяване  Laughing
От българския сайт www.dhl.bg под полето Проследяване на пратка има опция Още начини на проследяване. Кликваме върху нея и се отваря нов прозорец.  Падащото меню трябва да е на DHL Air Waybill. В полето си пишем номера на товарителницата и кликваме на ПровериHug
Този уикенд май няма да има код  Crazy
мила ама така се вижда всичко,моята пратка вече е обработена и е в БГ,танче виж при теб как е,нали по едно и също време ги пуснахме,явно в понеделник нещата ще са в къщи,дали ДЧЛ работят и утре

# 101
  • Мнения: 29
Мойте колетчета от 03 и 04 тази сутрин пристигнаха.Едно Пъми,бански за децата и 2 анцунга.Снимки довечера.

# 102
  • София
  • Мнения: 2 066
Момичета здравейте,
Дано да пуснат код за БД и този уикенд, но ако няма - моля да ме имате в предвид, че искам да участвам в обща поръчка, ако някой прави такава. 

# 103
  • Мнения: 29
Ето ги и снимките на днешните колетчета http://snimka.bg/album.php?album_id=355725 /от Пумите на там/ .Като цяло съм много доволна,детски дрешки както всеки път са идеални.Банските са стегната  материя,много хубава.Само мъжо нещо не му харесват маратонките,ма той е по зле и от жена на тема избиране  ooooh!.

# 104
  • Мнения: 200
Моята пратка вчера е отпътувала от Будапеща.
Аз току що открих нов начин на проследяване  Laughing
От българския сайт www.dhl.bg под полето Проследяване на пратка има опция Още начини на проследяване. Кликваме върху нея и се отваря нов прозорец.  Падащото меню трябва да е на DHL Air Waybill. В полето си пишем номера на товарителницата и кликваме на ПровериHug
Този уикенд май няма да има код  Crazy

Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Двете ми поръчки са в България , третата е в Унгария .

Изтеглили са си и парите , естествено не от тези които бяха блокирали ,а от свободните.Незнам ако бях оставила картата на нула какво щяха да теглят тогава  newsm78

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 16:40 от Танчето

Общи условия

Активация на акаунт