Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Only one,разгледах сайта,харесаха ми много,но нека кажат моми4етата,които ве4е са ползвали подобни.
Имам ниско кръвно и сутрин пия слабо кафенце с много мляко,но ми казват познати 4е не било полезно за беб4о.Пробвах да не пия ,но ми се вие свят и ме боли глава.Вие какво мислите по въпроса с кафето?

# 61
  • Мнения: 99
Петето аз си пия кафе всяка сутрин  Peace Не е вредно едно кафе за бебето, вредно е ако прекаляваш. При мен ако не пийна кафе сутрин ме боли главата цял ден и ми е криво. А ако не искаш да пиеш кафе пробвай да си вдигаш кръвното с айран със сол  Peace изпитано средство за вдигане на кръвното.

# 62
  • Мнения: 1
Styllisima,благодаря,ще пробвам дали има действие при мен.
Къде ка4вате снимки на сладките си де4ица,искам да ги разгледам?

# 63
  • Мнения: 851
хоп ето ме и мен...надявам се докато родя да успея някой ден да се вместя в 1ва траница.
Вчера нали се похвалих че спинкам добре и тази сутрин съм будна от 3 часа...заспах едва 6 и станах в 8:30..... За това няма да се обаждам повече на тази тема Confused
За стаята аз си имам вече фаворите (но все пак съм посетила само 3 магазина, така че има много време)http://www.belis.com.tr/urunler_eng.asp?id=1. В зависимост пот това сали са мочета или момичета ще се спра на модел. Стаята за близнаци ще ми излезе около 2000 лв (2 легла с люлки и  по 6 шкафчета на всяко легло +място за повиеане; гардероб - трикрилен, скрин), което смятам, че  разумно, все пак мебелите ще свърщат работа поне до 1ви клас (ако са здрави разбира се) защото имат анимации и са цветни.
Иначе ако става дума за количка май ще бъде една немска -TFK, защото Рeg Рerego-то на живо изглежда като малко трамвайче (може би по-скоро мотриса) .... ще видим има време. Мисля края на юли/ началото на август да се ориентирам към финално обикаляне и избор, защото след 36тата седмица (първата седмица на Септември)  да сме живи и здрави всеки момент  може да ни изненадат бебоците .

# 64
  • Мнения: 99
Styllisima,благодаря,ще пробвам дали има действие при мен.
Къде ка4вате снимки на сладките си де4ица,искам да ги разгледам?


На първата страничка има линк към албумчето ни, там можеш и ти да качваш снимки  Peace  http://www.oktomvriiki09.snimka.bg/   

# 65
  • Мнения: 753
Здравейте, момичета
Не съм влизала отдавна и сега не смогвам да ви изчета.
Гледам обсъждали сте легълцата - и аз съм решила да вземем от Мебел джен, малко по-скъпи са от китайските и от тези на ДиБо, но според мен са по-качествени. Имам познат, който до миналата година работеше там и от него знам, че 70% от детските мебели са за износ, основно за Щатите, което мисля е гаранция за безвредността на боите и за цялостното обезопасяване на леглото.

За кафето - пия по едно сутрин иначе на мога да си отворя очите.

И да питам с какво се боядисвате, мен косата ми не ще да хване никаква боя. От началото на бремеността пробвам вече трета безамонячна боя и само и една ме издържа около две седмици, с другите двете все едно не съм се боядисвала. Фризьорката ми вдигна ръце от мен и каза, че вече ще пробва само ако е с нормална боя, но аз се притеснявам да не навредя нещо на бебето.

# 66
  • Мнения: 1
Cho co,
много се радвам,4е беб4етата са две,това е страхотно.Моята приятелка има близнаци моми4е и мом4е,голяма радост наистина,малко трудни4ко ако няма кои да помага,но бабите винаги са насреща.Пожелавам ти лека бременност и на финала две здрави,усмихнати слън4ица.


Styllisima,разгледах ги,снимките са страхотни.Но явно ми трябва парола и потребителско име за да ка4а мои снимки?

# 67
  • Мнения: 1
Elly 1,
Аз също си правя ки4ури на фолио,но боята не достига до кожата.Има разли4ни отзиви за боите,вредни или не.Все пак вси4ко е химия,която едва ли е безвредна.Ти сама трябва да предцениш,но според мен безамоня4ната боя е по добра в слу4ая,не те хваща,защото химикалите от които е произведена са по слаби.

# 68
  • Мнения: 12
здравйте днес и от мен!
и аз изкарах безсънна нощ-детето имаше пристъпи и аз от 1.30 нататък не съм спала:(

за мамите, които си харесват скъпи детски стаи-ние бяхме взели каталог на една немска фирма (ама като не се сещам името, а после не ни го върнаха), и си поръчахме стаята. Излезе ни поне 3 пъти по-евтино.Проблемът ни сега е, че не знам как ще я преправяме newsm78, ама има време до тогава, все нещо ще измислим.

# 69
  • Мнения: 1
Моми4ета разгледах снимките страхотни са,и аз ка4их няколко мои и на беб4о,в4ера бях на преглед.

# 70
  • Мнения: 141
Моми4ета разгледах снимките страхотни са,и аз ка4их няколко мои и на беб4о,в4ера бях на преглед.
Пете, много хубави снимки! Трябва и аз да се наканя да кача малко Hug
Благодаря ви ,момичета, надявам се на добри резултати и от тук нататък за всички!
А тези стаи ,които показвате,наистина са страхотни...как се размечтах!!!С моето суеверие сигурно ще започна да купувам много късно всичко!

# 71
  • Мнения: 71
Здравейте момичета! Приемате ли още членове на октомврийската група? На 31 години съм , от Варна. Моят очакван термин е 15.10, но сега се връщам от фетална морфология и се оказа, че съм 1 седмица напред Thinking Но с бебето всичко било наред,което ме успокои много  Simple Smile Втора бременност ми е, имам дъщеричка на 4,5 години.  Желая ви хубав ден на всички и здрави и красиви бебенца на есен  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 341
Тери, добре дошла!

Днес времето е по-благосклонно към нас и след малко излизаме на разходка.

Хубав ден, момичета!  bouquet

# 73
  • Мнения: 63
Здравейте дами!
Аз докато бях навън насам натам по задачи вие сте изписали тооокова много.
Аз днес бях на ФМ. И докторът страшно ме зарадва като каза, че 80% е сигурен, че ще е момиченце! Ехааа! Супер. Имам си готово име за момиче. За момче така и не измислих. Бебето само си лежеше и риташе с крачета. Е, поне това видях. Тук, в този център, където ходя ти връчват накрая диск с филмчето без дори да си питал. Аз си бях купила предварително дискове, ама ги забравих в колата. Лекарят казва, че висчко е в норма. Има си носна кост, стомах и бъбреци, които функционират. Мен само ме притеснява малко нухалната гънка (вратлето). 2.1мм, което е малко над-средното, но все пак в рамките на нормата. Според това ми изчисли риск 1:2694, като среден за моятя възраст (30г) е 1:627. После ме прати на БХС, но резулатите ще са готови след около седмица.
Моля ви, споделете колко ви измериха нухалната гънка? Има ли други със стойности като моята?

# 74
  • София
  • Мнения: 463
Добре дошла Terri ,дано имаш безпроблемна бременност и едно прекрасно детеце на финала  babydust7

MVinzens нашата беше 0,5 явно не сме критерий(това беше при обща дължина 5,7на целия фетус), шегувах се с мъж ми ,че детето се е метнало на него с къс врат Joy
Добре са ти показателите не се притеснявай  Peace

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 16:19 от iskrichka

Общи условия

Активация на акаунт