Бутикът на Божидара Бакалова

  • 15 655
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
На мен повечето моделчета ми харесват, обаче не можеш да добиеш ясна представа за дрехи които са представени само на закачалка. Мисля, че ако са на манекен ще стоят съвсем различно.

# 16
  • Мнения: 1 310
И аз не съм впечатлена от дрехите...някои неща ми приличат на пижами. Не бих носила нейни дрехи.
Аз също. Peace
Но ще ми е интересно да прочета и за цените на пижамите. Crazy

# 17
  • Мнения: 50
В понеделник го търсих магазина, но не го намерих  newsm78 Утре пак ще се пробвам, защото си харесах един панталон.Ако се оправя този път,ще пиша и за цените  Peace

Супер, тъкмо ще кажеш на живо как се нещата и дали си заслужават Simple Smile

# 18
  • Мнения: 36
И аз не съм впечатлена!Но  не съм и очаквала повече де .Гледах в Vip Brother какво направи с парчето плат дето и го дадоха ,за да измайстори нещо набързо .Ми честно казано аз ,че и детето ми имаме по-голямо въображение от нея Crazy.

# 19
Разгледах сайта, и честно казано се изненадах... дрехите имат интересна линия, има разчупени модели, определено не са за всеки вкус, а и няма да стоят добре на всеки. Интересно ми е какви са материите и какво е качеството на изпълнение.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ходила съм 2-3 пъти в бутика й. 3 на 3 кв.м. Има изложена много малка част от моделите. В самия бутик е и ателието, където се шият нещата, има и ВИП-салон. Когато самата Бакалова не е там, те посреща един мъж, който конструира дрехите. Това, което са ми казвали там е, че дори и да не си харесаш нищо от моделите, могат да направят нещо по твой вкус. Любезни са, Бакалова е много общителна, лесно разговаря човек с нея. Засичала съм много хубави неща, но и такива, които самата аз не бих могла да нося.

Гледам, че сайтът не е обновен, последните колекции са за 2008г.

# 21
  • Мнения: 46
И на мен ми направи впечатление,че няма колекция за 2009.А относно дрехите,някои от моделите бих носила други никога.Не мисля обаче,че са за масовия вкус.Аксесоарите не успях да разгледам.Честно казано очаквах да е по-оригинална.

# 22
  • Мнения: 50
Mims-Mims а цените нормални ли са?

# 23
  • Мнения: 4 435
Ходила съм 2-3 пъти в бутика й. 3 на 3 кв.м. Има изложена много малка част от моделите. В самия бутик е и ателието, където се шият нещата, има и ВИП-салон. Когато самата Бакалова не е там, те посреща един мъж, който конструира дрехите. Това, което са ми казвали там е, че дори и да не си харесаш нищо от моделите, могат да направят нещо по твой вкус. Любезни са, Бакалова е много общителна, лесно разговаря човек с нея. Засичала съм много хубави неща, но и такива, които самата аз не бих могла да нося.

Гледам, че сайтът не е обновен, последните колекции са за 2008г.

Дам, мили са много. Момчето се казва Светльо. В сайта почти нищо не харесах, в магазина има по-различни неща. Новите ги няма в сайта. Харесвала съм много рокли на Ивайла, които Божидара е правила. Допадат ми спортните им екипи за вкъщи, понеже са различни от всичко масово, има интересни цветови комбинации. Харесвам и някой от ефирните й туники с клинове. А може й всеки модел да ти бъде направен в друг цвят, или с някаква разлика по желание на клиента.

# 24
  • Мнения: 207
На мен пък  ми харесаха някои  неща

# 25
  • Мнения: 2 388
И аз не съм впечатлена!Но  не съм и очаквала повече де .Гледах в Vip Brother какво направи с парчето плат дето и го дадоха ,за да измайстори нещо набързо .Ми честно казано аз ,че и детето ми имаме по-голямо въображение от нея Crazy.

Е, за една минута или колкото там време имаше дадено, какво очакваш да измисли, че и да реализира в готов вариант?

# 26
  • Мнения: 142
Аз мисля че това което е представено в сайта просто не е за всеки.Затова е бутик защото се прави за всеки човек индивидуално.Има доста интересни неща и дори на закачалка си ги представям как ще стоят.Дрехите са напълно в стила на двете дами.
Хареса ми като цяло-а сайта е направен страхотно! Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Mims-Mims а цените нормални ли са?


Ами не знам какво значи нормална цена  Laughing Това, което съм засичала, примерно панталон - около 120лв, туника - 80-100, дълга рокля - около 150. От този порядък.

# 28
  • Мнения: 23
определено не ми  харесват дрехите..

# 29
  • София
  • Мнения: 1 320
На мен ми харесват някой неща. Аз по принцип харесвам леко нестадартни и изчефанчени дрехи. Не съм ходила до магазина, но бих го посетила. А и цените за които споменавате ми се виждат съвсем нормални.

Общи условия

Активация на акаунт