Вива Хамериканците:))))

  • 1 886
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 710
лелеее, супер. най-после някой да им го каже.
знаех си, че е добра идея да се запиша на китайски.

# 16
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Joy Joy


 Боже, пази Америка — страната, готова да ощастливи всеки. А ако някой не иска да бъде щастлив — ние винаги можем да го накараме. След обръщението на Буш ние цялото семейство дълго пяхме американския химн и плакахме от осъзнаването на своето величие и от разбирането на божествената мисия, дадена ни от Господ.

обаче тъжното е, че съм срещала хора, които наистина си го мислят това  Rolling Eyes
Аз пък съм срещала хора, които наистина мислят това:
Например, в тази страна има американски резерви от нефт и газ. Когато ни дотрябват, ще отидем да си ги вземем.
Страшно!

# 17
  • Мнения: 516
А, то щото нивото на половината българи не е същото, че американците захапахме. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 335
А, то щото нивото на половината българи не е същото...

Едно-единствено поколение след "цивилизационния" "ни" "избор"- и ги стигнахме.

Тяхното автозомбиране е по друг вектор обаче.

# 19
  • Мнения: 25 633
Нямам никакви претенции, аз самата нямам време да вися нон стоп из форумите, затова може и да съм го пропуснала. Въпреки това реших, че е добре да го видят повече хора.

А, поредният чукча-писател.
ОК. Пиши си.

# 20
  • Мнения: 2 093
Като се има предвид колко народ кандидатства за зелена карта, явно бьлгарите не се плашим лесно. Ние като отидем при хамериканците, ще ги научим на ред и вьзпитание.

# 21
  • usa
  • Мнения: 2 113
Като се има предвид колко народ кандидатства за зелена карта, явно бьлгарите не се плашим лесно. Ние като отидем при хамериканците, ще ги научим на ред и вьзпитание.

... и ум, разум и наука не пропускай!

# 22
  • Мнения: 804
Дневникът на едно българче:
5 март. Днес нашите пак не си говорят, снощи за пари се караха. Кеф, така поне и на мен не досаждат.
Тръхнах за училище, но се отбих при Пешо, треснахме по 2 бири и отсвирихме даскалото. После продължихме с бирите, друго не помня.
6 март. Нашите и днес не си говорят. В училище издържах до третия час, после с Пешо се чупихме и отидохме да пием по бира. После дойде и Пепа от "В" клас. Много яки цомби има тая кака. Продължихме с бирите, натискахме се с Пепа. Друго не помня.
7 март. Нашите си говорят, надуха ми главата и тръгнах по-рано за училище. Събрахме се в двора с пичовете и решихме да се скатаем и да треснем по бира. Отидохме у Пешо и надухме до дупка уредбата. Тоя пич има много яки дискове. Вечерта се прибрах по-рано и баща ми взе да ми опява, ама въобще не го слушак какво говори. Седнах на компа. Ей много яки пички има в нета!
...............

Общи условия

Активация на акаунт