болница 'Доверие',С-я?

  • 48 607
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Споделям моя горчив опит.При преглед от гинеколог се оказа, че имам киста в яйчника от която имах ужасни болки. Наложи се след преглед да постъпя в болница Доверие. Първо сестрата не спря да мрънка защо щели да ме приемат след като приемали пациенти само за операция. Същата ситуация се продължи в отделението от сестрите през целия ми престой. Реплики от сорта „Абе тая па не е ли ходила по доктори, че сега ние трябва да я оправяме”. Аз ходя редовно на гинеколог при това на частен кабинет и в последните 3г. съм дала повече от 2000 лв., но както и да е...бях насочена от хирург по спешност. Иначе болницата е изключително чиста и храната е в изобилие. Все пак престоя на ден е 165лв. така че се очакваше поне това. След всеки преглед гинеколог, хирург никой не ми даваше информация какво ми има, какво ще се случва...Когато успеех да питам някой ми се казваше: ще решим в движение, в динамиката на нещата... След два дни почти пълен глад ми съобщиха между другото, че искат да ми направят две операции. В следствие на глад и силни антибиотици получих ужасна стомашна криза...стомаха ми буквално гореше 5 часа. Слава на Бог, че ми се падна най-милата и разбрана сестра и че дежурният доктор беше анестезиолог и след няколко банки лекарства и болкоуспокояващи успя да ми отмине леко и да поспя. След като на визитацията на др сутрин казах какво се е случило предната вечер следобяд установих, че лекаря ми е спрял болкоуспокояващте лекарства... И ми каза да отида на гастроентеролог като ме изпишат защото вероятно имам язва или гастрит. Да не споменавам колко пъти исках да ми сменят абоката, защото е запушен лекарството боли ужасно и ръката ми се подува...Отговора беше „Хайде пък ся ще изтраеш толкова”. Да ви кажа ли после какъв оток и болка имах...ужас!!!След 5 дневен престой се надявам никога повече да не ми се наложи да ходя в тази болница. И така в крайна сметка никаква операция, нито решение какво ще правим тази киста.

Последна редакция: пн, 06 авг 2018, 08:04 от kachenka

# 31
  • Мнения: 2
Днес отидох с направление за дерматолог в болница доверие овча купел 2 .На регистратурата ме посрещнаха  с крясъци -никакво човешко отношение ,разбиране ,тия куклички просто не са за там .Като разбрах че на регистратурата  й е трудно да ми запише час за след 12 дни, а аз съм зле за да тръгна по доктори ,трябвало да влезе в профила на всеки доктор по отделно -мене какво ме интересува как ще си свърши работата .Трябвало да имам час .Звънях преди да отида телефона даваше  ,че е зает и ми пуснаха симфонии.За пореден път съм отвратена от тези които работят в тази болница и на всеки казвам да не ходи там .След 12 дни.........а личния ме праща са ме прегледат сега просто нямам думи .Аз ако мога да чакам 12 дни няма да отида НИКОГА .Възмутена съм от жената която ме посрещна на регистратурата .

# 32
  • София
  • Мнения: 230
В тази болница буквално вкараха свекър ми два метра под земята. Човека си замина заради некадърно лечение.
Друг случай - роднина на мъжа ми отиде за профилактичен преглед - остана няколко месеца в кома.....
Аз също съм ходила (още в началото), очната при прегледа ме изкара че съм свалила над 5 диоптъра. И като й казах, че това някак няма локига щом без очила не виждам почна да ми пелтечи и да се пули.
Една приятелка загуби бебето си, заради некомпетентността на следящия я гинеколог.

Пари да ми дават, да умирам на улицата няма да отида там.....

# 33
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета! Някоя от вас има ли мнение за др Георги Трифонов?

# 34
  • Мнения: 69
Здравейте!
Майка ми има доста придружаващи заболявания като анемия и миома, диабет тип 2 и сърдечна недостатъчност с хипертония. Предстои ни лапароскопия за премахване на жлъчка. Ходих в болница доверие при Томов за консултация. Стори ми се хубава болница. Имате ли актуални мнения за хирурзите и по-специално лапароскопията там?
Не знаем къде да я оперираме...

# 35
  • Мнения: 6
Много внимавайте с д-р ЯНЧО ДЕЛЧЕВ от болница Доверие, който преглежда и в Хасково. Преписва с лекота и с нехайно направен гинекологичен преглед (3 мин преглед, изключително зле направена ехография и никакви обяснения на пациента, а само намеци за нещо “много сериозно”), оперативни интервенции под пълна упойка като хистероскопия и ебразио. Освен, че преживяхме дни на ужас, защото си мислехме, че евентуално има раково образование, щяхме за една бройка да подложим майка ми на тази абсолютно ненужна и тежка спрямо ситуацията интервенция. Подозираме, че причината да ни тласне с лекота в тази посока е извличането на средствата от клиничната пътека. Слава Богу вместо да му се доверим се посъветвахме с още 3 други гинеколога, които потвърдиха, че ебразио и хистероскопия в тази абсолютно нормална ситуация са пълна лудост.

Внимавайте много. Четох коментари и на други сериозно изпатили си жени от същия лекар и други гинеколози на болницата.

Общи условия

Активация на акаунт