Къде сте мами от Мездра?

  • 12 641
  • 202
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 64
Как сте момичета,хайде елате си на село(Мездра),че да се видим най-после.... 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Аз толкова години наред дерях очи ,ако някой кажеше,че Мездра е село...  hahaha #Cussing out
 Ама като си нямам истинско село и това върши работа Hug
 А у-щето не ви ли е далечко newsm78

# 76
  • Мнения: 13
Далече е,но таткото ни работи в бдж и постоянно е на път и горе долу ще може да я води и прибира...А за Алегория,наистина къде ли изчезна?...Мездра си е село,извинявам се но и Враца е.Работила съм 3 години по София и разликата в манталитета на хората е различен..,но тук се чувствам по спокойна за децата си,а и сме близко до родителите си.Лека нощ Crazyче малкия нещо мрънка за цицките...

# 77
  • Мнения: 1 615
Ех, благодаря ви! Simple Smile
Сигурно съм ви кака на всичките, а и от дете не живея в Мездра, та няма вероятност да се знаем, ама да направя опит да се впиша Simple Smile
Пусках тема преди години - нещо не потръгна, имаше още егна-две - и те тц... дано тази да върви!
На есен ще имам първокласничка - тогава ще кажа за шестичките Simple Smile

# 78
  • Мнения: 64
 Wilma Flintstone,нямах представа ,че преди е имало толкова злополучни опити за тема...Май хората в Мездра не са отворени към подобен вид публично общуване Rolling EyesИ нищо чудно като всички се знаят ...И после клюки ,шушукане-типично за малките градчета ThinkingТрудно ще се оттървем от този манталитет...
 А иначе ще ми е любопитна темата за първолачката,тъй като сериозно обмислям дали да не пусна моята кака един випуск по-рано,т.е.есента да я запиша предучилищна newsm78

Ivamilowska,Ботев си е хубаво ,централно у-ще и щом има кой да я води и прибира,е супер Peace
И съм напълно съгласна с теб,че малките градчета са с повече звезди(ако мога така да се изразя) относно отглеждането на деца bowuu

 Бубе 85,не зачезвай и ти?Липсваш на компанията Peace

 Браво на мен! ooooh!Сега ще трябва да пея химна Joy(то станало полунощ)

# 79
  • Мнения: 68
Тука съм  Joy
Поправка,училището си е наистина до 4 клас,та това е начално училище  Joy Joy

Wilma Flintstone  Добре дошла   bouquet  Радвам се че се увеличихме маааалко Simple Smile

Моята щерка понеже сега е жега и съм я разголчила в нас се хванала за памперса който е на нея и се опитва да го маха ли какво ли не мога да разбера.Седнала и го дърпа  Joy hahaha

За училищата,аз съм учила в Кирилото,то трябваше само улицата да пресеча и си бях там.Мен ме заведоха на училище само първия учебен ден в първи клас.От тогава,нито са ме водили,нито прибирали,та даже и на родителски никой не е ходел  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha  Вижте колко примерна съм била някога хахахахха

# 80
  • Мнения: 64
 Добро утро ,момичета! Heart Eyes

Изпихте ли си кафето вече,че аз току-що се поосвободих за кафе-пауза Mr. Green

                             

# 81
  • Мнения: 1 615
Абе, за кафе е късничко, ама... Wink
Твърдо против по-ранното пращане на училище съм, така че моята дъщеря ще тръгне на 7 и половина, но с набора си - 2002. Да се похваля: днес си взе свидетелството от предучилищната Simple Smile Утре може да идем да я запишем.

# 82
  • Мнения: 68
Wilma Flintstone   Честито за свидетелството   bouquet

Ние вчера като се разхождахме и видяхме малчовците на центъра как играят и си викаме "Малее скоро и наште така ще играят по центъра на тържества от градини"  Голям кеф е да ги гледаш  Grinning

# 83
  • Мнения: 64
wilma flintstone,кажи повече за по-ранното тръгване на у-ще,защото имам аргументи и за двете,та не знам Rolling EyesОказва се доста трудно решение ThinkingПритеснявам се ,че и моята кака ще е като твоята.Няма ли да са много "възрастни"  за 1-ви клас?Дет е реч,ще са моми за женене вече hahaha(то с тези темпове на развитие-нищо чудно)

# 84
  • Мнения: 13
Здравейте момичета!И нашата кака ще е първолаче на 7 години и3 месеца,но аз имам пример за ранното тръгване на училище-моята сестра тръгна на 6 години без 2 седмици-родена е на 30.09,а аз тръгнах по-късно,почти на 8(рд на 29.12)заради операции на бъбреците и мога да ви кажа,че на мен винаги ми е било по-лесно отколкото на нея в училище!                                                            И ние имахме хубав празник за завършването на детската градина ще кача снимки някой ден ooooh!!                                                                                                                                                        А за това,че всички се познават и си щущукат зад гърбовете си права,тук мамите се движат на групички и по "важните"не говорят със всеки newsm78.Мен това определено не ме притеснява много,но повечето не пишат тук да не би някой да не му хареса какво са написали и т.н.....                 Ще се радвам да се запознаем на живо,така,че който идва да гостува на родителите си да се обажда!Аз съм на Патриарха 4,както разбрах и вие сте наоколо.Лека нощ,че нещо напоследък не ми стига времето за нищо,освен да мерим улижите с мойто синче Hug

# 85
  • Мнения: 64
 ivamilovska,надали ще се видим скоро.Не поради липса на желание Peace
Каката ни е с Варицела официално от събота и в нас е малък ад.Е,в началото беше забавно и интересно ,но сега с тази температура е гадничко.Преди малко вдигна 38.5 и аз от притеснение май ще дежуря цяла нощ TiredДано да спадне от Нурофена...
 А ако се зарази и малкото не ми се мисли ooooh!

А аз в един момент си мислех ,че от грижи за каката ни съм получила силно сърцебиене,та чак се треса на кревата.И чак сега да разбера,че е имало земетресение Confused

# 86
  • Мнения: 68
Къде това земетресение бре.Аз не съм разбрала  newsm78

# 87
  • Мнения: 64
 Бубе 85,добре,че не си разбрала.Аз като го усетих ,та к`во newsm78 Реших ,че повредата е в моя телевизор... Joy
Вечерта късно беше и само за секунди(по новините казват ,че е усетено към 22:30 в БГ,но повече в Юж.част)

# 88
  • Мнения: 68
Здравейте  Hug

Как сте,къде сте?
ivamilovska Радвам се че се видяхме.Надявам се да не съм те отегчила с моето много говорене  Blush

# 89
  • Мнения: 68
ivamilovska  Честит Рожден Ден на малкия    bouquet

Да сте живи и здрави и да расте щастлив и засмян   Hug

Общи условия

Активация на акаунт