Тема на АПРИЛчетата

  • 14 501
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Честит рожден ден на Стенли и Мимито!
 Много щури игри и здраве, радвайте мама и тате и бъдете щастливи!

# 271
  • Мнения: 766
Стенли, Миме, честит трети рожден ден! Много здраве и щастие и прекрасен празник!
Наде, Зарка, да сте винаги горди и щастливи родители!


Аги, много крайно ми се вижда това. Така риска да излезнат нещата съвсем извън контрол става още по-голям. Трябва да се реагира строго в  такъв случай, обаче, според мен е много важно да не се пропуска и другия момент да се поущряват много положителните постъпки. Далечна тема ми е пубертета.

В нашата група има варицела, на Симона любимия е болен. Като знам че се целуват, прегръщат и все за ръка ходят, я чакам и тя да се опъпчи скоро.


# 272
  • Русе
  • Мнения: 785
Честит Рожден Ден на Стенли и Мимата!
Да растат здрави, умни, красиви и талантливи!


Наде, Зарка, весел празник и много усмивки от слънчицата!  bouquet

Aneliz, много сте хубави всички! И Стани изглежда толкова миличък! Heart Eyes

Черепахче  Hug, и аз не мога да живея без кафе заради главоболието (и не винаги помага) - сутрин направо ставам си ставам с него (главоболието)... Tired
Не е задължително да се зарази Бонбонката - На Диди вече 2 пъти й се размина - веднъж в яслата като имаха, и веднъж когато Преслав се разболя (а с него определено се прегръщаха докато се пъпчеше)...

Пубрететските истории са ми далече, но се ужасявам от такива случки и младежи... ooooh! ooooh! ooooh!, изобщо не знам как бих реагирала. Rolling Eyes

# 273
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
С огромно закъснение - Честито Възкресение,момичета! Здраве и късмет на всички априлски семейства!!!


На всички рожденици през изминалите днии именичката Велинка  и техните семейства - радостта, любовта и здравето да ви съпътстват винаги!


На днешните рожденици - Мимата и Стенли - бъдете винаги усмихнати, мили дечица, с безгрижно детство и обградени с любов!

Наде, Зарче, честит празник! Бъдете винаги горди и щастливи с децата си!



Много хубави дечица видях по снимките - пораснали, разхубавили се, вече истински малки човечета, въобще не са вече бебенцата, които бяха!

На мен време за писане много не ми остава - гледаме се с Маги, по празниците бяхме на вилата и нали там няма нет, нямаше как да пиша. А и нищо особено няма около нас - пихме малко лекарства една седмица, заради стичащ се в гърлото носен секрет - капки, синекод за подтискане на кашлицата(като го изписа веднага се сетих, че го обсъждахме на срещата в "Ники"), защото се оказа, че трябва да се избягва по всъкакъв начин да кашля, за да не направи рецидиви в дроба(нещо, за което никой не ме предупреди), после се оказа, че има стрептокок в гърления секрет, та и АБ пи и така. Като цяло - едно и също - борим се да се опазим здрави по всевъзможни начини. Мен почна да ме хваща вече сенната хрема, но за момента положението е под контрол.

Аги, много неприятна ситуация с момичето Confused Не знам какво д акажа, все повече се отчайвам от "младото" поколение и се моля нашите деца да станат свестни, стойностни хора, че да не ни побеляват и на нас главите от подобни постъпки.

Рени, съчувствам ти , мила, но да знаеш - не си само ти да викаш по детето, ела ме чуй мен в края на деня каква съм истеричка Rolling Eyes

Рали, ще стискам палци все пак да не отпаднете от Усоето Praynig

Дея, от снимките на малката красавица чак лъха на бебешки аромат! Да я нацелуваш от нас с Маги - тя много се впечатли каква е мъничка Тея Hug

Отлитам да правя пуканки на мойта маймунка, че подскача като пружинка наоколо и писка - "Пуканки,пуканки!" Laughing

# 274
  • Мнения: 181
Честит рожден ден на мими и Стенли, много здраве и късмет!

# 275
  • Мнения: 286
Честит трети рожден ден на Стенли и Мими от мен и близнаците,да са ви живи и здрави дечицата мамчета Hugда ръстът умни хитри и изобретателни,весел празник,много усмивки и подаръци да има Hug  bouquet

# 276
  • Мнения: 65
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИЯ И СТИЛЯН! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И С МНОГО КЪСМЕТ! baloni hbday bdbaloni ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА МИЛИТЕ ИМ МАЙКИ - ПОРАСНАЛИТЕ АПРИЛЧЕТА МНОГО ДА ГИ РАДВАТ! newsm51

# 277
  • София
  • Мнения: 3 648
Честит празник на Мария и Стилян! Да са живи и здрави и да носят само положителни емоции на мама и тати!

Най-после и аз да имам снимки от нашия РД и от тортата : http://community.webshots.com/album/571307110uLAVKI?vhost=community

# 278
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Вени, много красива торта. Децата ти как са пораснали, а ти направо си се стопила. Май е време да се погрижиш за себе си, да не се разболееш!

# 279
  • Мнения: 65
Вени, много са ти хубави децата, а и  много си приличат! А тортата е страхотна - къде я поръча?

# 280
  • Мнения: 1 284
НАДЕНЦЕЕЕЕЕ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ СТЕНЛИ И ДА ВИ СЛУША И РАДВА МНОГО И СКОРО ДА ГУШКА БРАТЧЕТО СИ!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
Честит рожден ден на Мария!  bouquet

Ние изкарахме много добре, много весело беше  Peace
Данче не съм още намерила работа  Tired
Вени страхотна торта  Hug

# 281
  • Мнения: 1 146
Честит рожден ден на Мимата и Стенли! Да са здрави и да радват мама и тати  Hug

Много ви благодаря за хубавите думи за писанчик  Hug А снимките са правени с професионален фотоапарат, затова са с такова добро качество.

Аги, доста сложна ситуация. Аз мисля, че нещата се оправят с много говорене. Ако бях на твое място щях да се обадя веднага на майката и както тя е казала - на място да дойде, да я разпита, да й прерови нещата, това дете да се почувства неудобно. Но на нея и средатат и допринася за това, щом казваш, че и приятелките й го правят. Сложно, сложно, но пиши какво става, интересно ми е...
Дано успея да възпитам Яна както трябва, плаша се Sad

Вени, много красива торта, хареса ми, а моята приятелка Лора е станала толкова висока, с дълга коса  Heart Eyes

Данче, тортата е с Мики Маус, тематично  Laughing

Пролетта дойде и на Яна й започна кашлицата, през нощта в някаква криза изпадна, кашля, дави се, повръща. Тъпча я със сиропи и се моля по-бързо да отминава.
Ванче, как е Юли, нали и той имаше такива проблеми?

Красе, успех в търсенето на работа  Peace

# 282
  • Мнения: 404
ЧЕСТИТИ ОТМИНАЛИ РД НА ПИСАНЧЕТО И ЕМА!
ЧЕСТИТО И НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ СТЕНЛИ И МИМАТА!!! Heart Eyes Hug
Мили деца, пожелавам ви приказно и безгрижно детство.Нека вашите родители се гордеят с вас!!!
Приятелки Hug, честит празник  bouquet
Снимките на всички са страхотни.Пораснали дечица, красиви мами/Нуни като сестрички сте Heart Eyes/.
Нуни, не ме питай, с пълна сила се алергизирахме и аз и Юл, заедно сме на работа, не е истина какво ми коства ooooh!.Овладяваме пристъпа с Кетотифен и Вентолин/вчера док ме похвали, че действам правилно и навреме с лечението Peace,т.к.се разболя преди празниците и не съм го водила на док до вчера Peace./Купих и инхалатор на Омрон, и вярвай че и той ми помага Peace.
Как е Писанчето сега? Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 1 146
Ванче, Яна пие Вентолин, Ериус, Тусирол някакъв си сироп, давах и Ксизал, ама почти изпи шишенцето и няма ефект.
Кошмарно е, вече я болят мускулите на корема от кашляне и се сърди, тръшка. Замислям се и аз за инхалатор Thinking  А този Кетотифен - какво е?

# 284
  • Мнения: 2 149
Знае ли някой Вентолина колко дни може да се дава?
Понеже Дидо го пие 5 дни и доки каза вече нищо да не му давам, но ме е страх да го спра... newsm78

На Мати тортата не само е красива, а и вкусна беше, направо нейната приятелка, която я беше направила ми събра очите! Това е талант и то какъв! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт