Тема на АПРИЛчетата

  • 14 515
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 149
Раче, утре ще говорим за храненето, но аз се чудех с какво да започна. Дали не е по-добре с пюрета и чай. Сока да го вкарам както при Тони по-късно? Обаче той така и не се научи да пие течности дълго време, според мен грешно го научих, затова си мисля...

# 61
  • Мнения: 3 205
Честит рожден ден на Емо, Митко и Теди! Да са здрави, весели и винаги усмихнати!



# 62
  • София
  • Мнения: 3 648
За утре - предполагам, че няма да дойда или ще дойда по-късно с Мати.

# 63
  • Мнения: 357
Честит рожден ден на Емчо, Теди и Митето newsm59. Да растат здрави  и щастливи.
Весел празник и много подаръци.


Раче , не разбрах кога ще ходите на Клисурския манастир, ние сме там в неделя, живот и здраве.

Хубав ден на всички  Hug.

# 64
  • Мнения: 7 605
Честит рожден на Юнаците Емо, Теди и Митко   bouquet  Желая йм весело детство с много щури игри  Hug Ра4е  Hug Роди  Hug ЖД  Hug весел праzник   bouquet

Иленке, 180 пъти те има във Фейсбуук  Crazy Чакам ти да ме добавяш, ще ме намериш при Рали или Бубка  Laughing

Тук Превенара е вклЮ4ен в им. календар и съответно го сложихме на Милена още преz 1вата годинка.

И аz боледувам като zа световно, сложих си само ваксина срещу варицела таzи zима, особено след раzкаzа на Анелиz  Hug Но и шарки не съм карала и ме е страх  Confused В момента мъжът ми е болен, а той никога не боледува  Confused Яzък, по4ивен ден е и времето е раzкошно.....

# 65
  • София
  • Мнения: 1 252
Енви, тренираме упоритоBlush И се моля да са поне 2 наведнъж (знаете мераците ми за много деца), че преполових 30-те...

Тина, за сега плановете са за майските празници.

# 66
  • Мнения: 3 205
Малко петъчен смях (аз щях да умра от задавяне  Laughing ): http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=385103.0

# 67
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Днес било мъжки рожден ден! Да са ни живи и здрави!

Иленко, много сте на ФБ  Laughing.

# 68
  • Мнения: 2 631
РачеPeace!


Бандата Априлска във фейсбуука ли се е преместила!? Laughing

# 69
  • Мнения: 3 478
Честит празник на Емича, Тедко и Митко  bouquet. Да сте здрави и силни малки мъже!

Честито и на гордите майчета, да са ви здрави и умни момчетата и винаги да се гордеете с тях!

Среща така и не спретнахме, май ще остане за Татянка сбирката.

# 70
  • Мнения: 1 284
ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ И ИЗМИНАЛИ РОЖДЕНИЦИ!!!  ura newsm59 Tada
Ние утре заминаваме за два дни и пак немога да дойда на среща, много ме е яд  Tired
Запазих един клуб за Алекс и сега чакаме с нетърпение рождения ден  Laughing

# 71
  • Мнения: 75
Здравейте момичета!
Много празници пропуснах,но сега честитя на всички от сърце  bouquet
Ние май месец ще сме си в България и можем да заформим една варненска срещичка Simple Smile
Желая на всички весело посрещане на рожденни дни,именни дни и Великден Hug

# 72
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
Благодаря ви за пожеланията!
Да са живи и здрави и другите празнуващи!
От нас

П.П. Не е нашата, нея - утре.

# 73
  • Мнения: 489
 Честито на Емо и Митко рожденния ден Hug ! Мили майки дано момчетата ни бъдат наша гордост, лично аз ще се постарая ... И много да ни обичат !  Черпя ви със сладка торта с много бял и малко черен шоколад !!! Мерси на всички за честитките и пожеланията !

# 74
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро утро!
Аз май ще дойда на среща, Милен отмени Витоша за днес, на работа не ми се ходи на Божи празник и така!
Кои останахме за срещата?

Общи условия

Активация на акаунт