С най-здравото червено яйчице всички ще пребори Юнското дете!

  • 16 380
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 713
Бюти, явно кокала й е лек. Моите и двамата да с едри кокаляци, но и аз и мъжа ми сме също така.

Лина, първоначално и първосигнално като един Скорпион, а?  Laughing Много точно си го казала. Точно така действаме. Ама бая скорпита сме се събрали...
Успех ви желая в София. Колкото и да е трудно, мисли положително.  Hug

# 61
  • Мнения: 723
Момичета ,много цветно настроение ви пожелавам този уикенд,да са здрави и да растат щастливи нашите *цветя*
Призовавам всички, в чиито градове се провеждат великденски благотворителни базари да ги посетят Heart Eyes
lina1313 пожелавам ти късмет,вярвай че всичко ще е наред,пращай на мънинка само положителни мисли
ШАрЕН ДЕН мОмИчЕТА Heart Eyes

# 62
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Лина, пожелавам ви да се окаже възможно най-безвредната диагноза. И ние ще пътуваме за София на прегледи, но във вторник.
 Обикаляхме малко като мухи без глави и ние първия път ,докато открием разните кабинети. Като се има предвид, че таткото живя там почти година, докато учеше. в Симеоново. Но вече сме по-ориентирани. А спим в едни приятели на майка ми, на които съм много благодарна.
Много хубав празник е днес.

# 63
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас

Честито на всички празнуващи на днешния хубав празник много здраве и късмет.

Да ви се оплача Вики пак е на АБ с възпалено гърло и уши . Просто ми писна вече от един месец само по лекари обикалям ту с каката / и тя пи АБ/ сега пък Вики а тя и края на март пи направо ще се гръмна вече  #Cussing out . А нашата педи е отпуска и тази която я замества щях да я  #2gunfire казвам и че давам Хомеожен9 и др. хомеопатични а тя ми се хили насреща и ми вика нещо др. хомеопатично което да не си дала има ли  Shocked . Направо побеснях тя кво иска от първото изкашляне и хайде АБ ама тия хора са луди бе  ooooh!.

lina1313 - дано всичко е наред при вас . Ако мога да помогна с орентирането и преспиването ви в София на драго сърце пиши на лични  Peace

Приятен ден от мен  Hug

# 64
  • Мнения: 5 713
казвам и че давам Хомеожен9 и др. хомеопатични а тя ми се хили насреща и ми вика нещо др. хомеопатично което да не си дала има ли  Shocked . Направо побеснях тя кво иска от първото изкашляне и хайде АБ ама тия хора са луди бе  ooooh!.
Рози, не се сърди, не знам колко хомеопатични даваш, но не се прави така. Може и затова детето да се е разболяло. Като толкова държиш да лекуваш с Хомеопатия, намери си класически хомеопат и се съветвай с него.  Peace

# 65
  • Мнения: 17
маристута, започна да ме гризе любопитството  Blush - кой е този език, дето само за 11 дни може да се научи? Или това е някакво поредно ниво/част от ниво?  newsm78 
Ако знаеш някаква тайна за бързо учене на езици, моля те, сподели! Wink

Бюти, едва ли има такава тайна.  Mr. Green Или поне аз не знам.  Peace Иначе тогава просто това е отделно ниво с изпит накрая за съответното ниво. Разбира се, че не е "опит" за научаване на език за 11 дни.  Sunglasses

Охххх maristuta    да знаеш, че и аз от доста години харесвам  Батистута, ама не съм ти конкуренция, ти си такъв ВЪРЛ фен, че ме е страх даже да се обадя, аз и за това толкова дълго си мълча  Hug . Честно казано " на аванта "чрез теб " поне му се порадвах пак !От както сме с моя мъж , аз спрях да гледам футбол,защото той не обичаше,  а преди бях такова "футбалярче". Направо ми се чудеха приятелки, как съм можела да гледам футбол, ......еми така..... Нооооо, от преди година , мъжа ми пощъкрля по Манчестър  Ю и аз му викам" Ха сега, ти както не гледаш мачове , аз сега да ти  се смея ли "  Joy    Joy
Ехааа, lina1313, имаш моите поздравления!  Hug
Ето ме на на третата ми среща с BATISTUTA във Франкфурт през 2007-ма бременна във втори месец.  Heart Eyes
Еееее, Дея е имала шанса да се види с него още преди да се роди, а аз за първата среща е трябвало да чакам почти цели 26 години.  Joy Joy Joy



Ето я и самата Дея на днешната разходка.  Heart Eyes



Непрекъснато разглежда нещо от количката и само зебележете колко е съсредоточена.  Mr. Green

Хубава и усмихната вечер на всички!  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 616
maristuta, упорито не казва какъв език учи  Crossing Arms хмммм да не е македонски?  Joy

# 67
  • Мнения: 17
maristuta, упорито не казва какъв език учи  Crossing Arms хмммм да не е македонски?  Joy
не е, не е, но близо де...  Mr. Green мексикански...  Joy Joy Joy шегичка  Peace

# 68
  • Мнения: 5 713
Залагам на патагонския.  Wink

# 69
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Или австрийски  Joy Joy Joy?

# 70
  • Мнения: 318
Ама вярно има нова мода с имената,добре че са аватарите да позная кой кой е  Mr. Green

maristuta ти нали беше от Видин да имаш случайно сестра,братовчетка,или някаква роднина на име Галя,страшно ми приличаш на една моя съученичка,направо сте като двойнички  Simple Smile

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 23:15 от Р О Н И

# 71
  • Мнения: 32
maristuta, упорито не казва какъв език учи  Crossing Arms хмммм да не е македонски?  Joy
Залагам на патагонския.  Wink
Аааа, аз пък твърдя че е БАТИСТУТСКИЯ!!!

Ама я и аз да се включа! Ние с Ицо си изкарахме супер на Сандански, кой по бански, кой без бански  Joy Инак като сме заговорили за кг.  и пуФкавелковци ето го и моя 10месечен убосник с тежинка 10,120 и дължинка 74см.(ако е измерен правилно). Както казва татко му "Като торпилка е"!!! Педито мнооого ни хареса и ми успокои че той НЕ Е дебел !!! hahaha Иначе ходим вече стабилно като се попридържаме. Аз от два дни му викам Хари Потър, че при свободните 2 часа на мама, когато го гледа таткото, същия му причини ожулване на челото от един клон, щото решил да го сложи в раницата-столче и "заедно" да садят райграс в двора че да се учел newsm78!!!! Simple Smile
 А сега да честитя на всички "цветенца", "храстчета" и "дървенца" денят на техните именца   Joy  bouquet Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose
Иии... да си лягам . 1countingsheep

Последна редакция: нд, 12 апр 2009, 00:12 от michala

# 72
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,
най-сетне и аз да се появя отново - беше ме налегнала работа, миналата седмица тръгнахме и ние с летния режим по разходки и не оставаше никакво време. Последните 3 часа и половина обаче ги прекарах в четене на миналата и тази темичка и много се забавлявах, натъжавах и размислях с това, което сте написали  Laughing

Честит празник на всички! Един страхотен цветен ден да имаме!

Нашата Венета и тя ще празнува, макар че малко ми отровиха празника с разни въпроси "ама тя Венета защо на Цветница?, наистина ли има имен ден?" и т.н. Ние ще празнуваме за здравето на детето, а пък който не му харесва да не празнува.
Поздравления за всички бебоци, които ходят, плуват, пътуват, лудуват, кротуват. Всички са страхотни.
Само ние ли останахме без зъби още? Няма и няма, не че е голяма драма, ама време е ...
Засега спирам тук и си лягам, че Слънчо с метличките боцка по очичките (отдавна), но вече ще съм си редовна, за да мога и да се включвам

# 73
  • Русе
  • Мнения: 626
Да са живи и здрави всички именници   bouquet smile3525 newsm51
Почерпете се за наше здраве  Wink
Обожавам днешния празник



radosttz, зъб и зъби при Митака също не се откриват  Laughing

# 74
  • Мнения: 510

ЧЕСТИТ ПРАНИК ЦВЕТЕТА И ДРЪВЧЕТА!
Бъдете живи и здрави, усмихнати и обичани!!!


Общи условия

Активация на акаунт