Клонки върбови плетем и козунаци скоро ще ядем в Дружба на корем (9)

  • 24 335
  • 289
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 189
Я имало и други хора освен мен и Женя  Joy Шегувам се...
Амарето, пак те изпуснах вчера, та не можахме да се видим много много, че ние бяхме гладни...Но следващия път.
Аз за 88ма съм чувала много добри отзиви...
Олче , малката е голяма бонбонка Hug А за градинката не я знам коя е , но за мен специално е все тая къде ще сме, стига да сме повече Simple Smile Сега ще ти пусна и телефона на лични ако ти потрябвам Simple Smile

# 196
  • Мнения: 4 393
Олче страхотна е, егати сладураната!Сега я видях по-добре, че онзи ден не исках да приближавам с детето да не я събудим  Hug Когато кажеш сме на линия, без значение от градинката  Peace
Към всички: Моля, подкрепете ни, подпишете!
http://bgpetition.com/nedostig-na-mesta-detskite-zavedenia-Sofia/index.html
И отново да припомня, че е организиран протест по този повод на 01.06./ден на детето/ от 10:30 на Московска 33, по-точно в градинката на църквата отстрани на СО.Елате, ще се радвам да се видим  love001

# 197
  • София
  • Мнения: 1 456
Тук съм! Mr. Green

Светлуши, много ме зарадвахте с посещението си!
А между другото в същия ден след работа с Алекс, ходихме до градинката
на 121 блок, но беше към 20-20.30 и реших, че е доста
късно да се обаждам да се видим. Вие кога каза, че тръгвате?

Женка, прочетох и подписах! Дано имат резултат тези протести!

Олче, чудни снимчици!

Амарето, ти що пишеш на латиниа, бе душко?
Иначе за 88 и аз знам само хубави нещо.


# 198
  • Мнения: 189
Добро утро на всички  Hug



Муци, в неделя заминаваме за цял месец Simple Smile А докъм 8 и ние сме навън Hug

Женя, и аз подписах

# 199
  • София
  • Мнения: 1 163
Олче голяма хубавица е бебка.
Иначе и ние сме при Котевска и съм доволна.
Светлуши като заминеш кой ще подбутва темичката newsm78

# 200
  • Мнения: 189
sillsav , не се тревожи аз и от там ще ви сръчквам  Joy

# 201
  • Мнения: 4 393
Светлуши Ния преди малко заспа и като стане, някъде към 17:30 ще ходим на площадката  Peace
Зайка Байка и към теб се отнася предишното, ти си знаеш още от днес уговорката де, ама ако се успи повечко, ме изчакайте, а ако тръгнете нанякъде ме предупредете къде сте  Hug Дано не завали  Praynig

# 202
  • Мнения: 7 418
    Здравейте мили Дружбенки! Grinning
    Позволете ми да се присъединя към вашата компания. Flutter

    Тези дни записахме малкия в 1 градинска група в 77 ОДЗ.Нищо не знам за тази градина,избрахме я защото ни е най-близо.Случайно да имате някакви мнения,впечатления за нея? Rolling Eyes

    Имам и още едно въпросче.Търсим добър педиатър в района на Дружба 2.Бихте ли ми препоръчали някой?Благодаря ви предварително! Hug

# 203
  • София
  • Мнения: 1 456
Селма, добре дошла!
В началото на темата има линк към тема за градините в
Дружба. Мисля, че се коментираше и тази градина там.
Лично аз не знам нищо, май... newsm78

Светлуши, Женка и другите мами утре към 18,30 ще съм
взела Алекс и мога да се включа в мероприятията.
На 121 ли ще бъдето по това време или
някъде другаде?



# 204
  • Мнения: 7 418
  Благодаря,Муци! Grinning
  Аз междувременно намерих една тема с коментари за детските градини в Дружба.

# 205
  • Мнения: 307
Добро утро  Hug
Днес май времето няма да става за разходки  Thinking



Селма - аз съм на педиатър в Дружба 2 - в център Алитера, при Дикова и Петкова, но когато ми се е налагало да им се обаждам вечер или в почивни дни (главно на Петкова), винаги или не ми е вдигала или ми се е карала че я притеснявам....

Муци, много ще се радвам да се видим, че ще се забравим, ама ако вали - незнам къде  newsm78

# 206
  • Мнения: 4 393
77 ОДЗ, според мен, е много добро.Двете ми племеннички бяха там и често ми се е налагало да ги водя и да ги взимам.Със страхотни впечатления съм от целия персонал в групите им  Peace И тържествата, които организираха и бяха отворени за родители-също.Децата бяха много добре подготвени и много горди и доволни от участието си.Инфото ми е до миналата година, едва ли има големи промени, така че не се притеснявай   bouquet
Зайка и Светлуши ще водим ли децата днес на клубче?Аз съм готова с документите и по някое време ще ходя до 96 ОДЗ, но иначе сме свободни.Освен, че Ния заспа вчера в 22 и днес в 6:40 беше на линия та може би ще я сложа да спи и някъде към 11 сме на линия.Ако ви е късно, давайте без нас  Peace
Муци като гледам времето ние най-вероятно няма да сме навън, дано не вали де /в което се съмнявам/, в такъв случай ще сме навън и ще се радвам да се видим, че се забравихме  Crossing Arms

# 207
  • София
  • Мнения: 1 163
Добро утро!
Гледам в Комо ще има детски карнавал на 30ти от 16 часа. Решили ли сте къде ще си водите децата  за първи юни. Ние ще сме на частно детско парти за празника.

# 208
  • Мнения: 189
Привет и от мен  Hug

За първи юни ще сме в Костенец Mr. Green

Да се похваля , че с Женя и Зайка Байка водихме децата в Мушмороци, има и снимки, но ще ги кача по-късно в сайтчето.

# 209
  • Мнения: 7 418
jeniqa,zaika baika ,Муци ,благодаря ви за посрещането и за отговорите! Hug

Общи условия

Активация на акаунт