Клонки върбови плетем и козунаци скоро ще ядем в Дружба на корем (9)

  • 24 334
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 393
desive78 добре дошла при нас, надявам се да ти се харесаме   bouquet
Зайка Ния преди малко стана, сега ще я оправям да ходим малко да пазаруваме, много ме е яд, че го изпуснах този път протеста, но другия път ще дойда, надявам се да продължим докато не остане нито едно детенце, което има желание да посещава ДГ без място   thumbsup

# 226
  • София
  • Мнения: 1 456
Хора, дайте някой да работи като продавач-консултант
в магазина ...Познати, приятели..намате ли някой който си търси
работа?

# 227
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички дечица, да растат здрави, добри и много послушни   Gift smile3535 baloni

Привет на всички новодошли  Hug
ЧРД на Ками  smile3525 да си жива и здрава и много щастлива

Аз вече съм си в къщи така, че ако приемате дебели бременни, може да се разходя с вас някой ден  Flutter

# 228
  • Мнения: 189
Честит 1-ви юни на всички малчугани  newsm57  261uu ukliam1 baloni

Муци, аз не знам някой покрай мен да търси работа Sad Ти намери ли си друга? И я казвайте кога ще дойдете на Костенец с Женя и Зайка  Mr. Green

На новите мами  welcome

Женя, поканата си важи...когато решите заповядайте, а за градините разбрах , ама не знам Лъчи с кой номер е бил Sad Както и да е, явно няма да сме на градина  newsm45

Аз пък купих едно мн готино магаренце на Лъчи да си го язди, от тези силиконовите,които ги има в магазините за обувки да занимават децата с тях  #Crazy Та кеф голям...

Лека нощ от мен, отивам да спя, че 2 дни с мъжа ми без дете не сме се спряли ....

# 229
  • Мнения: 4 393
Добро утро, има ли будни?
pepche  разбира се, че те приемаме, аз не съм от тия дето много се разхождат де, обикновено с колата отивам до градинката, малката да си поиграе и пак с колата се прибираме, но ще се поразходим с теб с удоволствие   bouquet
Светлуши не така песимистично де, все още половината деца не са се записали, има и други класирания, сигурно ще се освободят места.А кога ще идваме, ми кажи дали работи вече плажа, то сега времето не е хубаво де, ама предполагам, че към средата на месеца ще е жега, тамън ще сме се върнали от морето и ще ви навестим  Peace А пък ако знаеш как само ти завиждам за недоспиването, аз не си доспивам, ама заради детето не заради мъжа  Crossing Arms
Муци и аз не мога да се сетя за някоя приятелка, която си търси работа  Cry

# 230
  • Мнения: 7 418
  Муци,а какво точно трябва да продава продавачът-консултант?Какъв вид стока?Уточни,моля те,ако искаш.Може и на лични.А аз ще пусна "обява" сред моите познати. Simple Smile

# 231
  • Мнения: 6 029
Не съм писала в тая тема от месеци  Crazy Сигурно не ме и помните  Mr. Green

Минавам да честитя първия рожден ден на Катерина на tonkabonka! Желая на това прекрасно бижу много щастливо детство!

# 232
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
извинявам се, че се позагубих за доста време.
Честит рожден ден на Катето на Тонка Да е здрава, щастлива и безгрижно детство й пожелавам  newsm59

Вече съм свободна и за по-далечни разходки. Женка, Светлушкаще ми пратите ли тел. на лични, че да се разбираме за разходки. Днес къде ще бъдете? Да се разберем да се видим

Приятен ден на всички от мен  Hug

# 233
  • Мнения: 189
Честит рожден ден на сладката Кате на Тонкабонка  newsm59 newsm59 nbirthday  Gift  

Дайте предложения за заглавия на нова тема, че Великден отдавна мина, крайно време е да я сменим

# 234
  • София
  • Мнения: 23 097
Благодаря, момичета  Hug
Ще почерпя по-късно, че съм луднала по подготовката на събитието  Crazy

# 235
  • Мнения: 4 393
Малко късно, но все пак и аз да се включа...
ЧРД на малката сладуранка на Тонкабонка
Софи, аз днес ходих до Младост, после минахме през педи за имунизацията и сега Ния спи, ако искаш да се разберем за утре, стига да не вали, ще излизаме, а Светлето е на Костенец цял месец, така че ако ме искаш само мен с детето  Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 110
Честит рожден ден на  Катето на Тонкабонка

# 237
  • София
  • Мнения: 3 123
Честит празник със закъснение на всички дечица - да са здрави и щастливи!

Тонка,да ти е жива и здрава принцесата,много да е щастлива и пълна с приятелчета!  bouquet

Деси,добре дошла! Hug

svetlu6ka , колко струват в БГ тези магаренца,че се чудя има ли смисъл от Белгия да го мъкна.
Успех в следващите класирания! Praynig

Моят Жори от днес е записан в 88 ОДЗ.Кандидатствах на майтап малко и не вярвах да ни приемат,но ни излезе късмета още на първо класиране.Доста се колебах дали да го запиша,защото ми се струва малък,но накрая реших,че няма да си пропиляваме късмета .
Та на есен с песен. Mr. Green

# 238
  • Мнения: 189
angels_zg , купих го от Джъмбо за 18 лв. и Лъчи много му се радва  Mr. Green

А за ясла не ща и да мисля, тия дни не мога да спя уффффффф, да минава и събота и така...

Лека нощ от мен Hug

# 239
  • София
  • Мнения: 23 097
Пак да благодаря за хубавите пожелания  Hug
За съжаление имам проблем с източването на снимките, искаше ми се да ви покажа тортата и рожденичката. Най-късно в петък ще го сторя  Grinning
Аз срам не срам, скоро не съм писала... Ние си дойдохме в София само за празника, иначе лятото ще си го изкараме във Видин.

Муци, в магазина ти да не би да се продават роклички за кръщенета и за шаферки? Щото вчера уцелих на пътеките детски магазин, от който купих една много хубава бяла жилетчица и се питам дали не съм те нацелила теб  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт