Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 9

  • 107 213
  • 775
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
И аз имам впечатление само от ампулата Абсолют рипер - страхотен ефект, подхранване, блясък вдъхва живец на косата. Много съм доволна!

Досега не ми се е случвало да използвам от тях, но много хора споделят, че са доволни. Но си мисля, дали не е само козметично като ефект? Ако на следващото измиване не сложиш ампула косата ти продължава ли да е леко съживена както казваш? Любопитствам )

# 61
  • Мнения: 3
Благодаря, Рошавка! Ще ги потърся тези.
Колкото до Шисейдо - и аз разглеждах каталозите им в интернет и бях хвърлила око на един термозащитен продукт. Обаче имам не особено добри впечатления от Шисейдо до момента. ПРеди време имах спирала за обем - ужасна беше - не даваше обем, трудно се разгримираше и ми се ронеше в лещите. НАскоро се снабдих с разни тестери - от Скин кеър хидратиращия крем ми изби акне  Shocked Другите серии въобще не ми попиват в кожата.

За нищо, ако те интересуват цени влез в блога, там са от официалният представител. Дадох линк горе. Поздрави  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз имам впечатление само от ампулата Абсолют рипер - страхотен ефект, подхранване, блясък вдъхва живец на косата. Много съм доволна!

Досега не ми се е случвало да използвам от тях, но много хора споделят, че са доволни. Но си мисля, дали не е само козметично като ефект? Ако на следващото измиване не сложиш ампула косата ти продължава ли да е леко съживена както казваш? Любопитствам )

Да, определено. Веднъж месечно по една ампула на мен ми е абсолютно достатъчно като подръжка. Косата ми е тъмна, боядисвам я с Кастинг, не ми е много изтощена.

# 63
  • Мнения: 636
И аз имам впечатление само от ампулата Абсолют рипер - страхотен ефект, подхранване, блясък вдъхва живец на косата. Много съм доволна!

Досега не ми се е случвало да използвам от тях, но много хора споделят, че са доволни. Но си мисля, дали не е само козметично като ефект? Ако на следващото измиване не сложиш ампула косата ти продължава ли да е леко съживена както казваш? Любопитствам )

Продължава, да. Издържа до няколко измивания. Аз не знам да има продукт, който да възстанови изтощена коса и тя да регенерира. Косъмът се състои от мъртви клетки, те не се делят, не се възстановяват. Само че постоянното козметично "подхранване" прави чудеса с косата, въпросът е да се прави постоянно. Всичко се отмива   Hug

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 10:37 от Люлякова

# 64
  • Мнения: 3
И аз имам впечатление само от ампулата Абсолют рипер - страхотен ефект, подхранване, блясък вдъхва живец на косата. Много съм доволна!

Досега не ми се е случвало да използвам от тях, но много хора споделят, че са доволни. Но си мисля, дали не е само козметично като ефект? Ако на следващото измиване не сложиш ампула косата ти продължава ли да е леко съживена както казваш? Любопитствам )

Продължава, да. Издържа до няколко измивания. Аз не знам да има продукт, който да възстанови изтощена коса и тя да регенерира. Косъмът се състои от мъртви клетки, те не се делят, не се възстановяват. Само че постоянното козметично "подхранване" прави чудеса с косата, въпросът е да се прави постоянно. Всичко се отмива   Hug
Мерси за отговорите, аз питах като впечатления от използването на самият продукт, защото не работя с Лореал и ми е интересно. Иначе за структурата на косъма ми е ясно доста добре Simple Smile))  Hug

# 65
  • Мнения: 3 416
Хайде дайте съвет какво да слагам на косата за термична обработка с преса? Само не ми препоръчвайте термичния цимент-скъп ми е,а и не ми се занимава с поръчка от чуждестранни сайтове. Последно си взех на CHI и както вече писах тук въобще не съм доволна,последната преса,която си взех е хубава,но е и силна и косата ми след едноседмична употреба е вече"настръхнала",позлвам всеки ден преса и искам лъскава и гладка коса.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 172
И аз ще ви помоля за мнение  bouquet

Една приятелка се интересува от Керастаз, да ми кажете коя серия е подходяща за нормална към суха тънка коса, небоядисвана и с цъфтящи краища?

# 67
  • Мнения: 155
sladurka    бих ти препоръчала тези два продукта на Лореал Проф http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=71&products_id=405      и  http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=71&products_id=371    . Имам ги и двата и съм доволна. Може би спрея ми действа малко по-добре, с оглед на това, че косата ми е много тънка, но и крема е хубав   Peace  . Имам и термичният цимент на Керастаз и май не откривам голяма разлика с по-горе посочените продукти при изправянето . Разликата може би е в това, че Цимента освен, че предпазва от топлината на пресата, но и реконструира изтощената коса. Мисълта ми е, че и с трите продукта се изправям еднакво добре  Peace .

# 68
  • Мнения: 3 416
lina1313 много ти благодаря Hug,спрея по ми допада като идея,защото пък и от сешоара предпазва Wink

# 69
  • Мнения: 595
И аз съм много доволна от черния спрей! А от спрея на CHI въобще, много силно фиксира и косата стои суха от него, абе не ми върши добро работа, така си седи.
Ако някой го иска даже ще му го подаря, пишете на лични.

# 70
  • Мнения: 2
Имате ли впечатления от Redkenи по-скоро линията им за изрусена коса?

# 71
  • Мнения: 483
Имате ли впечатления от Redkenи по-скоро линията им за изрусена коса?
Ползвала съм ги (за суха коса) и бях много доволна. За съжаление ги няма в България.

# 72
  • Мнения: 2
Имате ли впечатления от Redkenи по-скоро линията им за изрусена коса?
Ползвала съм ги (за суха коса) и бях много доволна. За съжаление ги няма в България.
Аз ги гледах в сайт. Simple Smile
А как е името на серията за суха коса?

# 73
  • Мнения: 451
All Soft - http://www.redken.com/products/haircare/all-soft
Аз съм страшно доволна от серията. Особено от това - http://www.healthyhairplus.com/Redken-All-Soft-Silk-Fuel-p/hhprassfuel.htm
Предложиха ми го за удължената коса и е много добро за суха такава. По принцип  е спряно от производство, но все още се намира онлайн и по магазините.

# 74
  • Мнения: 483
Аз ползвах тази серия http://www.redken.com/products/haircare/smooth-down - Smooth Down.

Общи условия

Активация на акаунт